Įkraunama...
Įkraunama...

"Lėlės Bratz"

QUOTE(Lakūdra @ 2007 04 14, 14:49)
o pabaigoj buvo pasakyta kad kosmetiką į gamtą temptis verta, nes tai puikus būdas atsikratyti lokio doh.gif

ot ir ne-a, ne toks rezume buvo. Moralas buvo, kad net ir tokia beviltiška padėtis, kaip po parką klaidžiojantis grizlis, galima atrasti būdų kaip nukreipti lokio dėmesį ir saugiai grįžti į namus.
Čia turbūt įgarsintojos blondiniškai fifiškas balselis taip privertė vertinti visai padorų, vaikišką serialą. laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 16 balandžio 2007 - 10:35
QUOTE(Sraunius @ 2007 04 16, 11:32)
ot ir ne-a, ne toks rezume buvo. Moralas buvo, kad net ir tokia beviltiška padėtis, kaip po parką klaidžiojantis grizlis, galima atrasti būdų kaip nukreipti lokio dėmesį ir saugiai grįžti į namus.
Čia turbūt įgarsintojos blondiniškai fifiškas balselis taip privertė vertinti visai padorų, vaikišką serialą.  laugh.gif


reiktu mum trecios nuomones maciusios sita serija ax.gif
Atsakyti
Išpradžių nelabai patiko.Nes buvau ir tebesu Simpsonų mylėtoją wub.gif
Bet poto pasidarė visai nieko smile.gif ax.gif
Nors yra ir daug geresnių serialų,bet tikrai nėra pats prasčiausias smile.gif
Atsakyti
Tai puikus filmukas. Mergaitėms labai patinka šis filmukas, o berniukams šeip sau. Šis filmukas linksmas. Ar jūsų vaikas žiuri šį filmuką? Taip pat yra ir lėlės, taigi mergaitės jas tikrai turi.. Yra ir berniukų lėlės iš Bratz kompanyjos. Berniukai neperka jų, bet mergaitės perka. Kai atvažuoja berniukai mergaitės butinai žaidžia kartu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievutte @ 2007 08 19, 17:21)
Tai puikus filmukas. Mergaitėms labai patinka šis filmukas, o berniukams šeip sau. Šis filmukas linksmas. Ar jūsų vaikas žiuri šį filmuką? Taip pat yra ir lėlės, taigi mergaitės jas tikrai turi.. Yra ir berniukų lėlės iš Bratz kompanyjos. Berniukai neperka jų, bet mergaitės perka. Kai atvažuoja berniukai mergaitės butinai žaidžia kartu.  thumbup.gif

Nieko nesupratau, bet tai ne esmė lotuliukas.gif
Atsakyti
nu tokiu filmuku tai neziureciau ir savo vaikams ziuret neleisciau,berisybe kazkokia,geriau na palauk arba neziniuko kokio nuotykiai,leopoldas,mike pukuotukas ir t.t. o cia vaikai ziuri ir tampa debilais po truputi blink.gif
Atsakyti
Manau, vaikams sis filmas nelabai tinka, nes tos leles vaizduojamos kaip suauge zmones. Vaikams geriau animaciniai filmukai apie ivairius gyvunelius ir pan.
Atsakyti
Gal, bet mergaitėms tai patinka. Pvž: MAN. blush2.gif
Atsakyti
bet gi cia multikas vaikams ,o ne suaugusiems g.gif
Atsakyti
QUOTE(violete @ 2007 08 21, 11:16)
bet gi cia multikas vaikams ,o ne suaugusiems g.gif

tai ji ir yra vaikas, bent jau kaip iš visko supratau biggrin.gif
Atsakyti
as ir taip supratau biggrin.gif
Atsakyti
Aš pvz. kai mano mergytė susidomėjo TV ir multikais buvau tokios nuostatos kad rodysiu tik senąją animaciją. Prisisiunčiau krūvą filmukų iš neto, ir žiūrinėjom visus. Aišku jie teigiamai veikia, bet spėkit, po maždaug pusantrų metų atsibodo. vis tas pats ir tas pats. juk jų nėra tiek daug. taigi mano mažė atrado foxkids kanalą bei susipažino su šiuolaikiniais filmukais. ir nieko jau nepakeisiu. ar anksčiau ar vėliau taip būtų nutikę. Taigi, vaikų neizoliuosime, mielosios, nuo dabartinės TV produkcijos.
Atsakyti