Įkraunama...
Įkraunama...

Arbata arba vanduo tarp žindymų

sultis ir kosytes galima duoti nuo 4 men bet jeigu maitini krutimi gal neverta jau geriau palaukti 6 men. O 4 men berniukai paprastai sveria nuo 5.9 iki 8.6 kg, o mergaites nuo 5.6 iki 8.2 kg.
Musu 4 men mergyte sveria 6.750 kg o ugis 66 cm maitinu krutimi bandziau duoti tyreles bet atsisake tai pradesiu primaitinti tik nuo 6 men.
Atsakyti
QUOTE(astamo @ 2005 01 22, 14:15)
sultis ir kosytes galima duoti nuo 4 men bet jeigu maitini krutimi gal neverta jau geriau palaukti 6 men. O 4 men berniukai paprastai sveria nuo 5.9 iki 8.6 kg, o mergaites nuo 5.6 iki 8.2 kg.
Musu 4 men mergyte sveria 6.750 kg o ugis 66 cm maitinu krutimi bandziau duoti tyreles bet atsisake tai pradesiu primaitinti tik nuo 6 men.



Va būtent sveria 5,6 kg, ūgis 63 cm, bet priaugo tik 300 gr. paskutinį mėn., o jau košytę kapoja - negali atimt... Taigi nepavyko tik pienu maitint iki 6 mėn., tai dabar nesinori su atsigėrimu per anksti pradėt smile.gif
Atsakyti
Taigi jei kosytes duodi,tai butina duot ir atsigerti,kitaip gali ir viduriukai sukietet.
Tol kol mazylis geria tik mamytes piena jam nieko ir nereikia papildomai duot,nebent isimties tvarka ,auksta temperatura ir viduriukai,o kai tik pradejai primaitinti,tai ir vandenuko ar arbateles duot butina.
Atsakyti
As savo mazuciui duotu praskiestu sulciu su vandenuku, bet tai kad jisai negeria verysad.gif verysad.gif verysad.gif Geriausiu atveju isgeria 30 ml. ir viskas. Mamytes, parasykit ar jusu mazyliai gerai geria sultis (arbata, vandenuka) ???
Atsakyti
QUOTE(Arnika @ 2005 01 22, 12:06)
Mamytės, man iškilo klausimas nuo kada būtina duoti  2.gif  atsigerti? Nuo 4 mėn. valgom košytes, nes trūksta svorio. Pieno turiu labai daug. Ar duoti arbatėlės, sulčių nuo 6 mėn? Ar anksčiau? Ar galima ir vėliau?  g.gif


Arnika, aš tai siūlyčiau po košės duoti atsigerti pieno, ypač jei jo turi daug. Toks atsigėrimas tikrai vertingesnis už sultis ar tuo labiau arbatas doh.gif .
Aš savo sūneliui sultis pradėjau duoti tik kai pradėjo valgyti mėsos-daržovių tyres, t.y. nuo 7-o mėnesio. O kol valgė vienų daržovių tyres, po jų duodavau savo pieno. Po kruopų košių dar ir dabar pieno duodu. Vandens jis išvis gal nebent kelis gurkšnelius išgeria, sulčių - kaip kada. Man atrodo, kūdikiai labai gerai žino, kas yra tikrai geras daiktas mirksiukas.gif .
Arbatų išvis nematau prasmės duoti. Nors ir dabar kai kurie gydytojai rekomenduoja pankolio ar ramunėlių arbatas, bet kiek man teko skaityti literatūros, vaistažolių arbatos kūdikiams išvis nerekomenduojamos, kadangi kūdikų organizmas joms yra jautresnis.
Atsakyti
jei skauda pilvuką tiktai tada duodu pankolio arbatos, o šiaip visada pienuką. Skaičiau, kad morkų sulčių nerekomenduojama duoti iki metų.
Atsakyti
MES gerti vandenuka pradejom nuo 7men., taip tai pats geriausias gerimas buvo pienas nors ir dabar su pasiciauskejimu geria net smagu ziureti thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(deba @ 2005 01 25, 10:38)
Taigi jei kosytes duodi,tai butina duot ir atsigerti,kitaip gali ir viduriukai sukietet.
Tol kol mazylis geria tik mamytes piena jam nieko ir nereikia papildomai duot,nebent isimties tvarka ,auksta temperatura ir viduriukai,o kai tik pradejai primaitinti,tai ir vandenuko ar arbateles duot butina.


Va, mano maze lyg ir viduriuoja, o valgo tik MP. O gal ka reikia duoti nuo viduriavimo?
Atsakyti
O dievai, abi močiūtės dėl to vandenuko baigia galvas išūžti. Tipo vaikui ir pilvuką dėl to pučia, kad per riebus pienukas, sunkiai virškina. Senelis net savo veterinaro žinias pritaikė - kad teliukam ir tiem vanduo duodamas, kad geriau pilvas dirbtų...
Bandau sakyti, kad nereikia, nors kai vaikas klykia dėl pilvuko kartais pagalvoju, o gal tikrai padėtų... blush2.gif
Atsakyti
sveikos...
sakykit, ar maitinant krutimi, duodat vaikui atsigert vandenuko? esu girdejus, kad duodamas vandenukas virintas atsigert. nuo kada? ar to reikia?
Atsakyti
Pagal dabartinę gydytojų nuostatą kūdikiui užtenka mamos pienuko ir pavalgyti ir atsigerti. Mano dukrytei greit pusė metukų, iki šiol neduodavau gerti, bet dabar manau ateina vasara ir kai karštas oras, vaikui norisi gerti, bet jinai atsisako gerti iš buteliuko, bandau pratinti, bet nelabai pavyksta blink.gif
Atsakyti
mums jau puse metukų, bet be MP dar nieko nesam gėrę bigsmile.gif
Anksčiau buvo priimta girdyt arbatėlėm, vandenuku... Kai jau pradėsi primaitinti, aišku reiks ir atsigert duot papildomai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Razalija: 25 gegužės 2006 - 16:46