Įkraunama...
Įkraunama...

Arbata arba vanduo tarp žindymų

Mums jau irgi pusę metukų, o be MP jokio kito skonio vaikas nežino. Ir tikrai iki šiol nereikėjo.O kai pradėsiu primaitinėt, matysiu, ar reik vaikui papildomai gert, aš užteks pieneliu užsigert. Bet ir tai žadu siūlyt nebent tik virintą vandenuką, bet kaip seksis-pamatysim.
Atsakyti
Aš tik savo pienuką duodavau gerti, bet dabar jau papildomai valgo, tai bandžiau slyvų sulčių duoti- bet kad nė per kur neįsiūliau
Atsakyti
dekui, mamos uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Aš irgi neduodu gerti papildomai nieko be MP, bet nuo pusės metų, kai pradėsiu maitinti košėmis, tai duosiu.
Atsakyti
Mūsų mažiukui jau 7 mėnesiai, valgo košes, bet geria tik MP. Nieko kito negaliu įsiūlyti doh.gif
Atsakyti
Musu mazulei 4men. ir taip pat tik MP geria. Ji kartu ir pavalgo ir atsigeria, kiek jai reik. Tik kad musu mamoms keista, kaip gi cia tie mazieji be arbateliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(edisada @ 2006 05 30, 14:15)
Musu mazulei 4men. ir taip pat tik MP geria. Ji kartu ir pavalgo ir atsigeria, kiek jai reik. Tik kad musu mamoms keista, kaip gi cia tie mazieji be arbateliu g.gif

Mano mama jau nuo 1 mėnesio vis siūlo duoti arbatėlių mažiukui doh.gif
sako, jam gi atsigert reikia, kaip tu nesupranti...
Atsakyti
QUOTE(edisada @ 2006 05 30, 15:15)
Musu mazulei 4men. ir taip pat tik MP geria. Ji kartu ir pavalgo ir atsigeria, kiek jai reik. Tik kad musu mamoms keista, kaip gi cia tie mazieji be arbateliu g.gif

Taip, mamos nesupranta - sako duok vandenuko su gliukoze, o as schmoll.gif
Atsakyti
Nu,as kol kas nemaitinu,bet lankau kursus,o ten paskutine tema buvo zindymas,tai aiskino,kad nereikia jokio vandens.Duot kruti tiek kiek praso,nes ne tik pavalgo,bet ir atsigeria. wub.gif
Papildyta:
QUOTE(ausand @ 2006 05 24, 22:01)
Pagal dabartinę gydytojų nuostatą kūdikiui užtenka mamos pienuko ir pavalgyti ir atsigerti. Mano dukrytei greit pusė metukų, iki šiol neduodavau gerti, bet dabar manau ateina vasara ir kai karštas oras, vaikui norisi gerti, bet jinai atsisako gerti iš buteliuko, bandau pratinti, bet nelabai pavyksta blink.gif

Tuose paciuose kursose mokino vandenuka duoti(kai ateina laikas)is plastmasinio saukstelio.Visai gerai,kad buteliuko neima,gal jo viai tau ir neprireiks. wub.gif
Atsakyti
visiškai nieko neduodu, nes nematau prasmės mirksiukas.gif mamos pienukas yra ir maistas ir vaistas ir atsigėrimas mirksiukas.gif
Atsakyti
Iki septynių mėnesių nieko papildomai gerti neduodavau, tik kai mėsą pradėjo valgyti duodu atsigerti arbatos
Atsakyti
Savo mžulką maitinu jau 1 metai ir 2 mėn. , o vandenuko pradėjau duoti atsigerti jau nuo pirmos savaitės, nes mamos pienas yra riebus, o karštą vasaros dieną būna vaikas nori tik atsigerti truputį, o nepavalgyti.
Atsakyti