Įkraunama...
Įkraunama...

Tušas.

QUOTE(Eliza @ 2007 03 08, 15:31)
Aš irgi mėgstu, kad blakstienos atrodytų natūraliai, nesulipusios ir nepristorintos drinks_cheers.gif Dar nenoriu, kad jis būtų atsparus vandeniui, nes tada labai sunkiai nusivalo. Neseniai nusipirkau Chanel tušą su silikoniniu šepetėliu, tai žinokit thumbup.gif  Labai gražiai padengia blakstienas, kartu ir atskiria. Atrodo tikrai natūraliai. Esu patenkinta mirksiukas.gif

O kokia kaina Chanel tušo? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 03 08, 15:39)
O kokia kaina Chanel tušo?  mirksiukas.gif

Jeigu gerai prisimenu 89 Lt
user posted image
Rašo, kad jis atsparus vandeniui, bet nusivalo tikrai gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eliza: 08 kovo 2007 - 16:04
Merginos, susiduriau su problemike. Jau pora metu kaip pastoviai naudojau Dioro tusus. Ir va dabar nustate, kad mano akys yra labai labai jautrios ir liepe pakeisti tusa bei seselius. Bet va koks gamintojas gamina kosmetika jautrioms akims? Pabandziau paklausineti parduotuvese, bet visos konsultantes tik peciais guzcioja sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Zoulikha @ 2007 03 08, 16:48)
Merginos, susiduriau su problemike. Jau pora metu kaip pastoviai naudojau Dioro tusus. Ir va dabar nustate, kad mano akys yra labai labai jautrios ir liepe pakeisti tusa bei seselius. Bet va koks gamintojas gamina kosmetika jautrioms akims? Pabandziau paklausineti parduotuvese, bet visos konsultantes tik peciais guzcioja sad.gif

Kažkada labai labai seniai mama naudojo Isadora tušą jautrioms akims, gal ir dabar jis gaminamas g.gif
O šiaip yra ir Pupos jautrioms akims, ir Clarins, man atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eliza @ 2007 03 08, 16:03)
Kažkada labai labai seniai mama naudojo Isadora tušą jautrioms akims, gal ir dabar jis gaminamas g.gif
O šiaip yra ir Pupos jautrioms akims, ir Clarins, man atrodo mirksiukas.gif

Va reikes tuomet pasiziureti clarins. Pupos seseliai faini, bet tusas man nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Zoulikha @ 2007 03 08, 16:48)
Merginos, susiduriau su problemike. Jau pora metu kaip pastoviai naudojau Dioro tusus. Ir va dabar nustate, kad mano akys yra labai labai jautrios ir liepe pakeisti tusa bei seselius. Bet va koks gamintojas gamina kosmetika jautrioms akims? Pabandziau paklausineti parduotuvese, bet visos konsultantes tik peciais guzcioja sad.gif


Yra Lumene jautrioms akims, mama jį naudojo, jos blakstienos lengvai modeliuojasi, tai jai tiko ir patiko (akys labai jautrios), o man nepatiko kaip tušas dažo. Mama naudojo anksčiau ir IsaDora, bet apie jį nieko negaliu pasakyt, tik akd mažu šepetėliu 4u.gif Dabar naudoja Lumene tokį mažu šepetėliu - irgi jai nedirgina akių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(alionke @ 2007 03 08, 00:53)
Va situos va giria.Kelios drauges turi tai patenkintos thumbup.gif

ir as zinau, kad sitas tusas labai geras, o da kai buna nuolaidos, toki tusa uz tokia kaina gaut thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eliza @ 2007 03 08, 17:31)
Aš irgi mėgstu, kad blakstienos atrodytų natūraliai, nesulipusios ir nepristorintos drinks_cheers.gif Dar nenoriu, kad jis būtų atsparus vandeniui, nes tada labai sunkiai nusivalo. Neseniai nusipirkau Chanel tušą su silikoniniu šepetėliu, tai žinokit thumbup.gif  Labai gražiai padengia blakstienas, kartu ir atskiria. Atrodo tikrai natūraliai. Esu patenkinta mirksiukas.gif

Va va, labai svarbi tušo savybė, kad nebūtų atsparus vandeniui smile.gif
Reiks savaitgali iki kristianos žygiuoti ir pasižiūrėti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monikutė: 09 kovo 2007 - 08:54
QUOTE(Monikutė @ 2007 03 09, 08:52)
Va va, labai svarbi tušo savybė, kad nebūtų atsparus vandeniui smile.gif 
Reiks savaitgali iki kristianos žygiuoti ir pasižiūrėti

Kaip jau minėjau, aprašyme sako, kad jis vistik atsparus vandeniui, bet kai aš konsultantei pasakiau, jog noriu, kad gerai nusivalytų - tai pasiūlė būtent šį, ir tikrai neapgavo, jis puikiai nusivalo mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos, o gal man padesit? 4u.gif dabar naudoju Maybelline su V formos sepeteliu, man jis patinka, bet noreciau ka nors naujo pabandyt, nes jau kelias Maybelline tubeles isnaudojau.
mano blakstienos ilgos, bet nelabai tankios, ir siaip megstu kad matytusi kad blakstienos padazytos ax.gif tai noreciau tankinancio, gal patarsit ka?
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2007 03 09, 13:43)
merginos, o gal man padesit?  4u.gif dabar naudoju Maybelline su V formos sepeteliu, man jis patinka, bet noreciau ka nors naujo pabandyt, nes jau kelias Maybelline tubeles isnaudojau.
mano blakstienos ilgos, bet nelabai tankios, ir siaip megstu kad matytusi kad blakstienos padazytos  ax.gif tai noreciau tankinancio, gal patarsit ka?
aciu  4u.gif

Gali pabandyti lorealio las architect. Mano pačios blakstienos ilgos ir tankios, tai kai su juo pasidažydavau akys būdavo kaip lėlės, kas nežinodavo sakydavo, kas blakstienos priklijuotos blush2.gif Jis viską daro ir ilgina, ir tankina, ir užriečia.
Atsakyti
gavau siandien HR lash queen tusa, labai fainas wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Zoulikha @ 2007 03 08, 16:48)
Merginos, susiduriau su problemike. Jau pora metu kaip pastoviai naudojau Dioro tusus. Ir va dabar nustate, kad mano akys yra labai labai jautrios ir liepe pakeisti tusa bei seselius. Bet va koks gamintojas gamina kosmetika jautrioms akims? Pabandziau paklausineti parduotuvese, bet visos konsultantes tik peciais guzcioja sad.gif

siaip pabandyk kad ir kristianos puslapy paskaitinet pvz prie tusu, esu tikrai maciusi, kad prie kai kuriu raso, kad tinka jautrioms akims ir kontaktiniu lesiu nesiotojoms mirksiukas.gif
Atsakyti