Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo skiriasi laikinoji vaiko globa nuo įvaikinimo?

O kiek jau laukiate?
Atsakyti
QUOTE(salelė @ 2009 11 02, 22:07)
be jų žinios geriau nesikreipti į jokius namus

Kam geriau? Tikrai jau ne jums, ir ne vaikui.
Atsakyti
QUOTE(Tuoj @ 2009 11 03, 09:15)
Kam geriau? Tikrai jau ne jums, ir ne vaikui.

o koks gerumas "patikti vaikui" ir sužinoti, kad jį po savaitės grąžins tėvams?
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2009 11 03, 12:52)
o koks gerumas "patikti vaikui" ir sužinoti, kad jį po savaitės grąžins tėvams?

O kas siūlo taip daryti? Normali direktorė vaikų be statuso niekam ir neparodys.
Atsakyti
QUOTE(Tuoj @ 2009 11 03, 14:27)
O kas siūlo taip daryti? Normali direktorė vaikų be statuso niekam ir neparodys.


"Normali direktorė" laikysis įstatymų.
Atsakyti
QUOTE(Dorofėja @ 2009 11 29, 01:05)
"Normali direktorė" laikysis įstatymų.

Niekas ir nesako, kad nesilaikys.

Atsakyti
QUOTE(ZAIKA2 @ 2009 05 12, 20:57)
taip isivaikinant klausia koki varda ir pavarde Jus pasirenkate vaikui. Bet jei ivaikintas tainezinau.


Ivaikinus vaika galima pakeisti ir varda ir pavarde, tik nesikeicia vaiko asmens kodas. Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 3.228 straipsnyje nurodyta, jog teismo sprendimu įvaikintam vaikui suteikiama įtėvių pavardė ir gali būti pakeičiamas vaiko vardas, jeigu vardą pakeisti sutinka vaikas, galintis išreikšti savo nuomonę. Įtėvių ir įvaikio, galinčio išreikšti savo nuomonę, prašymu vaikui gali būti paliekama buvusi pavardė pagal kilmę. Kai dėl įvaikio pavardės ar vardo nesutaria įtėviai tarp savęs ar su vaiku, pavardės ar vardo pakeitimo klausimą išsprendžia teismas, atsižvelgdamas į vaiko interesus.


Papildyta:
QUOTE(salelė @ 2009 11 02, 23:07)
Sveiki, aš esu pareiškusi norą įsivaikinti.Su vyru lankėm kursus, baigėm...ir stop mašina.Pasakė laukite, kol pasiūlys, be jų žinios geriau nesikreipti į jokius namus ir tai nepadės, jei eisite savarankiškai verysad.gif Laukite, otas laukimas ir nieko nedarymas labai sunku.Supratau, kad labai didelė biurokratijaJus pagrindine biurokratija jau esate praeje, pateike dokumentus, isklause kursus. Siuo metu Jums renkamas vaikelis. Tiksliau siems vaikeliams renkama seima. Turetumet pasiteirauti Valstybines VTAT ir ivaikinimo tarnybos kokioje saraso vietoje yra Jusu seima. Laukimas priklauso ir nuo to, kokio amziaus vaikuti Jusu seima nori isivaikinti, jei tai kudikis ar vaikas iki 3 metu, pasiryzkite laukti.

Siek tiek info is Valstybines vaiko tesiu apsaugos ir ivaikinimo tarnybos, pateiktos rugsejo menesi:
Šiuo metu tarnybos pageidaujančiųjų įvaikinti apskaitoje yra 28 Lietuvos Respublikos piliečių šeimos ar asmenys, kurie laukia vaikų pasiūlymo. Galimų įvaikinti vaikų apskaitoje yra 2123 vaikai. Priimant sprendimus dėl nepilnamečių įvaikinimo, visada atsižvelgiama į kiekvieno konkretaus vaiko nuomonę dėl įvaikinimo, ryšį su artimaisiais, broliais ar seserimis. Šiuo metu realiai galima įvaikinti 730 vaikų. Didelė jų dalis yra vyresnio amžiaus, su rimtais sveikatos sutrikimais, iš didelių brolių ar seserų grupių ir jų neleidžiama išskirti. Lietuvos Respublikos piliečiai dažniausiai pageidauja įvaikinti vaikus nuo gimimo iki 3 metų amžiaus. 2009 m. gimusių vaikų apskaitoje šiuo metu nėra. Siūlomi 9 vaikai, gimę 2008 m.: 4 mergaitės ir 5 berniukai. 3 mergaitėms nustatyti rimti sveikatos sutrikimai, ketvirtos mergaitės motinai nustatytas protinis atsilikimas. 4 berniukams nustatyti rimti sveikatos sutrikimai, penktas – siūlomas įvaikinti lietuvių šeimai kartu su vyresniu jo broliu. Siūloma 12 vaikų (3 mergaitės ir 9 berniukai), gimusių 2007 m. Iš minėtų vaikų 2 mergaitės su rimtais sveikatos sutrikimais, trečioji – siūloma kartu su vyresniu broliu. Iš 9 berniukų 6 turi sveikatos sutrikimų, 2 siūlomi konkrečioms šeimoms pagal sąrašą, 1 vaikas azijietiškos kilmės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilmonas: 29 lapkričio 2009 - 16:19
Sveikos, galvojam apie ivaikinima smile.gif su vyru mastom gal pradzioje pasiimti globoti vaikuti ir veliau pradeti tvarkyti dokumentus ivaikinimui g.gif gal taip vyktu viskas paprasciau ir greiciau? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovitele78 @ 2012 07 04, 10:24)
Sveikos, galvojam apie ivaikinima  smile.gif  su vyru mastom gal pradzioje pasiimti globoti vaikuti ir veliau pradeti tvarkyti dokumentus ivaikinimui g.gif  gal taip vyktu viskas paprasciau ir greiciau? smile.gif

Nevyktų...dažniausiai globai siūlomi negalimi įvaikinti vaikai, nors būna ir, kad siūlo galimus įvaikinti arba keičiasi aplinkybės ir globojamaisis tampa galimu įvaikinti.
Globai biurokratijos mažiau nėra, gal dar ir daugiau...
Atsakyti