Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėn. vaiko mityba

mums jau ryt 4men sake jau galima pratint prie morkyciu sulciu ir kt..tyreles valgom...manoji suvalgo beveik indeli ir bun soti ir tada uj kakoja daznai 3kart per dien jomajo....
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2008 09 28, 19:49)
Na musiske neturi valgymo rezimo  doh.gif , kada nori, tada ir valgo, nors dabar jau po truputi bandom pratint prie rezimo, tik nelabai gaunasi  schmoll.gif . Vat ir siandien vakare 17.00 suvalge 180 ml ir 19.30 dar 150 ml davalge, apsisuko ir nuejo miegucio  biggrin.gif


Mano irgi panašiai elgiasi lotuliukas.gif Šiaip suvalgo 180ml, bet jeigu "neišlaukia" 4valandu, duodu anksčiau tik jau mažiau ruošiu nuo 120ml-150ml mirksiukas.gif Juk nerėkysi vaiko doh.gif
Atsakyti
varskyte duodu, svarbiausia, kad koncervantu nebutu... galima paciom issivirt is pieno... nuo 4-5 men jau galima idet po 5 gr i darzoviene.. zinoma visos turim savo nuomone, bet as auginu senoviskai...ka pati issiverdu, tai zinau ka duodu, o misinukuose neiasku ko prideta. turbut visos girdejot apie Kinija.. na bet kurios maitinat savo pienu, tai net nesukit galvos iki 6 men. Jusu vaikiukai gauna pati sveikiausia maista!!!! thumbup.gif saunuoles kad maitinat...
Atsakyti
QUOTE(torasama @ 2008 09 30, 17:20)
Mano irgi panašiai elgiasi  lotuliukas.gif  Šiaip suvalgo 180ml, bet jeigu "neišlaukia" 4valandu, duodu anksčiau tik jau mažiau ruošiu nuo 120ml-150ml mirksiukas.gif Juk nerėkysi vaiko doh.gif

As visa laika anksciau padarau misinuka, nes jeigu jau uzsimano valgyt, tai "palauk" nera doh.gif , is karto rekimas biggrin.gif , nei ciulptukas, nei rankos nepadeda biggrin.gif
Atsakyti
mes valgom misinuka meginom banana,vynuoge,obuoliuka siandien slyvu eile mirksiukas.gif Dar ragaujam pieniska ryziu ir kukuruzu kosele tai lb skaniai valgo vakar padaviau avizu tai neskanu nes nesaldu tai meginsim bulvyte ivest i raciona,vakarais valgom naktine kosyte su sausainukais tai neimanoma sauksto atimt kai kosyte baigiasi,aisku dar duodu po pora sauksteliu nenoriu perkist skranduko,tik pastebejau kad paragfaves saldaus maistelio jau nesaldaus nemegsta raukosi ax.gif gudrus jie zino kur skaniau
2.gif
Atsakyti
Mes nei slyvu, nei ryziu dar neragavom, kazkaip bijau viduriavimo ar atvisksciai viduriu uzkietejimo g.gif
Papildyta:
O siaip skaniausias musu valgis - bananas bigsmile.gif , jeigu tik butu galima, tikriausiai visa is karto suvalgytu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Delfija @ 2008 10 01, 08:46)
varskyte duodu, svarbiausia, kad koncervantu nebutu... galima paciom issivirt is pieno... nuo 4-5 men jau galima idet po 5 gr i darzoviene.. zinoma visos turim savo nuomone, bet as auginu senoviskai...ka pati issiverdu, tai zinau ka duodu, o misinukuose neiasku ko prideta. turbut visos girdejot apie Kinija.. na bet kurios maitinat savo pienu, tai net nesukit galvos iki 6 men. Jusu vaikiukai gauna pati sveikiausia maista!!!!  thumbup.gif saunuoles kad maitinat...

na jau su varskyte tai senoviskai ar nesenoviskai, bet ryskiai persistengta doh.gif . Is kur cia tokia info, kad galima ja deti i darzoviene? Ir isvis kas cia per derinys darzoves su varske? g.gif Ar negana pacias darzoves jau anksti ivedat, tai ar jau ivedet visas galimas, kad neber jau ko ivedinet kaip tik varske? O tai kur vaisiai dar pirmiau, kur mesyte, grudai, o tik zymiai veliau pieno produktai? Dukrytei jau 10 men., bet ir tai tos varskytes nelabai priima skrandukas - atpila, tai vel atidedam jos valgyma. Lygiai kaip ir kiti gaminiai is pieno (karves) ji turi buti bandoma bent jau nuo 10 men. Nenorejau pamokslaut 4u.gif , bet toks ispudis, kad mamytes visai nesidomi primaitinimo seka ir kisa bruka ka bobutes pataria ar paciai kas sauna i galva. Sekmes. 4u.gif
Beje, nesunku ant misinuko nugareles ir paciai pasinagrinet apie jo sudeti, kurioje pilna vertingu medziagu ir vitaminu, polinesociuju rugsciu (kuriu nera karves piene isvis ir kurios l. svarbios vaikucio vystymuisi) ir yra toks kiekis baltymu, koks ir t.b. tokio amziaus vaikui ir kuriu kiekis karves piene (is kurio turbut ir gaminat varskyte) yra kelis kartus didesnis nei galima tokiam kudikiui ir gali jautrinti jo zarnyna, ko pasekmes, beje, galite pamatyti neiskart. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ccikas @ 2008 10 01, 14:36)
na jau su varskyte tai senoviskai ar nesenoviskai, bet ryskiai persistengta doh.gif . Is kur cia tokia info, kad galima ja deti i darzoviene? Ir isvis kas cia per derinys darzoves su varske? g.gif  Ar negana pacias darzoves jau anksti ivedat, tai ar jau ivedet visas galimas, kad neber jau ko ivedinet kaip tik varske? O tai kur vaisiai dar pirmiau, kur mesyte, grudai, o tik zymiai veliau pieno produktai? Dukrytei jau 10 men., bet ir tai tos varskytes nelabai priima skrandukas - atpila, tai vel atidedam jos valgyma. Lygiai kaip ir kiti gaminiai is pieno (karves) ji turi buti bandoma bent jau nuo 10 men. Nenorejau pamokslaut 4u.gif , bet toks ispudis, kad mamytes visai nesidomi primaitinimo seka ir kisa bruka ka bobutes pataria ar paciai kas sauna i galva. Sekmes. 4u.gif
Beje, nesunku ant misinuko nugareles ir paciai pasinagrinet apie jo sudeti, kurioje pilna vertingu medziagu ir vitaminu, polinesociuju rugsciu (kuriu nera karves piene isvis ir kurios l. svarbios vaikucio vystymuisi) ir yra toks kiekis baltymu, koks ir t.b. tokio amziaus vaikui ir kuriu kiekis karves piene (is kurio turbut ir gaminat varskyte) yra kelis kartus didesnis nei galima tokiam kudikiui ir gali jautrinti jo zarnyna, ko pasekmes, beje, galite pamatyti neiskart. ax.gif

na as ir pritariu,cia mano mamule ir kalbino mane varskyte duot,bet nusprendziau su varskytem palaukt,reik viska palaipsniu ivest,nereik cia tu vaiku tukint,suspes visko prisiragaut smile.gif o misinukai tai nera blogis,mano pupulis geria misinuka nuo menesio laiko ir auga kuo puikiausiai,svoris geras,dar nesirges nieko thumbup.gif misinukai puiki atmaina motinos pienui(zinoma mp neatstos joks misinukas) schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ccikas @ 2008 10 01, 14:36)
na jau su varskyte tai senoviskai ar nesenoviskai, bet ryskiai persistengta doh.gif . Is kur cia tokia info, kad galima ja deti i darzoviene? Ir isvis kas cia per derinys darzoves su varske? g.gif  Ar negana pacias darzoves jau anksti ivedat, tai ar jau ivedet visas galimas, kad neber jau ko ivedinet kaip tik varske? O tai kur vaisiai dar pirmiau, kur mesyte, grudai, o tik zymiai veliau pieno produktai? Dukrytei jau 10 men., bet ir tai tos varskytes nelabai priima skrandukas - atpila, tai vel atidedam jos valgyma. Lygiai kaip ir kiti gaminiai is pieno (karves) ji turi buti bandoma bent jau nuo 10 men. Nenorejau pamokslaut 4u.gif , bet toks ispudis, kad mamytes visai nesidomi primaitinimo seka ir kisa bruka ka bobutes pataria ar paciai kas sauna i galva. Sekmes. 4u.gif
Beje, nesunku ant misinuko nugareles ir paciai pasinagrinet apie jo sudeti, kurioje pilna vertingu medziagu ir vitaminu, polinesociuju rugsciu (kuriu nera karves piene isvis ir kurios l. svarbios vaikucio vystymuisi) ir yra toks kiekis baltymu, koks ir t.b. tokio amziaus vaikui ir kuriu kiekis karves piene (is kurio turbut ir gaminat varskyte) yra kelis kartus didesnis nei galima tokiam kudikiui ir gali jautrinti jo zarnyna, ko pasekmes, beje, galite pamatyti neiskart. ax.gif

O jeigu man pati pediatre sako karves pieno vaikui duot? Ir juos argumentas yra vienas vienintelis - JUS TAIP UZAUGOT IR SVEIKI! As kol kas nei varskes, nei pieno neduodu, bet manau, kad mamytes pacios jaucia ar jau atejo metas ragaut tam tikra maista ar ne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2008 10 01, 08:48)
As visa laika anksciau padarau misinuka, nes jeigu jau uzsimano valgyt, tai "palauk" nera  doh.gif , is karto rekimas  biggrin.gif , nei ciulptukas, nei rankos nepadeda  biggrin.gif


Aš tai apsidraudžiu: termose visada karštas vanduo, o šalimais virintas vėsus vanduo, jei kas mirksiukas.gif Nes "palauk" tikrai nebuna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2008 10 02, 21:08)
O jeigu man pati pediatre sako karves pieno vaikui duot? Ir juos argumentas yra vienas vienintelis - JUS TAIP UZAUGOT IR SVEIKI! As kol kas nei varskes, nei pieno neduodu, bet manau, kad mamytes pacios jaucia ar jau atejo metas ragaut tam tikra maista ar ne  4u.gif

Man irgi pediatre yra daug "geru" dalyku prirekomendavus g.gif . Tokiu kaip nusitrauk ir pamatuok ar vaikui uztenka pieno, nors priauginejo po 1 kg ir daugiau. Nereiskia, kad 100 % turi jom pasikliauti ir klausyti. Jei buciau patikejus ir susinervinus, kad mano nusitrauktu 30 ml tikrai nepakanka ir vaikas badauja, tai maitinimas tuom ir butu pasibaiges po 2 men doh.gif . Zodziu, mano isvada tokia, kad pediatres, ypac jei senesniu paziuru (musiske visai jauna, bet matos, kad toliau irgi nezengia), nesitobulinancios ir pan. nera geresnes patarejos nei siuolaikine literatura (kurios jos turbut dar neperskaite arba nemato reikalo) ir profesoriu, docentu patarimais parasyti straipsniai. Turi apibendrint informacija ir daryti ka manaisi esant tinkamai.
O motiniska nuojauta? Na, mano sirdis, nors ir labai mylinti, kadangi pirmas vaikas, be jokios info is salies, stebuklingai kazkaip nepajaute ka tam vaikui ir kada reikia duoti. doh.gif
Beje, del musu "sveiko" uzaugimo,tai cia klausimas, kuri jau aptarinejau anksciau ir nenoriu kartotis.Bet apsidairykit tarp apie 30 metu turinciu zmoniu ar tikrai jau taip neturi jokiu bedu su zarnynu, virskinamojo trakto organais ir pan. ir pagalvokit ar to priezastys negludi ankstyvoj kudikystej. Mane, kadangi toli ieskot nereikia, tai tikrai vercia susimastyti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ccikas @ 2008 10 03, 09:38)
Man irgi pediatre yra daug "geru" dalyku prirekomendavus g.gif . Tokiu kaip nusitrauk ir pamatuok ar vaikui uztenka pieno, nors priauginejo po 1 kg ir daugiau. Nereiskia, kad 100 % turi jom pasikliauti ir klausyti. Jei buciau patikejus ir susinervinus, kad mano nusitrauktu 30 ml tikrai nepakanka ir vaikas badauja, tai maitinimas tuom ir butu pasibaiges po 2 men doh.gif . Zodziu, mano isvada tokia, kad pediatres, ypac jei senesniu paziuru (musiske visai jauna, bet matos, kad toliau irgi nezengia), nesitobulinancios ir pan. nera geresnes patarejos nei siuolaikine literatura (kurios jos turbut dar neperskaite arba nemato reikalo) ir profesoriu, docentu patarimais parasyti straipsniai. Turi apibendrint informacija ir daryti ka manaisi esant tinkamai.
O motiniska nuojauta? Na, mano sirdis, nors ir labai mylinti, kadangi pirmas vaikas, be jokios info is salies, stebuklingai kazkaip nepajaute ka tam vaikui ir kada reikia duoti.  doh.gif
Beje, del musu "sveiko" uzaugimo,tai cia klausimas, kuri jau aptarinejau anksciau ir nenoriu kartotis.Bet apsidairykit tarp apie 30 metu turinciu zmoniu ar tikrai jau taip neturi jokiu bedu su zarnynu, virskinamojo trakto organais ir pan. ir pagalvokit ar to priezastys negludi ankstyvoj kudikystej. Mane, kadangi toli ieskot nereikia, tai tikrai vercia susimastyti. g.gif
kas tiesa tai tiesa tais pediatrais nereik pasikliaut visiskai schmoll.gif
Atsakyti