Įkraunama...
Įkraunama...

"Lėlės Bratz"

QUOTE(Cinside @ 2007 04 10, 16:56)
blink.gif
Puoštis ir pasitempti vaikystėj mokino ir pelenė su savo suknele, bet kitais metodais nei šita nesąmonė doh.gif Man keista, kaip suaugę žmonės gali teigt, kad nieko blogo auginti "tuščią" dukterį - fyfą, kurios didžiausia bėda - nulūžo nagas  doh.gif

O man keista, kad vaiką auklėja filmukai blink.gif . Iki tol galvojau, kad visdėlto tėvai g.gif ...
Ar pačios nežiūrit tų kvailų mexikanų serialų rolleyes.gif ? Ko jie ten tokio gudro parodo laugh.gif ?
Ir dar. Nematau nieko blogo jei mergaičiukė atsibūna fyfa savo laiku, t.y. ankstyvam amžiuj. Tada mažesnė tikimybė, kad fyfinsis suaugusi blink.gif . O kai šešiametei nulūžta nagas, tokiam amžiuj mergaitės supratimas leidžia manyt, kad mama laiku nenukarpė nagų blush2.gif
Atsakyti
Baisios tos Bratzės... Vaikų nieko gero nepamoko... Fee.
QUOTE(Mildute @ 2007 03 14, 17:20)
Žinau tik viena, kad Simpsonai nevaikiškas multikas schmoll.gif

Jeigu Simpsonai būtų suagusiems skirtas, tai dėtų ženklelį "S". Kas ten jau tokio vaikams netinkamo? Žinoma, retkarčiais būna tokių scenų, bet čia gi ne tragedija. mirksiukas.gif
Atsakyti

http://public.fotki....kasimson/bratz/

Bratz Lėlės jų rubai ir baldai.
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2007 03 02, 20:18)
Bratzes skirtos ne leliukams, kur teletabiai mokino pagrinde daryti tik "gerai" po penkioliką kartų; čia rodo situacijas, klaidas ir kaip iš jų išsikapstyt. Tiesa, tikrosios fifos yra blogdvynės su Maxell Burdina, o Bratzes normalios, šiuolaikiškos mergaitės  bigsmile.gif

Atleiskit, bet Jūsų auklėjimo suvokimu esu basisaisėjusi doh.gif Tai Jūs sakot, kad yra labai gerai, jei vaikas mokysis mamai meluoti, dažytis, pirkti jau vaikystėje kremus?
Savo dukrytei kai jį rodė neleidau tos tuštybės žiūrėt. Bet ji ir nenorėjo.Tas serialas moko, kad grožis yra pirmoje vietoje, proto turi neturi, kaip nors išsisuksi.
Yra ir kitų gražių pamokančių filmukų.Kurie nemoko tokių tuštybių.Sekmės Jums, ir jeigu turit dukrą, tai norėčiau ja pamatyti, ir stiprybės jai.
Atsakyti
Sveiki parduodu Bratz lelytes naudotos isviso 50 Bratz merginu po 9LT Bratz vaikai 7 po 7LT vyrai 6 po 8 LT, Liv leles po 10LT, Mielu noru parduotume viska uz 400LT (Labai daug rubu , batu, 63Bratz leles,2Liv leles)
KREIPKITES :861511901 ARBA ELEKTRONINIU PASTU : Nijole1913@gmail
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abbey123: 14 liepos 2013 - 23:46