Įkraunama...
Įkraunama...

Ar norėtume,kad jūsų vestuvėse būtų vedantysis?

Merginos, Mindaugas Krasauskas laisvas rugpjucio 27d,jei dar kuri nespejot susirasti vedejo-tikrai drasiai rekomenduoju!
Atsakyti
QUOTE(jurgamar @ 2011 05 05, 10:15)
sveikos,

Gal kas turite renginiu vedejo-aktoriaus Vytauto Rumso (jaunesniojo) kontaktus?


Vytautas vestuvių vedėju nedirba smile.gif))
Atsakyti
Vedantysis yra gerai, neuzdedi rupesciu ant peciu liudininkams...Visi vienodai gali atsipalaiduoti ir dziaugtis svente:)
Atsakyti
Nesuprantu kodėl visi įsivaizduoja, kad liudiinikams arba piršliams tai jau siaubas koks darbas. Pirma jei sutinka tai žino ko laukti, o be to jeigu kvieti į tokias "pareigas" tai pamąstai ar jos tiks žmogui ar ne. Jeigu žmogus tikrai sunkiai bendraujantis tikrai jo ir nekvieti į piršlius. Aš, asmeniškai, nenorėjau jokių svetimų savo vestuvėse- tik draugai ir giminės, todėl net mintis nebūtų kilusi kviesti vedėją. Turėjom šaunius piršlius, su kuriais viską suderinom, kartu viską darėm ir dar linksmiau.
Atsakyti
Mes ne tik, kad norim vedanciojo, bet jis ir bus. Pas mus bus tik liudininkai smile.gif
Atsakyti
Jei geri muzikantai, tai nereikia nei vedančiojo.
Atsakyti
QUOTE(Patikimas @ 2011 05 27, 18:24)
Jei geri muzikantai, tai nereikia nei vedančiojo.


Tas tiesa jeigu muzikantai geri jie patys viską susitvarko. Jiems netgi geriau kad pašalinis nesimakaluoja biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(olia12 @ 2011 05 26, 14:09)
Nesuprantu kodėl visi įsivaizduoja, kad liudiinikams arba piršliams tai jau siaubas koks darbas. Pirma jei sutinka tai žino ko laukti, o be to jeigu kvieti į tokias "pareigas" tai pamąstai ar jos tiks žmogui ar ne. Jeigu žmogus tikrai sunkiai bendraujantis tikrai jo ir nekvieti į piršlius. Aš, asmeniškai, nenorėjau jokių svetimų savo vestuvėse- tik draugai ir giminės, todėl net mintis nebūtų kilusi kviesti vedėją. Turėjom šaunius piršlius, su kuriais viską suderinom, kartu viską darėm ir dar linksmiau.



Praeitą savaitgalį piršliavom, vestuvėse grojo "Vizitas" nu super viskas mums gavosi, su jais labai buvo lengva dirbt. Šaunuoliai, o jeigu būtų "vedėjas" būtų buvęs š....

Plius vedėjas visko tiek nepadarys ką padaro piršliai g.gif

Samdydamos vedėją muzikantus ir piršlius- liudininkus pirma išsiaiškinkit ar vieni kitiems netrukdys, nes kas per daug irgi nesveika...
Atsakyti
Mes neisivaizduojam savo vestuviu be vedanciojo, turbut butu toks lengvas bardakas g.gif
Atsakyti
Na, jeigu kas iesko vedejo tai galiu rekomenduoti Juoza Adomaiti, kazkaip teko ji jau keliose vestuvse sutikti, tai labai atsakingai ir kazkaip sauniai atlieka savo darba, labai stengiasi atidirbti nuo iki. Man patiko ax.gif Siaip labai daznai jis buna kartu su muzikantais, gruoe "Soft Rain", nu jie kartu tai labai liuks thumbup.gif
Internete galima rasti jo puslapi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bitemaja1: 27 birželio 2011 - 14:02
Aš tik už profesionalų vedėją. Kiek esu buvusi vestuvėse, kur pagrindiniais organizatoriais buvo giminaičiai (nesvarbu, kaip pavadintum, piršliais, liudytojais ir t.t.), tai tiek tam žmogui darbas visą dieną, tiek pačios vestuvės gaunas labiau kaip baliukas su tostais. Na nebent žmogus būtų beveik kaip profesionalas, bet kiek tokių yra?
Tik labai svarbu visas smulkmenas aptarti su vedėju, kas patinka, kas ne, kad nepradėtų traukti visokių gėrimo žaidimėlių, kurie kai kuriems labai patinka, o kitus tiesiog pykina.
Atsakyti
Siaip tai kartais ir labai daug dalyku nuo paciu sveciu priklauso. Teko buti vienose vestuvese, nu tai atleiskite uz toki issireiskima, bet sveciia tai totalus runkeliai doh.gif Kadangi buvo vasara ir karsta, tai puota vyko viduje, o alus buvo lauke, tai kol sveciai viso alaus neisliurlino tai nesiteike eiti vidun. Zodziu net nebuvo jiems idomus nei jaunuju valsas, nei dainos nei sokiai, tik alus, o veliau degtine...Man kaip sveciui tai cia pacios tragiskiausios vestuves, o jaunajai tai isvis buvo nesmagu, bet ka padarysi, kartais salia taves tokie jau zmones. Tiesa, muzikanati ten galejo ir ant galvos stoveti, kazi ar sveciai butu sureagave g.gif
Atsakyti
Jei nebutu pirsliu, tuomet samdyciau, nes kazkam jas pravest juk reikia, palinksmint svecius ir pan. 4u.gif
Atsakyti