Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums jūsų draugas pasipiršo?

O aš žiedelį radau per Kalėdas po eglute, atidariau dėžutę ir laukiu, ką manasis pasakys. Nesulaukusi pati užsimoviau ant pirštelio doh.gif ir po keleto minučių manęs paklausė "Ar tekėsi už manęs?" wub.gif
Atsakyti
Turbut 'romantiškiausiaq' bus pas mane lotuliukas.gif
praėjus šokui, kad už 7,5 mėn turėsime mūsų meilės vaisių,
šnekėjome apie gyvenimą ir buvo taip ....

... JIS: na reikia pradėti gyventi kartu gal jau? Gal tu nori kad tavė vesčiau? ...

'Super' pasiūlymas, 'svajojau' nuo vaikystės thumbup.gif
Atsakyti
as tai nesiskundziu smile.gif
mano dziaugsmelis tai man staigmena padare, o as net nieko nenujauciau ax.gif
kai issitrauke zieda, tai net pasimeciau biggrin.gif
bet per daug negalvojusi ir sutikau smile.gif
draugem tai kai papasakojau, tai jos net nustebo: "o tai gal reikejo sakyti, kad dar pagalvosi?!" biggrin.gif
ech, tos drauges - paleist nenori biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(EsuAmanda @ 2007 05 18, 11:13)
Turbut 'romantiškiausiaq' bus pas mane  lotuliukas.gif
praėjus šokui, kad už 7,5 mėn turėsime mūsų meilės vaisių,
šnekėjome apie gyvenimą ir buvo taip ....

... JIS: na reikia pradėti gyventi kartu gal jau? Gal tu nori kad tavė vesčiau? ...

'Super' pasiūlymas, 'svajojau' nuo vaikystės  thumbup.gif


cia tai geras smile.gif
ir mes netiketai suzinojom, kad leliuka turesim, bet pasipirso kaip ir priklauso su visokiais pribambasais biggrin.gif
kita vertus, svarbiausia, juk ne tai.. cia tik mes moteriskaites dazniausiai filmu prisiziurejusios tokius dalykus susireiksminame ax.gif
Atsakyti
Pavydu, perskaičius kaip kam buvo pasipiršta. Aš pasipiršau pati, po 6 metų draugystės. Kažko sunku pasidarė susitikinėti kiekvieną dieną, kažkur lėkti. Kažkokia beprasmybė, tuomet ir pasakiau: arba tuokiamės, arba skiriamės. Susituokėm ir gyvename jau 16 metų. O kas bus vėliau- niekas to nežinom. Ai, nyku.... verysad.gif
Atsakyti

Gryzau is po naktines namo...mano dabartinis vyras pasoko is lovos,pasodino mane,istrauke puokste raudonu roziu ir ziedeli...ir paklause-ar tekesiu uz jo bigsmile.gif biggrin.gif
Po to nuluzau miegot o jis i darba isejo. biggrin.gif











Atsakyti
QUOTE(dana27 @ 2007 05 29, 20:22)
Gryzau is po naktines namo...mano dabartinis vyras pasoko is lovos,pasodino mane,istrauke puokste raudonu roziu ir ziedeli...ir paklause-ar tekesiu uz jo bigsmile.gif  biggrin.gif
Po to nuluzau miegot o jis i darba isejo. biggrin.gif



thumbup.gif
Atsakyti
Parėjus namo po visų darbų radau visą kambarį išklijuotą širdutėmis ir ant kiekvienos iš jų buvo po vieną raidę. iš širdučių reikejo sudėti klausima "Ar tekėsi už manęs?" lotuliukas.gif kadangi širdelė jauti, kad toks dalykas gali buti, tyai problemų dėliojant frazę nebuvo ax.gif Kai sudėliojau ir atsisukau maniškis jau klupėjo ant kelio ir laukė atsakymo su žiedu rankoj thumbup.gif
Atsakyti
na o man pasipirso gan netiketai..suplanavom kelione i paryziu..visi draugai skandavo kad jis man pasipirs..bet as negalejau tuo patiketi,nes jis dirba 7 dienas per savaite ir visad laiku namo gryzta,tad tikrai negalejo ziedo nupirkt... schmoll.gif tai vat jokiu neturadama minciu vaziavau i paryziu su mb...nuvarem i eifelio boksto pacia virsune,prisifotkinom ir sakau gal einam,nes man galva jau skauda nuo tiek zmoniu...tas ne ,dar nelaikas,dar pabunam...o man jau taip ten pabodo,kad zirzenau ir zirzenau kad eitume is ten.. doh.gif ir ziuriu jis visas perbalo,pradejo drebet ir atsiklaupe:ar tekesi uz manes?-pasake issitraukes maza dezute.. doh.gif o as pasimetus,aplink zmones ziuri,o as zliumbiu... blush2.gif na bet aisku sutikau 4u.gif visam gyvenimui liks sitas prisiminimas...o as jo ir klausiu vis kada spejai zieda nupirkt?o tas man pasake kad vienakart i darba nejo... thumbup.gif saunuolis,nes jis nera romantikas,o sugebejo pasipirsti taip kaip as svajojau... lotuliukas.gif
Atsakyti
o mano draugei kai pasipirso, tai mano manymu visai ne kas buvo doh.gif
visu pirma del to, kad ji tiksliai zinojo kada tai ivyks - nu ir koks gi cia idomumas?! ax.gif
atnese jai 24 rozes, mat jai tiek metu - ne koks skaicius ar ne?! doh.gif
bonke vyno bei zieduka, ant kurio buvo isgraviruota data ir zodziai "myliu tave".
gal ir grazu bet labai jau ne originalu.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(prelude @ 2007 05 31, 11:26)
na o man pasipirso gan netiketai..suplanavom kelione i paryziu..visi draugai skandavo kad jis man pasipirs..bet as negalejau tuo patiketi,nes jis dirba 7 dienas per savaite ir visad laiku namo gryzta,tad tikrai negalejo ziedo nupirkt... schmoll.gif tai vat jokiu neturadama minciu vaziavau i paryziu su mb...nuvarem i eifelio boksto pacia virsune,prisifotkinom ir sakau gal einam,nes man galva jau skauda nuo tiek zmoniu...tas ne ,dar nelaikas,dar pabunam...o man jau taip ten pabodo,kad zirzenau ir zirzenau kad eitume is ten.. doh.gif ir ziuriu jis visas perbalo,pradejo drebet ir atsiklaupe:ar tekesi uz manes?-pasake issitraukes maza dezute.. doh.gif o as pasimetus,aplink zmones ziuri,o as zliumbiu... blush2.gif na bet aisku sutikau  4u.gif visam gyvenimui liks sitas prisiminimas...o as jo ir klausiu vis kada spejai zieda nupirkt?o tas man pasake kad vienakart i darba nejo... thumbup.gif saunuolis,nes jis nera romantikas,o sugebejo pasipirsti taip kaip as svajojau... lotuliukas.gif

saunu! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Capriciossa @ 2007 06 01, 17:36)

aciu blush2.gif
Atsakyti
Na, o man pasipirso visiskai netiketai 4u.gif Buvau nustebusi, bet kai dabar viska prisimenu juokas ima lotuliukas.gif .
Buvo gal 5 valanda ryto, barngusis ejo i tualeta blush2.gif , na rutina, kaip ir visada.O, as apsisukau ir toliau sau puciu i aki.Atejes jisai man sugriebe uz nosies, bet painksciau ir tiek schmoll.gif , dar karta sugriebe, na pabudau g.gif , o tada pamaciau ji atsiklauspusi, nieko nesupratau.Pradejo apie mane kalbeti, na gerus dalykus ax.gif ir sako :- Tu zinai ka sitas ziedelis reiskia?As is karto ahaaaaaaaaa, ir begau prie lango paziuretito ziedelio.Bet as tokia uzsimiegojusi buvau, kaip dabar prisimenu stoviu prie lango, ir krapstausi akis, kad ka nors pamatyciau.
Papildyta:
Zinote, man atrodo, kad kiekviena istorija yra idomi ir brangi.Gal vieniems jie nieko gero, bet tam zmoguciui, tai atsiminimas visam gyvenimui 4u.gif .As tada buvau tokia laiming, o tokiose situacijose neina perpasakoti, kaip viskas buvo.Is tikro buna miela, juk mes moterys wub.gif
Atsakyti