Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėn. vaiko mityba

gal ir galima savos gamybos sulciu duoti, bet is kur zinoti kokiu santykiu skiesti, kad nebutu perstiprios g.gif

manikis valgo su sauksteliu be problemu thumbup.gif essen.gif tik visa burna ir zandai buna nuterlioti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2007 06 11, 13:26)
gal ir galima savos gamybos sulciu duoti, bet is kur zinoti kokiu santykiu skiesti, kad nebutu perstiprios  g.gif



Man tai draugė sakė, kad galima duot grynų morkų sulčių po šaukščiuką nuo trijų mėn. g.gif
Dar nieko nedaviau, ryt klausiu pas gydytoją 4u.gif
Atsakyti
Mes tai jau nuo 1 mėnesiuko vitaminą D geriam iš šaukščiuko, todėl dabar jokių problemų, viskas thumbup.gif .Valgom ir tyreles, ir košę.Radau tokią spec.nuo 4 mėn.iš MILUPA firmos.Labai skaniai ir gražiai valgo manoji mergina.Tik mąstau ir aš su tom naminėm sultim morkų, duot ar neduot.Kaip paskaitinėjau, ką kitos mamytės daro, tai nutariau ir aš savajai išspausti šviežių morkų sulčių.Kaip tik jau turim šviežių, tai patys vitaminai bus. smile.gif
Atsakyti
Šiandien mums 3,5 mėn gydytoja leido gerti šviežiai spaustų braškių, morkų, vėliau mėlynių sulčių. Viskas geriausia iš savo daržo. Bet aš 100 proc. ja nepasitikiu, dar nieko nedaviau, nes žiūriu įvairių pediatrų nuomonė labai skiriasi. Einu ieškot daugiau informacijos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2007 06 12, 21:29)
Šiandien mums 3,5 mėn gydytoja leido gerti šviežiai spaustų braškių, morkų, vėliau mėlynių sulčių. Viskas geriausia iš savo daržo. Bet aš 100 proc. ja nepasitikiu, dar nieko nedaviau, nes žiūriu įvairių pediatrų nuomonė labai skiriasi. Einu ieškot daugiau informacijos doh.gif


blink.gif blink.gif blink.gif braskiu????? juk tai alergizuojantis produktas ir kaip tokiam mazam kudikiu leido pduoti.. pradeti! nuo braskiu doh.gif
Atsakyti
maniskis ir keltis pradejo kas 2-3 val. nakti doh.gif pavalgo truputi ir labanakt, galvojau kad pieno jau neuztenka, bet ziuriu ne man vienai taip tongue.gif tai dar neduosiu misinuku ant nakties, o jau turejau tokia minti. o braskiu sulciu ir as daviau. mums 3.5men. po viena lasiuka per diena. paziuret ar nealergiskas. ir nieko, mums braskes tinka biggrin.gif
Atsakyti
Mums trys su puse mėnesio. Labai jau vargstam su maisteliu. Mano pienelio užtenka tik vienam maitinimui, tai vazojamės su mišiniais. Atpylinėja baisiai, net jau nebežinau už kurio galo griebtis. Be to, toks vaizdas, kad jis niekad nenori valgyti - retai būna šventė, kad paprašo unsure.gif
Kiek kartų jūsų mažiukai per parą valgo? Maniškis - penkis. Gal per retai? Bandžiau duoti dažniau, kad susidarytų 6 kartai, tai nieko nesigavo, nes suvalgydavo visiškai mažai - sumoje gaudavosi mažiau nei tada kai valgydavo penkis kartus.
Naktį miega gan neblogai - 6-7 val. pertrauka gaunasi. Užtai dieną beveik visai nemiega doh.gif
Atsakyti
mums jau irgi keturi menesiai ax.gif valgom tik MP thumbup.gif valgymas trunka tik apie 5 minutes, regis visa kruti istustina, valgom gan daznai kas pora valandu, tik jei buna lauke, tai gali tris valandas istemti ax.gif o nakti kai pamaitinu apie 23 valanda, tai miega ivairiai buna ir trecia i lova reik pasiimti ir 6 ryto, nezinau nuo ko tai priklauso, buna kad pati pazadinu nes krutis verzia, negaliu miegoti, tai pasiimu savo daktareli i lova ir kruine atslugsta ax.gif o tada miegam dar irgi ivairiai nuo 8,30 iki kad kaip ir siandien iki 10 ryto ax.gif tikiuos, nebus taip kaip kitiems vaikams, kad nuo kazkurio laiko uzsimano anksciau keltis - nes tada nezinosiu kur detis, nes an patinka ilgiau pamiegoti... bet uztat diena beveik visai nemiega, kokius 2-3 kartus po nepilnai valanda, vis zaist su juo reikia, tai gal todel gerai nakti miega? o kaip pas jus diena miega?

pas mus irgi buvo uzkieteje viduriai, daviau viena karta su labaiskaudancia sirdim slyvu tyreles sauksteli - nepadejo... tai pati istasiau kelis buteliukus slyvu tyreles - nepadejo, pasidariau dziovintu slyvu kompoto, nepadejo, suvalgiau beveik visa kg vynuogiu - padejo thumbup.gif viskas issivale - pilnas pampersas buvo:) paskui kazkaip susitvarke ax.gif

dabar man toks pats klausimas, ar primaitinti kuo nors, mano mama aisku baisiausiai laukia, kada leisiu ko duoti jam su sauksteliu, nes tais laikais, tai nors ir maitino mane iki 1,5 metu, bet pradejo visokius obuoliukus nuo antro mnesio duoti, duonos pluta ir pansiai, o keturiu jau sake ir koses darzoviu valgiau, o nuo pirmu idenu prie MP ir arbatu gaudavau... bet pasiskaitau apie zindyma ir galvoju dar bent menesi nieko neduosiu, jei yra pienelio, kam kankinti vaika su visokiom koem, bet vistiek kaip jis gyevna tik pienu, as niekaip nesuprantu schmoll.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2007 06 28, 20:26)
Mums trys su puse mėnesio. Labai jau vargstam su maisteliu. Mano pienelio užtenka tik vienam maitinimui, tai vazojamės su mišiniais. Atpylinėja baisiai, net jau nebežinau už kurio galo griebtis. Be to, toks vaizdas, kad jis niekad nenori valgyti - retai būna šventė, kad paprašo  unsure.gif
Kiek kartų jūsų mažiukai per parą valgo? Maniškis - penkis. Gal per retai? Bandžiau duoti dažniau, kad susidarytų 6 kartai, tai nieko nesigavo, nes suvalgydavo visiškai mažai - sumoje gaudavosi mažiau nei tada kai valgydavo penkis kartus.
Naktį miega gan neblogai - 6-7 val. pertrauka gaunasi. Užtai dieną beveik visai nemiega  doh.gif

na maniske valgo misinukus,per para 5-6 kartus,ir tikrai jai uztenka.sveria virs 7,5kg biggrin.gif o miega nuo11 vakaro iki 7 ryto.
Atsakyti
[quote=MilDuXe...,2007 06 29, 14:31]
mums jau irgi keturi menesiai ax.gif valgom tik MP thumbup.gif valgymas trunka tik apie 5 minutes, regis visa kruti istustina, valgom gan daznai kas pora valandu, tik jei buna lauke, tai gali tris valandas istemti ax.gif o nakti kai pamaitinu apie 23 valanda, tai miega ivairiai buna ir trecia i lova reik pasiimti ir 6 ryto, nezinau nuo ko tai priklauso, buna kad pati pazadinu nes krutis verzia, negaliu miegoti, tai pasiimu savo daktareli i lova ir kruine atslugsta ax.gif o tada miegam dar irgi ivairiai nuo 8,30 iki kad kaip ir siandien iki 10 ryto ax.gif tikiuos, nebus taip kaip kitiems vaikams, kad nuo kazkurio laiko uzsimano anksciau keltis - nes tada nezinosiu kur detis, nes an patinka ilgiau pamiegoti... bet uztat diena beveik visai nemiega, kokius 2-3 kartus po nepilnai valanda, vis zaist su juo reikia, tai gal todel gerai nakti miega? o kaip pas jus diena miega?

pas mus irgi buvo uzkieteje viduriai, daviau viena karta su labaiskaudancia sirdim slyvu tyreles sauksteli - nepadejo... tai pati istasiau kelis buteliukus slyvu tyreles - nepadejo, pasidariau dziovintu slyvu kompoto, nepadejo, suvalgiau beveik visa kg vynuogiu - padejo thumbup.gif viskas issivale - pilnas pampersas buvo:) paskui kazkaip susitvarke ax.gif

dabar man toks pats klausimas, ar primaitinti kuo nors, mano mama aisku baisiausiai laukia, kada leisiu ko duoti jam su sauksteliu, nes tais laikais, tai nors ir maitino mane iki 1,5 metu, bet pradejo visokius obuoliukus nuo antro mnesio duoti, duonos pluta ir pansiai, o keturiu jau sake ir koses darzoviu valgiau, o nuo pirmu idenu prie MP ir arbatu gaudavau... bet pasiskaitau apie zindyma ir galvoju dar bent menesi nieko neduosiu, jei yra pienelio, kam kankinti vaika su visokiom koem, bet vistiek kaip jis gyevna tik pienu, as niekaip nesuprantu schmoll.gif g.gif


mums irgi keturi mėnesiukai. jei MP uztektų ir svoris normalus būtų tai tikrai neduočiau jokio papildomo maistelio ir net galvos apie tai nesukčiau. taigi mamos pienuke viskas kas geriausia ir tinkamiausia. mano draugė kažkieno parekomenduota pradėjo primaitinti nuo 4 mėn tai dukrytė ėmė krūties atsisakinėti ir teko pereiti prie mišinukų. nesuprasi kaip ir kodėl.
o as jau suku galvą nuo ko čia pradėti daržovių ar kruopų, pirktinių ar namie virtų. norėtusi nuo daržovių, bet nzn kur ekologiškų klaipėdoj nusipirkti, parduotuvinių tai nesinori duoti.
Atsakyti
Mes jau beveik ketvertukai 4u.gif Ziuriu mums oj kaip pasiseke - jei isgirstu saviski verkianti - tikrai zinau, kad reikalas rimtas, nes siaip moka pats su savim uzsiimt. Gulames desimta, dvylikta uzkandam miegodami ir ramiausiai miegam iki sesiu ryto, anksciau dar bandydavau pamaitinti mieganti kokia trecia, bet nusprendem kad nereik - vistiek miegant toks ir "valgymas" zaidimas greiciau. Va tik viena beda - "streikuoja" mano "pieno kombinatas" nuo trecio men tai tenka keltis puse sesiu ir misinukus gaminti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kitonera: 11 liepos 2007 - 11:34
Kokes košites duodat savo mažylems?Nes mano berniukui 4,5mėn,ir nežinau ka galima duoti papildomai.Maitinu jau senai mišinukais g.gif
Atsakyti