Įkraunama...
Įkraunama...

Tušas.

QUOTE(Mylia @ 2007 03 05, 17:51)
As tai sukus apsukus vis griztu prie Maybelline volume express (lenktu sepeteliu), na  thumbup.gif blakstienas man jis padaro, kazkas tokio, kuris suteiktu geresni efekta dar neradau  ax.gif
Ir dabar dar "pagudrauju": virsutines blakstienas tepu su maybelline, kad efektas butu, o apatines - su bourjois volume glamour, kad gerai laikytu ir paakiu neteptu, tai visa diena  thumbup.gif rezultatas


O Maybelline tepa paakius?
Atsakyti
QUOTE(Vasara @ 2007 03 06, 11:44)
O Maybelline tepa paakius?

kazkas rase, kas kaip ir labai tepa. Na man taip nera, na bent jau sitas tusas, apie kuri rasiau (zydra stora tubele) labai gerai laiko (turejau maybelline kur puse balto, tai tas tikrai siek tiek tepdavo), bet bourjois is viso visa diena netepa,na kokybe jo tikrai labai gera, tik man maybelline "didesnes" vesapusiskai blakstienas padaro, tai kad anas nestovetu nenaudojamas taip ir kombinuoju. Tikrai veliau specialaus tuso apatinem blakstienom nepirksiu biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, gal bandete YSL nauja tusa? labai jau isreklamuotas kristianos puslapyje. jauciu geras turetu buti, nes sios firmos ir senesni tusai labai labai geri
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2007 03 06, 17:06)
sveikos, gal bandete YSL nauja tusa? labai jau isreklamuotas kristianos puslapyje. jauciu geras turetu buti, nes sios firmos ir senesni tusai labai labai geri


Gundausi juo. Bet manau, kad jis labiau ilgins nei tankins. Todel ir abejoju bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2007 03 06, 21:00)
Gundausi juo. Bet manau, kad jis labiau ilgins nei tankins. Todel ir abejoju  bigsmile.gif

zinai, as taip pat del sios priezasties abejoju, todel ir laukiu atsiliepimu smile.gif
Atsakyti
Viskas- reikia keisti tušą. Tai dabar girkite kokius žinot su tais guminiais/silikoniniais šepetukais, kažkaip man atrodo, kad jie visai gerai būtų tiesioms ir nestoroms blakstienoms ?
P.S. prieš tai sunaudojau 2 Artdeco storinančius, pirmas patiko, antras (toks pat smile.gif) kažkoks ne toks buvo - nebelabai smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2007 03 07, 15:00)
Viskas- reikia keisti tušą. Tai dabar girkite kokius žinot su tais guminiais/silikoniniais šepetukais, kažkaip man atrodo, kad jie visai gerai būtų tiesioms ir nestoroms blakstienoms ?
P.S. prieš tai sunaudojau 2 Artdeco storinančius, pirmas patiko, antras (toks pat smile.gif) kažkoks ne toks buvo - nebelabai smile.gif)


Man patiko Avon Superfull mascara su guminiais šereliais. Laukiu nuolaidų ir pirksiu vėl bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 03 07, 19:31)
Man patiko Avon Superfull mascara su guminiais šereliais. Laukiu nuolaidų ir pirksiu vėl  bigsmile.gif


Va situos va giria.Kelios drauges turi tai patenkintos thumbup.gif
Atsakyti
Na man irgi jau pribrendo reikalas keisti tušą, nes Maybeline kurį aš naudoju jau labai senai man nebepatinka. Šiaip esu ne mėgėja storai blakstienas dažyti ir norėčiau tokio tušo kuriuo pasidažius blakstienos atrodytu natūraliai. Ką pasiūlytumėt, merginos?
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2007 03 03, 13:18)
o man siuo metu nepakeiciamas Maybelline Lash Stylist  bigsmile.gif... 
Nusipirkau forume pagyrų prisiskaičius rolleyes.gif , labai geras tušas, patiko, bet pasibaigė labai greitai unsure.gif

QUOTE(Mylia @ 2007 03 05, 17:51)
As tai sukus apsukus vis griztu prie Maybelline volume express (lenktu sepeteliu), na  thumbup.gif blakstienas man jis padaro, kazkas tokio, kuris suteiktu geresni efekta dar neradau  ax.gif...
O dabar šitą nusipirkau- džiaugiuosi, jaučiu, kad "savo" tušą atradau!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delamorte: 08 kovo 2007 - 13:46
man pats geriausias Lorealio Architekt (Tankina, ilgina) kai pasidazau, tai draugas galvoja, kad blakstienas prisiklijiavus bunu bigsmile.gif
Neseniai dar pabandziau Lorealio Teleskop, tai likau patenkinta, labai graziai prailgina, tik su juo ilgiau zaist reikia blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausryss: 08 kovo 2007 - 14:07
QUOTE(Monikutė @ 2007 03 08, 09:45)
Šiaip esu ne mėgėja storai blakstienas dažyti ir norėčiau tokio tušo kuriuo pasidažius blakstienos atrodytu natūraliai. Ką pasiūlytumėt, merginos?

Aš irgi mėgstu, kad blakstienos atrodytų natūraliai, nesulipusios ir nepristorintos drinks_cheers.gif Dar nenoriu, kad jis būtų atsparus vandeniui, nes tada labai sunkiai nusivalo. Neseniai nusipirkau Chanel tušą su silikoniniu šepetėliu, tai žinokit thumbup.gif Labai gražiai padengia blakstienas, kartu ir atskiria. Atrodo tikrai natūraliai. Esu patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti