Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu į Iraną

QUOTE(Smurka @ 2009 05 03, 23:35)
Upsiuk, primink, kiek už vizą sumokėjai (be kelionės į Lenkiją)

Ambasadoje pas lenkus pirkau už 60eurų, duoda 30-ties dienų vizą.
Bet pasienyje, tiksliau keliuose oro uostuose, gali įsigyti turistinę vizą 14-kai dienų už 70 usd.
Anna_Grey, ta pati "trijų kartų" taisyklė galioja viskam: kvietimui į svečius, sąskaitos apmokėjimui ir t.t. ir pan. jei kviečia į svečius, tik po 3 karto reiškia, jog iš tiesų kviečia, pirmus 3 kartus kvietimo reikia mandagiai atsisakyti, nes ir kviečiantysis galbūt visai nenori, kad tu svečiuotumeis, tiesiog ten tokios taisyklės:)
Atsakyti
Na, bet tas "pasienyje" yra rizikingas. Juolab kad į Iraną per didelė prabanga būtų atskristi lėktuvu. Jei keliausiu, tai vis tiek per Armėniją ar Turkiją ir ne kitaip schmoll.gif (į Stambulą ar Jerevaną lėktuvu, o į Iraną - autobusu ar traukiniu). Tad reikia suprasti, jog tokiu atveju vizą gaut nelabai pavyktų. Per lenkus nors kiek ir brangiau, bet jau užtikrinčiau
Atsakyti
Iš Jerevano iki Tabrizo 15 val. autobusu.
Jei pavyks nuraut pigų skrydį iš Turkijos ar Armėnijos į Iraną, rekomenduoju imti jį, nes pačiam Irane apstu ilgų kelionių autobusu, tarkim iš Tehrano į Esfahaną 7 val. autobusu, dažniausias intervalas 5-7 val. ...vargina...
O tą, turistinę 14 dienų vizą, duoda tik oro uoste, vienas jų Khomeini oro uostas Tehrane.
Vizų prasme, geriau keliauti per Turkiją, nes ten gauni 30 dienų multipy entry vizą už 10 eur (berods) ir rami galva.
Armėnijos vienkartinė viza kainuoja apie 30 eur.
Vienkartinė tranzitine (kuri galioja 3 dienas ir kurią aš pirkau) apie 20 eur.
Daugkartinę tranzitinę galima įsigyti tik ambasadoje, pasienyje jos neparduoda.
Be to, Armėnija turi išvažiavimo mokestį, kuris yra apie 20 eur., jį turi mokėti, jei šalyje išbuvai ilgiau nei 24 val. taigi, jei vyksti per Armėniją, daug pinigų vizoms sukiši. Bandyk per Azerbaidžana gal...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upsiukas: 04 gegužės 2009 - 11:25
QUOTE(Upsiukas @ 2009 05 04, 12:24)
Bandyk per Azerbaidžana gal...

O ar ne pati pasakojai, kad ten vizos klaikiai brangios ir tik vienkartiniam įvažiavimui?

Pagooglinau, Taip ir yra. Per Azerbaidžaną vien vizom reiktų paklot 800 litų. Visgi pigiau per Turkiją ir traukinuku. Jie ten patogūs, faini cool.gif
Atsakyti
Apsimelavau truputį.
14 dienų Iran vizos oro uoste Lietuvos piliečiai gauti negali. Nesam sąraše šalių, kurioms ši galimybė suteikta...
Atsakyti
QUOTE(Upsiukas @ 2009 05 11, 17:03)
Apsimelavau truputį.
14 dienų Iran vizos oro uoste Lietuvos piliečiai gauti negali. Nesam sąraše šalių, kurioms ši galimybė suteikta...

Kai as skridau, man sake aerouoste, kad galiu gauti viza aerouoste, jei planuoju pasilikti trumpiau nei 7 dienas..
Uz visa mokejau 15 euru, Olandijoje. Bet Irano ambasada Olandijoje turi toki idomu bajeri - jie tiesiogiai vizu nedaro, reikia kreiptis i kelioniu agentura. Uz sia paslauga jie nulupa 70 euru lotuliukas.gif Bet kadangi lektuvo bilietus pirkau irgi is agenturos pigiai, tai per daug nepykau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laksmi @ 2009 05 12, 13:54)
Kai as skridau, man sake aerouoste, kad galiu gauti viza aerouoste, jei planuoju pasilikti trumpiau nei 7 dienas..

Taip ši viza (kažkodėl visur mini, kad ji galioja 5 dienas) vadinasi "Tranzitinė".
Aš kalbėjau apie 14-os dienų turistinę.
Bet aj, koks skirtumas, mano nuomone, šiuo atveju ramiau vizą pasidaryt ambasadoje. Tomet jau kai keliauji, ramu ir jokių rūpesčių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Upsiukas: 12 gegužės 2009 - 14:07
QUOTE(Upsiukas @ 2009 05 12, 14:02)
Taip ši viza (kažkodėl visur mini, kad ji galioja 5 dienas) vadinasi "Tranzitinė".
Aš kalbėjau apie 14-os dienų turistinę.
Bet aj, koks skirtumas, mano nuomone, šiuo atveju ramiau vizą pasidaryt ambasadoje. Tomet jau kai keliauji, ramu ir jokių rūpesčių.


Is esmes jokio skirtumo 4u.gif Sia info gavau is avialiniju, kai skridau. As pati turejau viza, tai man buvo dzin smile.gif) Kazkam gal pravers. Kiek zinau, eu sajungos nariams si viza yra turistine. Bet kokiu atveju, kuriu galu vaziuot i Irana savaitei, nes ir menesio per mazai biggrin.gif
Atsakyti
Na, tai ar yra dar pabuvojusių Irane? Vasarą planuojam kelionę į Armėniją, Gruziją ir Azerbaidžaną, MB užsikepė dar ir Iraną pamatyti. biggrin.gif Man tai baisoka. unsure.gif Nors buvau šį rudenį Maroke, kažkaip jaučiu Irane ten vis tiek požiūris į moteris griežtesnis... Labiausiai norėčiau pamatyti Teheraną, Ešefaną, Persepolį ir Širazą. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 01 31, 21:49)
Na, tai ar yra dar pabuvojusių Irane? Vasarą planuojam kelionę į Armėniją, Gruziją ir Azerbaidžaną, MB užsikepė dar ir Iraną pamatyti. biggrin.gif Man tai baisoka.  unsure.gif Nors buvau šį rudenį Maroke, kažkaip jaučiu Irane ten vis tiek požiūris į moteris griežtesnis... Labiausiai norėčiau pamatyti Teheraną, Ešefaną, Persepolį ir Širazą.  ax.gif

Moterys ten keliauja ir vargo nemato. Ir ten visai nebaisu, tik reikia nustatytos tvarkos laikytis
Atsakyti
Smurka, o tai Jūs buvot?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2010 01 31, 22:15)
Smurka, o tai Jūs buvot?

Upsiukas buvo, o jinai gera mano draugė yra, tai papasakojo viską ir dar nuotraukas parodė smile.gif
Atsakyti