Įkraunama...
Įkraunama...

Tušas.

Senoji tema 4u.gif
Atsakyti
o man siuo metu nepakeiciamas Maybelline Lash Stylist bigsmile.gif mano blakstienos ilgos, bet nelabai tankios, tad sis tusas jas labai gerais atskiria, nesulipina, gal siek tiek pastorina. ir man jis nepalieka jokiu juodu paakiu schmoll.gif nusiplauna lengvai su Lorealio putomis g.gif kartais net juokas ima kai klausia tu cia ka blakstienas prilipinai doh.gif

Papildyta:
dar norejau papildyt kad kitas Maybelline tusas (kur reklamuoja, kad ir storina ir ilgina zodziu daro viska) pabandzius pas mama pora kartu labai nusivyliau, labai nepatiko, lipino, blogai daze, zodziu visiskai schmoll.gif
Atsakyti
pats geriausias tušas man Lorealio,kur iš dviejų galų thumbup.gif dabar kaip tik 20procentų nuolaidą lorealiui thumbup.gif
Atsakyti
na paskaitinejau kelis puslapius atgal senos temos, bet neradau, jog butumet kalbejusios apie LUMENE dvipusi blakstienu tusa, kur kitame gale yra konturu plunksnele. as pati ji dabar naudoju, tj jis man tinka ir patinka smile.gif
Atsakyti
o as nusipirkau BOURJOIS tusa, bet taip ir nesupratau ar geras-kvapas blink.gif kaip triju metu senumo tusas. Nesiau atgal i parduotuve, tai visi ju tusai panasiu kvapu. Blakstienas vistik dazausi. Kokybe (neskaitant kvapo) labai gera. Laaaabai juodas, kas man svarbu lengvai nusiplauna, bet nenutrupa, netepa.
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2007 03 03, 20:53)
pats geriausias tušas man Lorealio,kur iš dviejų galų  thumbup.gif dabar kaip tik 20procentų nuolaidą lorealiui  thumbup.gif



As irgi dabar duoble extension naudoju,tik turiu super juoda,tai daznai susilaukiu klausimo kuo mano blastienos dazytos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(TUSINA @ 2007 03 04, 18:15)
o as nusipirkau BOURJOIS tusa, bet taip ir nesupratau ar geras-kvapas blink.gif kaip triju metu senumo tusas. Nesiau atgal i parduotuve, tai visi ju tusai panasiu kvapu. Blakstienas vistik dazausi. Kokybe (neskaitant kvapo) labai gera. Laaaabai juodas, kas man svarbu lengvai nusiplauna, bet nenutrupa, netepa.

apie kuri tusa kalbi?koks pavadinimas? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
o koki tusa patartumete tiesioms ir i visas salis isikraipiusioms blakstienoms? Neradau dar tokio tuso, kuris jas islaikytu normalioj padety. sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geneva: 04 kovo 2007 - 22:13
QUOTE(astuxxx2000 @ 2007 03 04, 22:43)
apie kuri tusa kalbi?koks pavadinimas?  4u.gif  4u.gif

BOURJOIS Talons alguilles-mascara allongeant resourbant. Toks juodas ipokavimas smile.gif uzsukimas be dangtelio, toks kiauras sesiakampio formos....
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2007 03 03, 14:18)
o man siuo metu nepakeiciamas Maybelline Lash Stylist  bigsmile.gif  mano blakstienos ilgos, bet nelabai tankios, tad sis tusas jas labai gerais atskiria, nesulipina, gal siek tiek pastorina. ir man jis nepalieka jokiu juodu paakiu  schmoll.gif  nusiplauna lengvai su Lorealio putomis  g.gif kartais net juokas ima kai klausia tu cia ka blakstienas prilipinai  doh.gif

Papildyta:
dar norejau papildyt kad kitas Maybelline tusas (kur reklamuoja, kad ir storina ir ilgina zodziu daro viska) pabandzius pas mama pora kartu labai nusivyliau, labai nepatiko, lipino, blogai daze, zodziu visiskai  schmoll.gif

mano blakstienos tai irgi ilgos, tamsios, bet truputi tankumo truksta, tai as patenkinta labai maybeline.... pas mane turbo kazkoks ten biggrin.gif va da koks pliusas,kad blakstienos labai lengvos, tarsi be tuso ir akiu nedirgina thumbup.gif
Atsakyti
As tai sukus apsukus vis griztu prie Maybelline volume express (lenktu sepeteliu), na thumbup.gif blakstienas man jis padaro, kazkas tokio, kuris suteiktu geresni efekta dar neradau ax.gif
Ir dabar dar "pagudrauju": virsutines blakstienas tepu su maybelline, kad efektas butu, o apatines - su bourjois volume glamour, kad gerai laikytu ir paakiu neteptu, tai visa diena thumbup.gif rezultatas
Atsakyti
ESLAUDA is kokiu braskiu cia jus uzsisakinejat? g.gif
Atsakyti