Įkraunama...
Įkraunama...

Pratimai liemeniui

gal kuri turit ? ir ish vis gal kuri taip sumazinot pilva rolleyes.gif
Atsakyti
neturiu as lanko, bet noreciau, nes lanka sukant galima sumazinti liemens apimtis wink.gif
Atsakyti
turiu 2 lankus. vienas is ju paskolintas giminaitems. nuo 16 m sukdvau kasdien. po 1-2 valandas. ciki. sukdama ir tv ziuredavau ir skaitydavau. liemuo visada buvo plonas (sunku pasakyt ar tik nuo lanko, bet manau jis padejo). nebesuku nuo to laiko kai apnestejau...is pradziu pilva bijojau uzgauti, o dabar nepasuku, nes mazoji aplink trinasi wink.gif
Atsakyti
Noriu sara taves paklausti, kaip tu besukdama taip ilgai lanka isvengi melyniu. man irgi labai patinka sukti, bet jei suku ilgiau kaip 30-40 min, atsiranda ant sonu melynes ir nubrozdina stubura sad.gif Todel as ir apsirisu liemeni, ir bandau ivairiau sukti... Na pasidalink patirtim, nes tu su dideliu stazu thumbup.gif Atsibodo kankintis be iseities!
Atsakyti
Mano kaime [t.y mano miestely] yra pirkti tik plasmasiniai tokie lankai, lengvi:) ar tinka toks? nes šiaip norėčiau nusipirkti geležinį, bet nėra tokio stebuklo pas mus smile.gif ar tinka ir tas plasmasinis?
Atsakyti
plastmasinis jokio poveikio nedaro. turiu metalini, kazkada sukdavau, padedavo. dabar tingiu ir turiu dideli pilva uzsiauginus:((( beje jokiu melyniu man nebudavo. o metaliniu lanku kazkodel pirkt nebebuna( as pavogiau is mokyklos)
Atsakyti
Pernai maciau pirkti metaliniu lanku "Madoj" prie "Pasidaryk pats" (ar kaip ten dabar vadinasi su visais pasikeitimais). Antram aukste yra sporto prekiu parduotuve. Apie 100 lt blink.gif
Atsakyti
O kodel plastmasinis jokio poveikio nedaro? Gi vis tiek taip pat raumenukai dirba..
Atsakyti
Senukuose yra pirkti metaliniu lanku. Kaina nuo 35Lt iki 50 Lt. Daugoka verysad.gif O kur buna plastmasiniu lanku? Niekaip ju nerandu smile.gif
Atsakyti
As i plastmsini prisipyliau zirniu. Viena moteriske sake, kad butent taip numete svori po gimdymo. Bet kazkaip jis man sunkiai sukasi. Vis nukrenta. Kazkaip metalinis geriau, bet jau kaina user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidaaa: 07 kovo 2005 - 14:59
QUOTE(kleckas @ 2005 03 07, 14:27)
Senukuose yra pirkti metaliniu lanku. Kaina nuo 35Lt iki 50 Lt. Daugoka verysad.gif O kur buna plastmasiniu lanku? Niekaip ju nerandu smile.gif


Plastmasiniu SENUKUOSE irgi yra smile.gif Ir siaip, turetum rasti kiekvienoje sporto prekiu parduotuveje.
O metaliniais dar prekiauja vienas sporto prekiu tinklas- jie turi parduotuve Kalvariju g. pradzioje ir CUP'e
Atsakyti
O kokios plastmasiniu lanku kainos? Jau reiktu isigyti biggrin.gif
Atsakyti