Įkraunama...
Įkraunama...

Ar norėtume,kad jūsų vestuvėse būtų vedantysis?

Na man vestuves atrodo maza, jauki, intymi svente artimuju rate, pasibuvimas ir pabendravimas su jais, o ne koks viesas parodomasis renginys, kuriam reiketu vedejo.
Atsakyti
QUOTE(laimineja @ 2010 04 15, 18:05)
Na man vestuves atrodo maza, jauki, intymi svente artimuju rate, pasibuvimas ir pabendravimas su jais, o ne koks viesas parodomasis renginys, kuriam reiketu vedejo.


Zinoma, kiekvienam pagal skoni ir tradicijas. Pvz.: Kipre vestuves be 3000 sveciu praktiskai neisivaizduojamos. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laimineja @ 2010 04 15, 18:05)
Na man vestuves atrodo maza, jauki, intymi svente artimuju rate, pasibuvimas ir pabendravimas su jais, o ne koks viesas parodomasis renginys, kuriam reiketu vedejo.

drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laimineja @ 2010 04 15, 17:05)
Na man vestuves atrodo maza, jauki, intymi svente artimuju rate, pasibuvimas ir pabendravimas su jais, o ne koks viesas parodomasis renginys, kuriam reiketu vedejo.

pabandykit tai pasakyti mano sveciams doh.gif jiems REIKIA kad kazkas vestu vakara, sugalvotu pramogu, bet nei vienas nenori padet sitam reikale schmoll.gif mes nezadejom jokiu programu daryt, bet vistik imam, tik nenusileidom reikalavimams ir muzikantu nesamdom schmoll.gif
Atsakyti
sveikos merginos, prasau padekit!!!!!!!! Gal kas zinote ka nors apie vedeja D. Bajora ir Triju karaliu?
Atsakyti
QUOTE(sona'a @ 2010 06 17, 18:15)
sveikos merginos, prasau padekit!!!!!!!!  Gal kas zinote ka nors apie vedeja D. Bajora ir Triju karaliu?

zinau ir kokios pagalbos reikia? atsiliepimu?
Atsakyti
QUOTE(godazo @ 2010 06 17, 17:58)
zinau ir kokios pagalbos reikia? atsiliepimu?



taip, atsiliepimu. Labai labai busiu dekinga
Atsakyti
QUOTE(godazo @ 2010 06 17, 18:58)
zinau ir kokios pagalbos reikia? atsiliepimu?

siaip man kiek teko su juo susidurti, tai kulturingas, mandagus, paprastas vaikinas. na jo vedamose vestuvese nesu buvusi, bet jis mano fakulteto renginius daznai veda - kai reikia but pasitempus, kulturingu juoku ir panasiai. zinok susidare neblogas ispudis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sona'a @ 2010 06 17, 17:15)
sveikos merginos, prasau padekit!!!!!!!!  Gal kas zinote ka nors apie vedeja D. Bajora ir Triju karaliu?

girdeta visokiu atsiliepimu... mano vieni draugai ji pazista artimiausiai tai sake labai pasikeles yra, na bet per vestuves gal kitoks smile.gif

sutinku su vienos mergaites nuomone is dalies... kad vestuves yra pasibuvimas jaukus, bet juk ir vedejai skirtingi....
kaimo lygio vedejas skatins vis isgerti ir tik kokius zaidimus darys susijusius su stikliuku, o kitas kaip tik pagyvins svente ir atitrauks svecius nuo tauriu...
manau kad bet kokiu atveju vedejas praskaidrina vakara... sugalvoja zaidimu kokiu, padeda parinkti laika kada perduodamas seimos zidinys, pakviecia svecius i lauka stebeti fejerverku ar leisti zibintus, po to kviecia stebeti kaip jaunieji pjaus torta... zodziu organizuoja zmones ir tai palengvina paciu jaunuju dalia... as tikrai nenoreciau vestuviu vakara organizuoti tokius dalykus ir galvoti kad va reiks kviesti svecius i lauka ar reik paskatinti juos pasilinksmint, pasokti... aisku ax.gif jei vestuvese 10 zmoniu tai viskas paprasciau, bet jau kai 30 ar daugiau tai darosi sudetinga...
tad musu vestuvese bus Antanas is ideagroup.lt Tikiuosi kad jis pateisins musu lukescius thumbup.gif
Atsakyti
Labai aciu uz komentarus, bet net nzn ka daryti g.gif kazkaip ir baisoka, jeigu nepasiruos nieko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DIDIeuforija @ 2010 04 16, 16:25)
Zinoma, kiekvienam pagal skoni ir tradicijas. Pvz.: Kipre vestuves be 3000 sveciu praktiskai neisivaizduojamos. biggrin.gif

Kažkaip nelabai įsivaizduoju, iš kur reikėtų gauti 3000 svečių biggrin.gif, gal 300? biggrin.gif

Na, o čia dėl mažos jaukios šventės, tai net jei ji ir artimųjų rate, norisi, kad jie ne tik sėdėtų, valgytų, šnekėtų kasdienėm iššnekėtom temom ir rymotų biggrin.gif, o ir pakrutėtų, pasilinksmintų, tad manau vedėjas, ar bent jau muzikantai mokantys linksmai pravesti yra būtini! smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras mirksiukas.gif Gal kam teko ka nors girdeti apie vedejus is organizatoriai.eu arba "pimpi"? Musiskis vedejas nustojo bendrauti su mumis kazkodel doh.gif lauksiu bet koku atsiliepime jeigu kas zinote, lb lb dekui is anksto smile.gif
Atsakyti