Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums jūsų draugas pasipiršo?

Maniskis pasipirso prie vienos baznycios (nepamenu pavadinimo) labai graziai, atsiklaupes paklause:
Do you love me?
Of course I do!
Do you love me so much you want to spend all your life with me?
Ir tada issitrauke zieda smile.gif Tai buvo viena laimingiausiu mano gyvenimo akimirku smile.gif
P.S. Jis anglas, todel ir parasiau angliskai, nes isvertus lietuviskai ne taip skambetu smile.gif
Atsakyti
Paklause ar busiu jo zmona ir sutinku tapti suzadetine, o po to nusivede issirinkti zieduko ax.gif Gal ir gerai, kad pati issirinkau ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kursuotoja @ 2011 06 02, 08:52)
Paklause ar busiu jo zmona ir sutinku tapti suzadetine, o po to nusivede issirinkti zieduko  ax.gif Gal ir gerai, kad pati issirinkau  ax.gif  biggrin.gif

Nenorėčiau pati rinktis žiedo... schmoll.gif
Man prieš savaitę pasipiršo Vingio parke, į estradą buvom užlipę... Sedėjau jam ant kelių apkabinusį jį ir staiga žiūriu dėžutę rankose laiko rolleyes.gif Pasiklausė "Ką apie tai galvoju, ar sutinku?"
Labai jaudinosi, bijojo... Iškart pasiūlė spalį tuoktis, sakoma, kad tvirčiausios santuokos būna.
Aj... dar gi žiedą su 3,5 karato deimantu gavau bigsmile.gif
Atsakyti
paklause MB valentino dienos proga koki auksa megstu, balta ar geltona, ...o gal kitka..
isivaizdavau , kad pagaliau doh.gif lotuliukas.gif
atnesa be galo brangu, balto aukso dirbini... apyranke su akmenukais.. lotuliukas.gif bet tai kaip sirdis drebejo, kad jau jau... pamatysiu zieda biggrin.gif
is tikruju nors pasipirsimo nebuvo, iki siol laikome ta pirmuoju zingsniu pasipirsimo link .. smile.gif
Atsakyti
O aš džiaugiuosi, kad mes, visų pirma, nuėjom išsirinkti žieduko. Jam vienam nelabai sekėsi klaidžioti po Vilnių ir ieškoti tinkamo biggrin.gif O poto nulėkėm į Televizijos bokštą ir ten labai jaudindamasis pasipiršo. Vos neapsiverkiau wub.gif Tai va tokios debesuotos sužadėtuvės smile.gif Žiedukas nežinau su kiek karatų, bet man ir medinis būtų tikęs, nes juk ne žiede esmė, o žmoguje. Ne prie daiktų reikia prisirišti, o prie žmogaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mergelė-širdelė @ 2011 06 11, 14:38)
paklause MB valentino dienos proga koki auksa megstu, balta ar geltona, ...o gal kitka..
isivaizdavau , kad pagaliau doh.gif lotuliukas.gif
atnesa be galo brangu, balto aukso dirbini... apyranke su akmenukais.. lotuliukas.gif  bet tai kaip sirdis drebejo, kad jau jau... pamatysiu zieda biggrin.gif
is tikruju nors pasipirsimo nebuvo, iki siol laikome ta pirmuoju zingsniu  pasipirsimo link .. smile.gif

biggrin.gif Man kartą panašiai buvo biggrin.gif buvo mano gimtadienis, MB grįžęs iš užsienio apsistojo viešbutyje. Na, sėdim kambary, keliam taurę šampano, tada jis nuėjo prie savo tašės, pasikuitė atsiklaupęs, ir taip keliais priėjo prie manęs, kažką nedidelio rankoj gniauždamas... klūpėjo prieš mane, kažką apie romantiką kalbėjo, o man širdis daužosi, mintys viena kitą veja "nejau dabar, juk dar taip nedaug laiko kartu"...ir tada jis pasveikina mane su gimtadieniu ir įteikia tą mažą dalykiuką - pakabuką ant apyrankės biggrin.gif lig šiol iš savęs juokiuosi, nors praėjo daugiau nei metai biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(solitude @ 2011 06 16, 18:14)
biggrin.gif Man kartą panašiai buvo biggrin.gif buvo mano gimtadienis, MB grįžęs iš užsienio apsistojo viešbutyje. Na, sėdim kambary, keliam taurę šampano, tada jis nuėjo prie savo tašės, pasikuitė atsiklaupęs, ir taip keliais priėjo prie manęs, kažką nedidelio rankoj gniauždamas... klūpėjo prieš mane, kažką apie romantiką kalbėjo, o man širdis daužosi, mintys viena kitą veja "nejau dabar, juk dar taip nedaug laiko kartu"...ir tada jis pasveikina mane su gimtadieniu ir įteikia tą mažą dalykiuką - pakabuką ant apyrankės biggrin.gif lig šiol iš savęs juokiuosi, nors praėjo daugiau nei metai biggrin.gif blush2.gif

Oi kaip apmaudu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(solitude @ 2011 06 16, 19:14)
biggrin.gif Man kartą panašiai buvo biggrin.gif buvo mano gimtadienis, MB grįžęs iš užsienio apsistojo viešbutyje. Na, sėdim kambary, keliam taurę šampano, tada jis nuėjo prie savo tašės, pasikuitė atsiklaupęs, ir taip keliais priėjo prie manęs, kažką nedidelio rankoj gniauždamas... klūpėjo prieš mane, kažką apie romantiką kalbėjo, o man širdis daužosi, mintys viena kitą veja "nejau dabar, juk dar taip nedaug laiko kartu"...ir tada jis pasveikina mane su gimtadieniu ir įteikia tą mažą dalykiuką - pakabuką ant apyrankės biggrin.gif lig šiol iš savęs juokiuosi, nors praėjo daugiau nei metai biggrin.gif blush2.gif

o man dar geriau buvo.
per mano gimtadieni gavau dovanu ne ka kita, o ziedeli. kaip nulieta panasu i suzadetuviu.
tiesa, iteike man ji visai paprastai- is tos operos ,,sveikinu su gimtadieniu,,
pamaciusi zieda net issiziojau, tiesa sakant, nesupratau ar jis cia juokauja ar kaip? veliau isaiskejo, kad tai ir buvo tik dovana..
net neisivaizduojate, kaip buvo apmaudu.
Atsakyti
QUOTE(MissR @ 2011 06 21, 16:02)
o man dar geriau buvo.
per mano gimtadieni gavau dovanu ne ka kita, o ziedeli. kaip nulieta panasu i suzadetuviu.
tiesa, iteike man ji visai paprastai- is tos operos ,,sveikinu su gimtadieniu,,
pamaciusi zieda net issiziojau, tiesa sakant, nesupratau ar jis cia juokauja ar kaip? veliau isaiskejo, kad tai ir buvo tik dovana..
net neisivaizduojate, kaip buvo apmaudu.

Isivaizduoju, kur jau ne doh.gif
Atsakyti
Na, jei tęsiant temą apie tai, kaip apsirikom dėl sužadėtuvių, tai ir aš turiu ką papasakot biggrin.gif mes kartu jau 4,5 metų, bet dar niekur neskubam, nes labai jauni pradėjom draugaut smile.gif MB yra juvelyras, kaip tik vykdė sužadėtuvių žiedo su milžinišku deimantu užsakymą. Na ir ką, pas mus namie svečiavosi mano mama, aš su ja kalbuosi vienam kambary, ir išnyra MB su tuo žiedu dėžutėj atidarytoj biggrin.gif man žandikaulis iki žemės, širdis net suvirpėjo, ir tada staigiai toptelėjo galvon, kad tai jo darytas užsakymas ir tiesiog parnešė namo parodyt, kaip padarė, nes kitą dieną reikėjo vežt nurodžiuot. Net neįsivaizduojat, kaip supykau, ilgai nesišnekėjau iš to apmaudo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikne @ 2011 06 21, 15:25)
Oi kaip apmaudu unsure.gif

tada nebuvo apmaudu ax.gif tik kvailai pasijaučiau biggrin.gif apmaudžiau buvo, kai po vieno mūsų ginčo jis pasakė, kad norėjo pirštis jau, bet va, per mane dabar nebežino kaip daryt doh.gif doh.gif

QUOTE(MissR @ 2011 06 21, 17:02)
net neisivaizduojate, kaip buvo apmaudu.

oi, va čia tikrai apmaudu unsure.gif

QUOTE(Pumpum @ 2011 06 22, 15:09)
Net neįsivaizduojat, kaip supykau, ilgai nesišnekėjau iš to apmaudo  lotuliukas.gif

įsivaizduoju lotuliukas.gif
Atsakyti
Na ir as papasakosiu savo istorija ax.gif
Tai buvo eilinis pirmadienis, 2010-09-27, ryte isejau i paskaitas. MB ta diena buvo laisvadienis, buvo keista nes jam visada budavo laisva treciadieniais, paklausiau ar pats prasei, pasake ne, kazkodel sukeite, na gerai galvoju... Susitarem per pietu pertrauka susitikti, nes jis norejo nauja telefona pasiimti, kadangi sutartis jau buvo pasibaigusi. Susitike issiskirstem ir jis man liepe paskambinti kai eisiu namo, as nieko ne neitariau. Paskaitos turejo baigtis velai, apie 7 vakaro, bet pasibaige gerokai anksciau, t.y. 4, paskambinau as jam, o jis toks nepatenkintas, tai ko taip anksti, as paaiskinau, aisku tada susvelnino balsa, kad neitarciau nieko. Gryzau namo, jis ciupo mane uz rankos, uzdenge akis, nusivede i kambari, o ten ant lovos pilna roziu ziedlapiu, zvakuciu, puokste roziu ir raudono vyno butelis, is pradziu nieko nesusigaudziau, tada pamaciau dezute, lb jis jaudinos, priklause, atidare ja ir paklause ar noriu buti jo zmona, as aisku apsiverkiau ir palinksejau galva lotuliukas.gif wub.gif
Atsakyti