Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums jūsų draugas pasipiršo?

Tokia tema jau yra, pries skelbiant nauja tema reikia perskaityt forumo taisykles ir ju laikytis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rubija @ 2007 03 10, 14:38)
O jau niekas niekam kaip ir nebesipersa?Tikriausei is kart visi i zaksa  doh.gif

4u.gif as taip pat noriu papasakoti savo prisiminimus apie pirslybas blush2.gif mmmmm kaip viskas buvo grazu ir romantiska thumbup.gif ax.gif griztu namo, atidarau duris, o ten pilna zvakuciu dega wub.gif sampanas su tauremis ant stalo, o manes jau laukia mano berniukas priklaupes ant kelio ir sako ar tekesi uz manes. wub.gif wub.gif wub.gif o as taip susijaudinau, kad net keliai pradejo drebeti, bet pasakiau taip kad ir kaip jaudulys beimtu thumbup.gif wub.gif ax.gif
Atsakyti
as pati pasipirsau, atsibodo laukt lotuliukas.gif taip buvo gera kartu, todel ir pasiuliau, vyras norejo palauk kol mokslus baigsiu, nes mokiausi kitam mieste ir bijojo, kad uzsinoresiu pabegt is universiteto lotuliukas.gif bet mokslus baigiau, o dabar dar turim suneli - aukseli 4u.gif
Atsakyti
o man pasipirso kai atostogavom ispanijoj, kol maudziausi jis ant lovos ir kriaukliu sudeliojo uzrasa "ar tekesi uz manes" ir sirdeliu sudeliojo is tu paciu kriaukliu. kai iejus i kambari pamaciau uzrasa,tai atsiklaupe ir paklause ar tekesiu ir uzmove ziedeli. man labai patiko, nors jau ir tikejausi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo curly :): 14 balandžio 2007 - 18:18
smile.gif+2007 04 14, 19:17-->
QUOTE(curly smile.gif @ 2007 04 14, 19:17)
o man pasipirso kai atostogavom ispanijoj, kol maudziausi jis ant lovos ir kriaukliu sudeliojo uzrasa "ar tekesi uz manes"  ir sirdeliu sudeliojo is tu paciu kriaukliu. kai iejus i kambari pamaciau uzrasa,tai atsiklaupe ir paklause ar tekesiu ir uzmove ziedeli. man labai patiko, nors jau ir tikejausi  wub.gif



ach kaip grazu ir romantiska ir taip sirdele suvirpina cia beskaitant

as tai biski bijau, bijau kad man pateiks toki pasiulyma, kvaila doh.gif , bet jau viena syki issiskyriau. verysad.gif ... baisu butu isgirsti toki pasiulyma, o gal net ne baisu o taip tiesiog doh.gif net nezinau kaip issireiksti blush2.gif

bet vistiek ko gero drasiai drebedama atsakyciau taip 4u.gif
Atsakyti
Mes jau gyvenome susimete daugiau nei pora metų ir galiausiai nusprendėm, kad reikia mums vaikelio. Aš, nors ir žinodama, kad vyrui labai sunku su ta romantika, bet vestuvių temos neliečiu. Tai periodiškai išgirsdavau kalusimus kokiu vestuvių norėčiau, o į šiuos kalusimus, mano atsakymas visad vienas: na tai, kad niekas nesiūlo tekėti, tai kam apie vestuves galvoti ir jas planuot? Kai kas nors pasiūlys tai ir pasakysiu kokių noriu...
Tai gerai, kad vaikelio gaminimas užtruko smile.gif, eilinį kartą, man beužmiegant jau, lovoj vėl klasimas: O tu nori tik susirašyti ar kažkokio baliuko? Sakau, nežinau, negalvojau paie tai. Vėl jis manęs klausia, kodėl negalvoji? standartinis atsakymas: kad neikas nesiūlo tekėt...
Tai tuomet išgirstu: tai gerai, aš tau siūlau, kokių vestuvių nori? (žinoma aš jau buvau per tą laiką apsvarsčius ko ir kaip norėčiau) tai ir papasakojau...
Atsakyti
o maniskis, tai tyliai nakti susnibzdejo flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(MagnolijaB @ 2007 04 24, 10:08)
Tai tuomet išgirstu: tai gerai, aš tau siūlau, kokių vestuvių nori? (žinoma aš jau buvau per tą laiką apsvarsčius ko ir kaip norėčiau) tai ir papasakojau...


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
O tai neklausė ar sutinki, tik siūlau ir davai į kl atsakyk kokių vestuvių norėtum ? smile.gif)))
Atsakyti
QUOTE(CaraMela @ 2007 04 28, 10:01)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif 
O tai neklausė ar sutinki, tik siūlau ir davai į kl atsakyk kokių vestuvių norėtum ? smile.gif)))


Na taip, atsakymo nelaukė biggrin.gif, nes suprato, kad tai tik formalus klausimas tongue.gif
Atsakyti
Maniskis tai greiciausiai visai neromantiskai, na pernai buvo velykos, tai jis man atsiunte zinute 'Ar tekesi uz manes?'. Na aisku man buvo sokas, nes tuo metu mes buvom pazystami tik apie 3 menesius ir net minties tokios nebuvo, tai as ir atrasiau, kad dar normaliai taves nepazystu, kad zinociau, ka atsakyti... Bet po menesio vel jis ta pati klausyma uzdave, bet vel telefonu... tai apie pirslybas snekedavom tik telefonu.... Na bet vasara, kai vaiksciojome Marmaryje, tai jis mane isitempe i viena juvellyrine parduotuve ir tada zodziu pasiule susituokti ir dar liepe zieda issirinkti!!! blush2.gif na romantikos gal ir mazai, bet as visada linksmai prisimenu jo tokius pirsimusis... va liko jau nedaug laiko iki vestuviu... na laukem dar ilgai... bet dabar esu tikra, kad tikrai noriu buti su juo!!! eh... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(siosia @ 2007 04 09, 14:17)
pavydziu toms kurioms pasipirso jos turi bent atsimint o man buvo taip kad as netycia pastojau blush2.gif  ir pradejom  kalbet apie vestuves jokiu pirslybu iskart vestuviu planai  verysad.gif  banalu linkiu visoms dar neistekejusioms kad taip neatsitiktu 4u.gif


Uzjauciu... console.gif Numanau, kaip jauteis...
As karta turejau itarimu, kad pastojau... paklausiau, mb kas bus, jei pasitvirtins itarimai, o jis "iskart begsiu zidelio i parduotuve".. nu zinote ka... slap.gif
atrodo, kad ziedo nusipelnau tik tada, kai esu nescia doh.gif
Ot daviau tada mb slap.gif
Tai vis laukiu ir tikiuosi NORMALIU suzadetuviu....
Atsakyti
grazu buvo biggrin.gif
jis taip kruopsciai viska suplanavo, kad net mane nustebino savo kruopstumu lotuliukas.gif
tiesiog viskas vyko labai graziai ir jauciau kad keliai be galo drebejo man. o jis vos nulaike dezute su ziedu. gerai, kad klupejo, gal ir nugriuves but lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti