Įkraunama...
Įkraunama...

Aerobika namuose

Turiu parsisiuntus Tae Bo Kickboxing, kartais visai gerai vienai paselti lotuliukas.gif bei Joga-Pilates- cia tai gerai paaiskinta kaip taisyklingai atlikti pratimus, gaunasi beveik kaip su treneriu smile.gif ir namie bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, moteros, gal kuri kartais esat atradę kokį TV kanalą, kur būtų rodomi aerobikos užsiėmimai sėdinčioms namie? Žinau, kad anksčiau tokių būdavo, tik vat dabar, kai reiktų, nebežinau tokio kanalo...
Atsakyti
kazkuriais metai buvo isleistas DVD tikslau pavadinimo nepamenu, bet kazkas apie sporta po gimdymo.
gal kartais kas turite. noreciau persirasyt.

o internete kas zinot ar yra parsisiusti sporto pratimukus su vaikais? skirta vaikams?

parasykit pavadinimus jeigu turit kas parsisiunte
buciau dekinga.
Atsakyti
Radau dar daaugiau filmuku sportavimui namuose, ir nescioms nestuke.gif , ir vaikams, ir akims ir kitu blink.gif


http://www.ediet.ru/...m...asc&start=0


4u.gif
Atsakyti
Kaip atsisiust failus is Rapidhsare.com

Kopijuojat nuoroda i naujai atidaryta langa,
po to tam lange apacioj spaudziat FREE,
atsidaro kitas langas, kuriame eina sekundziu skaiciavimas,
kai pabaigia skaiciuot tame paciame lange atsiranda raides-skaiciai,
kurios reikia irasyti i salia esanti langeli ir paspaust DOWNLOAD,
atsidaro mazas langelis, kuris klausia kur Jusu kompe issaugot faila,
isrenkat, kur norit issaugot faila, spaudziat SAVE,
ir laukiate, kol atsisius.
Tas pats su antru failu ir taip iki galo.

Kai parsisiusit viena faila, reikes palaukt apie valanda, kol Rapidshare
leis siustis kita faila.
Atsakyti
Kam rodo, bet nera garso, arba atvirksciai, yra garsas, bet nerodo, parsisiuskit nemokama K-Lite Codec Pack is cia
http://www.free-code..._Codec_Pack.htm
Kai suinstaliuosit, ten bus Media Player Clasic, bandyk ziuret per ji.

Failu isarchivavimui as naudoju nemokama 7-zip programele, atsiusta is cia
http://www.7-zip.org/download.html, instaliuojant issirinkit lietuviu kalba.
4u.gif

Kam kazkas nesigauna, rasykit, pasistengsiu padet 4u.gif




Atsakyti
Esu girdejusi,kad yra kompaktu su partimu kompleksu skiru sportuoti namuose,tiesiog ten yra aerobika ar dar kazkas ir galima sportuoti neiseinant is namu. Gal zinote kur ju gauti,o gal turite kas nors 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitele12 @ 2007 02 28, 00:06)
Esu girdejusi,kad yra kompaktu su partimu kompleksu skiru sportuoti namuose,tiesiog ten yra aerobika ar dar kazkas ir galima sportuoti neiseinant is namu. Gal zinote kur ju gauti,o gal turite kas nors  4u.gif

Is emules gali atsisiusti viska ka sirdis geidzia. Klasikine aerobika, pilates, kalanetika, tae bo.........
Atsakyti
Labai geri Carmen Elektros striptease aerobikos bei sokiu kompaktai -- ju yra 5 ar 6 thumbup.gif thumbup.gif ... Seniai ieskau kur gauti g.gif . Per eMule niekaip neisena parsisiusti, gal kas nors turi ir gali pasidalinti arba parduoti?? Arba gal paaiskinsit, kaip parsisiusti per eMule. 4u.gif Laaabia buciau dekinga!!!! drinks_cheers.gif

As turiu Anos Kurnikovos mankstos programos kompakta, o taip pat Cindy Kroufurd tobulas kunas (ar kaip ten rasosi jos pavarde biggrin.gif ) kompakta.... ax.gif
Atsakyti
Neseniai parsisiunciau per emule Pump it up! Ultimate dance workout. man labai patiko siulau pabandyt biggrin.gif
beje cia kazkas rase kad parsisiunte mankstos programu su kurnikova ir cindy crawford, gal galit pasakyt kaip tiksliai vadinas? nes nerandu per emule... smile.gif
Atsakyti
aš naudoju BierShare programa ir parsisiunčiau Billy Blanks sporto programėles, superinės su bokso elementais thumbup.gif
Atsakyti
Cindy Crawford: New Dimension man labai patiko tik kadangi nelabai pagaunu rusi6kai tai nesupratau tuos lygius A B C D daryti atskirai ar kaip ten? paai6kinkit pra6au 4u.gif
Atsakyti