Įkraunama...
Įkraunama...

"Paparčio" pradinė mokykla

Man idomu ar ta klasyte atitinka higienos normas? Kiekvienam vaikui turi būti 1,7m , na gal.

O dėl savo nuomonės... Manau mokykla yra biudžetinė įstaiga dirbanti dėl mūsų vaikų, mes esame mokyklos klientai. Būna atvejų kai tėvai yra privesti vesti vaiką į šią mokyklą - neturi galimybės vežioti toliau, mokykla arti namų ar neturi pinigų privačioms mokykloms. Nėra čia šiam rajone kažkokio tai didelio mokyklų pasirinkimo, kad galėtume rinktis. Jeigu visi tylės tai ir toliau burdakėlis mokykloj bus... Šiais laikais, kai taip mažinamas mokyklų skaičius, kai mažėja mokinių skaičius, mokytojos kartu su vadovais turi vyniotis iš paskutinių ir stengtis įtikti tėvams.
Atsakyti
QUOTE(mygtukai @ 2013 06 18, 09:44)
Šiais laikais, kai taip mažinamas mokyklų skaičius, kai mažėja mokinių skaičius, mokytojos kartu su vadovais turi vyniotis iš paskutinių ir stengtis įtikti tėvams.


Iki to tai dar nedagyvenom....

Na bet yra kaip yra, aš visur stengiuos įžvelgti gerąsias puses, be to net nesiruošiau vaikui labai jau rinkti nei mokyklos, nei mokyojos. Nes manau, kad tai labai subjektyvus tėvų vertinimas ir nebūtinai pas išrinktą mokytoją vaikui bus gerai smile.gif Netgi patirties savo kailiu turiu, kai pirmoj klasėj pati pakliuvau pas mokytoją, kuri man visai patiko, nors dabar pagalvojus pas tokią tikrai vaiko neleisčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2013 06 18, 13:41)
Iki to tai dar nedagyvenom....

Na bet yra kaip yra, aš visur stengiuos įžvelgti gerąsias puses, be to net nesiruošiau vaikui labai jau rinkti nei mokyklos, nei mokyojos. Nes manau, kad tai labai subjektyvus tėvų vertinimas ir nebūtinai pas išrinktą mokytoją vaikui bus gerai smile.gif Netgi patirties savo kailiu turiu, kai pirmoj klasėj pati pakliuvau pas mokytoją, kuri man visai patiko, nors dabar pagalvojus pas tokią tikrai vaiko neleisčiau smile.gif



Is musu klases isejo trys vaikai po pirmos klases, as dar nezinau ar rugsejo pirma ateisim cia. Nes minusu tikrai daug, pradedant mokyklos remontu, stadionu ir panasiais dalykais baigiant direktores darbu ir poziuriu. Susiduriau ir kalbu ne is nuogirdu.
O einam cia nes patogu, nes cia jau turi draugu, nes remontavom klase ir tevai susibendrave ir gan vieningi.
Gera mokytoja nebutinai turi vaikams labai patikti. Geriausia ta, kuri nieko neuzduoda, kuri nesibara, bet kazi kiek ji ismoko?
Atsakyti
QUOTE(acte @ 2013 06 18, 16:42)
Is musu klases isejo trys vaikai po pirmos klases, as dar nezinau ar rugsejo pirma ateisim cia. Nes minusu tikrai daug, pradedant mokyklos remontu, stadionu ir panasiais dalykais baigiant direktores darbu ir poziuriu. Susiduriau ir kalbu ne is nuogirdu.
O einam cia nes patogu, nes cia jau turi draugu, nes remontavom klase ir tevai susibendrave ir gan vieningi.
Gera mokytoja nebutinai turi vaikams labai patikti. Geriausia ta, kuri nieko neuzduoda, kuri nesibara, bet kazi kiek ji ismoko?

o kur galvojate leisti vietoj Paparčio?

O taip mokytojas juk vieniem geras, kitiem ne. Čia jau labai individualu.
Atsakyti
QUOTE(acte @ 2013 06 18, 16:42)
Is musu klases isejo trys vaikai po pirmos klases, as dar nezinau ar rugsejo pirma ateisim cia. Nes minusu tikrai daug, pradedant mokyklos remontu, stadionu ir panasiais dalykais baigiant direktores darbu ir poziuriu. Susiduriau ir kalbu ne is nuogirdu.
O einam cia nes patogu, nes cia jau turi draugu, nes remontavom klase ir tevai susibendrave ir gan vieningi.
Gera mokytoja nebutinai turi vaikams labai patikti. Geriausia ta, kuri nieko neuzduoda, kuri nesibara, bet kazi kiek ji ismoko?


Taip, minusų daug. Bet ir kitose mokyklose jų nemažai. Ir ne direktorė tuos vaikus moko. Bet va nemažai pažįstamų keliauja būtent čia.

Gera mokytoja nebūtinai ir tėvams turi patikti smile.gif Todėl ir sakau, kad tai labai subjektyvu.
Yra mokytojų ten rėkiančių, ne tai kad besibarančių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2013 06 18, 16:55)
Taip, minusų daug. Bet ir kitose mokyklose jų nemažai. Ir ne direktorė tuos vaikus moko. Bet va nemažai pažįstamų keliauja būtent čia.

Gera mokytoja nebūtinai ir tėvams turi patikti smile.gif Todėl ir sakau, kad tai labai subjektyvu.
Yra mokytojų ten rėkiančių, ne tai kad besibarančių smile.gif

as daugiau mokyklu cia paskaitineju (Varpeli, Rutele ir pan), tai toks jausmas, kad kitose nera tiek blogu atsiliepimu smile.gif bet gal cia tik sito forumo mastu
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2013 06 18, 16:55)
Taip, minusų daug. Bet ir kitose mokyklose jų nemažai. Ir ne direktorė tuos vaikus moko. Bet va nemažai pažįstamų keliauja būtent čia.

Gera mokytoja nebūtinai ir tėvams turi patikti smile.gif Todėl ir sakau, kad tai labai subjektyvu.
Yra mokytojų ten rėkiančių, ne tai kad besibarančių smile.gif

Taip, ne direktore moko, bet nuo jos labai daug kas priklauso.
Visa vidine tvarka, patalpu remontai ir bukle, kad ir galimybe rinktis mokytoja, na daugybe dalyku! Kaip ir bet kurioje imoneje ar istaigoje. Ir svarbiausia problemu sprendimo budas - L.Kersiene viska nori sutvarkyti kitu rankomis!

Arba apie ta pati elektronini dienyna - betvarke! Kas nori pildo, nenori - nepildo. O vaikai dar per mazi, kad viska atsimintu - ka atsinesti, ka ismokti. Kas vakara gi neskambinsi mokytojai pasiklaust g.gif
Tai argi ne direktores cia kompetencija?
Mokyklos uzrakinimas per pamokas isvis kazkokia nesamone! Budinti stovi, ziuri i tave pro langa akmenine mina ir jokiu budu neisileis, kol nesibaigs pamokos. O tu pvz su mazesniu vaiku stovi kai lauke 20 ar daugiau salcio! Nors gerb. direktore zadejo "sugalvoti, kur teveliai galetu palaukti vaiku blogu oru, gal i sale isileism"
Sutinku kad pildytu zurnala, kas ir ko pas ka atejo, bet neuzrakinti kaip konclagery ir tiek. Isanksto uzpildyt prasyma reik! O jei kas nors atsitiko staiga, o ne is anksto???
ai, gana cia bartis.
As irgi optimiste, tikiuosi siemet bus geriau viskas.
O mokytojos ir tevu nuomone, poziuris turetu sutapti, nes kitaip labai sunku pasiekti rezultato - ismokyti vaika, cia gi bendras darbas. Nezinau, kaip tai pasiekti su mokytoja, kuri man nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo acte: 19 birželio 2013 - 22:39
QUOTE(acte @ 2013 06 19, 22:37)
O mokytojos ir tevu nuomone, poziuris turetu sutapti, nes kitaip labai sunku pasiekti rezultato - ismokyti vaika, cia gi bendras darbas. Nezinau, kaip tai pasiekti su mokytoja, kuri man nepatinka  schmoll.gif

O jūs tą mokytoją pažįstat, kad iškart sako jog ji jums nepatinka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2013 06 20, 07:56)
O jūs tą mokytoją pažįstat, kad iškart sako jog ji jums nepatinka  g.gif

Nesupratau klausimo unsure.gif

Ar sakiau kad kažkuri mokytoja man iškart nepatinka? Rašiau, kad tikiuosi pokyčių į gerą.

Pasikartosiu - vien tik mokytoja neišmokys vaikų (čia kalbu apie daugumą vidutiniškai gabių, išdykusių, pritinginčių eilinių vaikų). Dirbti reikia ir namie, ir ganėtinai daug.
Taigi namie turime pratęsti tai, ką jie daro klasėje. Ir pvz jei mokytojai tvarka nerūpi, tai labai sunku įtikinti vaiką, kad tvarkingai rašyti yra taip pat svarbu, kaip ir be klaidų! Jei mokytoja neišaiškino vaikui naujo matematikos uždavino - tai turim padaryt namie. O jei mokytojai svarbu greit padiktuoti viską, kad pratybos būtų užpildytos? Nesvarbu, kad pusė klasės nesupranta? Arba kai liepia išplėšti lapą su diktantu, kad būtų lengviau perrašyti, nereiktų vartyt, čia irgi požiūrio dalykas. Man tai nesuvokiama, kaip galima plėšyti savo sasiuvinio lapus!!
Tai čia kaip ir neiškart nepatinka, palaipsniui išlenda tokie dalykai ir supranti, kad pas tokią mokytoją nenori leisti savo vaiko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo acte: 20 birželio 2013 - 16:23
QUOTE(acte @ 2013 06 19, 22:37)
As irgi optimiste, tikiuosi siemet bus geriau viskas.
O mokytojos ir tevu nuomone, poziuris turetu sutapti, nes kitaip labai sunku pasiekti rezultato - ismokyti vaika, cia gi bendras darbas. Nezinau, kaip tai pasiekti su mokytoja, kuri man nepatinka  schmoll.gif


QUOTE(acte @ 2013 06 20, 16:20)
Nesupratau klausimo  unsure.gif

Ar sakiau kad kažkuri mokytoja man iškart nepatinka? Rašiau, kad tikiuosi pokyčių į gerą.

aš perskaičius supratau, kad patekot pas nepatinkančią mokytoją. Atsiprašau jei ne taip supratau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mygtukai @ 2013 06 18, 09:44)
Man idomu ar ta klasyte atitinka higienos normas? Kiekvienam vaikui turi būti 1,7m , na gal.

O dėl savo nuomonės... Manau mokykla yra biudžetinė įstaiga dirbanti dėl mūsų vaikų, mes esame mokyklos klientai. Būna atvejų kai tėvai yra privesti vesti vaiką į šią mokyklą - neturi galimybės vežioti toliau, mokykla arti namų ar neturi pinigų privačioms mokykloms. Nėra čia šiam rajone kažkokio tai didelio mokyklų pasirinkimo, kad galėtume rinktis.  Jeigu visi tylės tai ir toliau burdakėlis mokykloj bus... Šiais laikais, kai taip mažinamas mokyklų skaičius, kai mažėja mokinių skaičius, mokytojos kartu su vadovais turi vyniotis iš paskutinių ir stengtis įtikti tėvams.

drinks_cheers.gif
Papildyta:
labai gerai,kad turim si foruma,galim pasidalinti mintimis ir pamastymais,manau ir sios mokyklos direktorei butu ne pro sali cia zvilgtellt:) susipazint su musu pamastymais ir baimemis,ir nuomone manau reiksti reikia,netgi privaloma! gi juk cia musu vaikai,norime jiems kuo geriausios ateities.. siuos menesius vien ir gyvenu mokyklu domejimuosi ir aplamai pradikuku ugdymu,zinau viena pazistama kuri papuole i prasta(nors visu isgirta mokikla)atkentejo iki mokslo metu pabaigos(save iki siol grauzia )ir pabego,dabar mane apsviecia,kad pirmi pradinuko metai labai svarbus,taipogi mikitoja,koki poziuri suformuos apie mokslus ,namu darbu daryma. tad reikia netyleti kalbeti,ir daryti savas isvadas 4u.gif
Atsakyti
nejau visos mamos atostogauja ir nenori paplepet? 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti