Įkraunama...
Įkraunama...

"Paparčio" pradinė mokykla

QUOTE(batareika @ 2013 06 12, 10:17)
Labai smalsu?  lotuliukas.gif

Taip ta pati. Aš ne iš tų mamų, kurios laksto pas mokytoją ir oi kaip tas mano vaikelis... Nuo tokių jei rimtai, tai net nupurto  lotuliukas.gif  Esu bjauri mama smile.gif Bet pas mane vaikai pasekmes žino.

Ir dar - negalėjau nueiti į jų tas išleistuves, tai dabar net nežinau kaip tas mano vaikas baigė 4 klases. Nes knygelė 'kažkur prapuolė', o el. dienyne antro pusmečio rezultatuose - tuščia.

dziaugiuosi, kad patekote pas norima mokytoja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

apie dienyna tyliu, apsileidimas ir tiek schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2013 06 12, 09:17)
Labai smalsu?  lotuliukas.gif

Taip ta pati. Aš ne iš tų mamų, kurios laksto pas mokytoją ir oi kaip tas mano vaikelis... Nuo tokių jei rimtai, tai net nupurto  lotuliukas.gif  Esu bjauri mama smile.gif Bet pas mane vaikai pasekmes žino.

Ir dar - negalėjau nueiti į jų tas išleistuves, tai dabar net nežinau kaip tas mano vaikas baigė 4 klases. Nes knygelė 'kažkur prapuolė', o el. dienyne antro pusmečio rezultatuose - tuščia.

Tai kaip suprantu gera mokytoja ax.gif Tikiuosi bus ir kažkiek griežta, nes iš pirmo įspūdžio tai tokia labai gerietė pasirodė.
O aš irgi panaši mama, tvarka turi būti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2013 06 12, 10:34)
dziaugiuosi, kad patekote pas norima mokytoja  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

apie dienyna tyliu, apsileidimas ir tiek  schmoll.gif


Kaip supratau, vieni buvo parašę pageidavimą pas šią mokytoją - pas ją ir pateko. Nors iš tikro kaip skirsto nelabai suprantu. Bet kelis vaikus tikrai pažinos, nes darželis tas pats arba pamokėles kartu lankė.

Dėl dienyno, tai su daugeliu aplinkinių pašnekėjus aiškėja, kad tai daug kur problema. Darbo metu prisijungti sunku, nepatogu viską suvesti, daug rašyti ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2013 06 12, 10:45)
Kaip supratau, vieni buvo parašę pageidavimą pas šią mokytoją - pas ją ir pateko. Nors iš tikro kaip skirsto nelabai suprantu. Bet kelis vaikus tikrai pažinos, nes darželis tas pats arba pamokėles kartu lankė.

Dėl dienyno, tai su daugeliu aplinkinių pašnekėjus aiškėja, kad tai daug kur problema. Darbo metu prisijungti sunku, nepatogu viską suvesti, daug rašyti ir t.t.

kiek buvau girdėjus kad neleidžia rinktis mokytojų g.gif
Atsakyti
Sveikos visos kaip Jums patiko pirmoku klases?
Atsakyti
QUOTE(feruska @ 2013 06 14, 00:08)
Sveikos visos kaip Jums patiko pirmoku klases?

Bent jau mūsų tai labai maža, nelabai įsivaizduoju kur ten tilps tie 23 vaikai....
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2013 06 14, 08:24)
Bent jau mūsų tai labai maža, nelabai įsivaizduoju kur ten tilps tie 23 vaikai....

tikrai labai ankšta bus jiems doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2013 06 14, 13:43)
tikrai labai ankšta bus jiems  doh.gif

na taip anksta bus tikrai doh.gif
Atsakyti
Man tai itarimas kilo, kad direktore perkele pirmokus i pirma auksta, kaip ji sako i pietine puse , ne tik kad jiems butu silta, o todel kad toms klasems reikia remonto, roletu ir pan. Kaip musu mokytoja sake ten buvo muzikos, tikybos ir dar kazkoks kab. tai juos reikiejo tvarkyti is mokyklos punigu. O kam tai daryti, jei galim perkelti pirmokus ir viska padarys ju teveliai...As maciau musu mokytojos buvusia klase, ji buvo sutvarkyta ir man atrodo didesne...
Yra kaip yra, gal as ir klystu, bet norejau pasdalinti mintimis...juk tam ir yra forumas...
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2013 06 15, 07:09)
Man tai itarimas kilo, kad direktore perkele pirmokus i pirma auksta, kaip ji sako i pietine puse , ne tik kad jiems butu silta, o todel kad toms klasems reikia remonto, roletu ir pan. Kaip musu mokytoja sake ten buvo muzikos, tikybos ir dar kazkoks kab. tai juos reikiejo tvarkyti is mokyklos punigu. O kam tai daryti, jei galim perkelti pirmokus ir viska padarys ju teveliai...As maciau musu mokytojos buvusia klase, ji buvo sutvarkyta ir man atrodo didesne...
Yra kaip yra, gal as ir klystu, bet norejau pasdalinti mintimis...juk tam ir yra forumas...

Na manau čia pas visus tokios mintys, tik ne visi pasako, nes tai savaime suprantama. Vaikas sakė, kad ten biblioteka buvo.
Šiaip tai man juokinga ir tiek smile.gif Kitose mokyklose projektus rašo, pinigus gauna ir susitvarko. Žodžiu, aš turiu savo nuomonę, kurios kol kas neviešinsiu, nes vis tik merginai 4 metus mokytis ten teks lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo batareika: 17 birželio 2013 - 08:15
QUOTE(batareika @ 2013 06 17, 08:14)
Na manau čia pas visus tokios mintys, tik ne visi pasako, nes tai savaime suprantama. Vaikas sakė, kad ten biblioteka buvo.
Šiaip tai man juokinga ir tiek smile.gif Kitose mokyklose projektus rašo, pinigus gauna ir susitvarko. Žodžiu, aš turiu savo nuomonę, kurios kol kas neviešinsiu, nes vis tik merginai 4 metus mokytis ten teks  lotuliukas.gif

taip, visi turim savas nuomones..ir niekas per prievarta neliepė eiti į šią mokyklą. Vadinasi, visi sutinkam su jų diktuojamom sąlygom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2013 06 17, 10:46)
taip, visi turim savas nuomones..ir niekas per prievarta neliepė eiti į šią mokyklą. Vadinasi, visi sutinkam su jų diktuojamom sąlygom  mirksiukas.gif

Būtent smile.gif
Atsakyti