Įkraunama...
Įkraunama...

"Paparčio" pradinė mokykla

QUOTE(feruska @ 2014 02 04, 15:04)
Na del pinigeliu naudojimo tai man atrodo visai tokio dalyko mokykloj nera. Koridoriai baisus, inventorius klaikus, bet del mokytoju tai as bent nesiskundziu , musu mokytoja man tinka.

4u.gif
Atsakyti
Mamytes pasidalinkite nuomonemis apie dabartiniu 4toku mokytojas, kurios ims pirmokelius pas ka geriau galbut nepkliutk? pas ka pakliuti? Kol kas tik sia mokykla isivaizduoju tinkama mums 4u.gif aciu
Atsakyti
Siemet pirmokus mokys Vitalija, Audrone ir Ramune. Nei vienos nepazistu,gal kas gali pakomentuoti?
Atsakyti
QUOTE(Minnra @ 2014 04 09, 20:24)
Siemet pirmokus mokys  Vitalija, Audrone ir Ramune. Nei vienos nepazistu,gal kas gali pakomentuoti?

kad nelabai leidzia rinktis
Atsakyti
nelabai leidzia ,bet domekites pas ka einat ,pirma mokytoja 50% VAIKO sekmes 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Kad kaip ir leidzia, bent jai sake,pernai leido siemet,irgi galima reiksti pageidavimus, tik gaila kad atsiliepimu jokiu nera.
Atsakyti
QUOTE(wiliwy @ 2014 04 10, 06:32)
4u.gif Kad kaip ir leidzia, bent jai sake,pernai leido siemet,irgi galima reiksti pageidavimus, tik gaila kad atsiliepimu jokiu nera.

Mano ziniomis mokytoja Ramune labai gera 4u.gif
Atsakyti
nieks nekomentuoja ax.gif
pareiksiu savo nuomone del neorganizuojamos pirmoko sventes mamu dienai !!!pirma karta girdejau kad neorganizuoja verysad.gif labai liudna
Atsakyti
QUOTE(mamyte 25 @ 2014 05 21, 08:55)
nieks nekomentuoja  ax.gif
pareiksiu savo nuomone del neorganizuojamos pirmoko sventes mamu dienai !!!pirma karta girdejau kad neorganizuoja verysad.gif labai liudna

o mūsų klasė organizavo thumbup.gif pas kokia jūs mokytoją?
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2014 05 21, 10:26)
o mūsų klasė organizavo  thumbup.gif pas kokia jūs mokytoją?


Ir mūsų organizavo smile.gif Bet kažkaip man atrodo, kad "mes toj pačioj klasėj" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2014 05 21, 12:00)
Ir mūsų organizavo smile.gif Bet kažkaip man atrodo, kad "mes toj pačioj klasėj" smile.gif

taip ir man atrodo mirksiukas.gif iš 1 c ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Milinga @ 2014 05 23, 13:34)
taip ir man atrodo  mirksiukas.gif iš 1 c  ax.gif

Aha drinks_cheers.gif
Atsakyti