Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums jūsų draugas pasipiršo?

Man viskas ivyko Labai paprastai. ax.gif Eilini karta susitikom. Na, ejom pasivaiksciot visa kita .... Jis sustojo ir pradejo kalbeti: „Girdi? Supratau kad negaliu gyventi be taves. As pasiruoses tau atiduoti visa savo gyvenima. Jau seniai svajoju apie seima su tavimi... Tu, as ir sunus.... O gal dukra... O gal ir abu. smile.gif Suprask, as tave labai myliu.... Ar sutinki buti mano zmona?... “
Gal tai skambejo ir labai banaliai, bet man patiko. Ypac kai zmogus is visos sirdies sako tai i akis... Zinoma, sutikau. Ir neketinu jo palikti. rolleyes.gif thumb_yello.gif wub.gif
Atsakyti
Klastingai iš vakaro jaunuolį vaišinau silke ir vynu (dideliu kiekiu labai).
Iš ryto, aišku, jam buvo nekaip...
O aš, iškilmingai link jo artėdama mojavau 'vytauto' buteliu klausdama "ar vesi mane?".
Na, ir kas gi dar jam beliko... tik viltingai ištarti man "taip".
Atsakyti
QUOTE(juzė @ 2011 06 24, 19:24)
Klastingai iš vakaro jaunuolį vaišinau silke ir vynu (dideliu kiekiu labai).
Iš ryto, aišku, jam buvo nekaip...
O aš, iškilmingai link jo artėdama mojavau 'vytauto' buteliu klausdama "ar vesi mane?".
Na, ir kas gi dar jam beliko... tik viltingai ištarti man "taip".


thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
man draugas pasipirso lugei po1metu 1menesio ir11 dienu draugystes 4u.gif
viskas vyko parastai nuvaziavom i kavinuke vakare,ziemos laiku,grystant namo jis sustojo vienoje stovejimo aikstele netoli mano namu ir nuo galines sedynes paeme roziu puokste ir iteike man zieduka 4u.gif as sutikau taciau jo 9messiu as ji palikau,nes man nepatiko jo planai,apsigyvent pas maniskius ir ten likt visam as norejau iseiti ,tureti savo kamputy,
tad dbr gyvenu su kitu draugu .draugaujam jau 2metukus,beveik metukai kai gyvenam kartu,gal jau greit man sis zmogutis pasipirs,labai to laukiu,nes viens kita be galo mylim wub.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Ir aš norėčiau papasakoti savo istoriją smile.gif
Draugaujame jau beveik 5 metus ir prieš mėnesį išgirdau pasiūlymą tapti žmona smile.gif)
Žinoma, prieš tai esame daug kalbėję ir apie vestuves, ir apie vaikus ir t.t. Todėl nei mano draugo prašymas tekėti, nei mano atsakymas nebuvo staigmena wink.gif
o istorija tokia. Jau seniai planavom pasidaryti kokį pikniką su sumuštiniais, vyneliu ir panašiai. Nuvažiavome į Neringą ir patraukėm į turistinį žygį dviračiais biggrin.gif Maniškis taip ilgai ieškojo idealios vietos prisėsti, važiavome miškais, takeliais, kol privažiavom Žirgų ragą (čia Pervalkoje). Įsitaisėme ant smėlio prie pat marių. Vieta - nepakartojama. Iš vienos pusės švyturys vandenyje, o kitoje jau matosi Mirusios kopos, prieš mus mėlynos marios, o už mūsų besidriekiantys miškai. Taip šilta, tylu ir romantiška blush2.gif Ir aplinkui nei vieno žmogaus. Sėdim, vynelį gurkšnojam, šnekamės, fotografuojamės. Jau ir vynelis baigės, galvoju judėsim toliau biggrin.gif Maniškis dar paprašė, kad jį nufotografuočiau ir nuėjo tolėliau "pozuot" smile.gif aš nutaikius gerą kadrą pyškinu visa patenkinta nuo vyno. Ir jis taip greitai eiti link manęs, o man nervas, nes sufokusuot normaliai negali mano neįgudusios rankos, kai jis taip eina greit. Priėjo, o aš vis dar bandau tą gerą kadrą išlaužt. Girdžiu skamba man labai patinkanti daina, bet vis tieeek dar bandau gražiai jį nufotografuot. O jis... susilankstė ir atkišo tą aksominį maišelį su žiedeliu ir klausimu " Ar būsi...". Nebelabai ką girdėjau daugiau, tik fotoaparatą mečiau i šoną, žiedą nuo piršto savo taip pat, kad nemaišytų naująjį uždėt (paskui meldžiaus, kad surasčiau smėlyje biggrin.gif). Tai vat, nesilaužiau, sutikau smile.gif Po visko klausiu: "Kodėl vyno nepataupei, būtumėm taures pakėlė ta proga?", pasirodo pagal planą vyno turėjo likti, tik aš čia apžora labai pasirodžiau ir visą išgėriau anksčiau laiko smile.gif)) o šiaip, labai džiaugiuosi, nes tikrai staigmeną pavyko vyreliui padaryt, kas su mano smalsumu yra baisingai sunku doh.gif
Atsakyti
Man vyras pasipiršo per savo gimtadienį. Visą stalą paruošė pats, net pyragą iškepė (pasirodo, pirmą ir paskutinį kartą gyvenime). Palaukė, kol prisirysiu, ir pasipiršo. Valgyti iki šiol dažniau daro jis, t.y., jis sugalvoja, ką valgysim, superka produktus, kepa, troškina, o man tenka garbė lupti, skusti ir pjaustyti. Praktiškai, maisto gamybai sugaištam panašiai laiko, o tai gana daug, kai kasdien reikia pamaitinti 5-6 žmones...

Visgi, iki šiol pajuokaujam, kad su tuo pyragu jis mane apgavo, nes juos kepu viena.
Atsakyti
QUOTE(Auksaklaupė @ 2011 08 31, 21:00)
Nuvažiavome į Neringą ir patraukėm į turistinį žygį dviračiais  biggrin.gif Maniškis taip ilgai ieškojo idealios vietos prisėsti, važiavome miškais, takeliais, kol privažiavom Žirgų ragą (čia Pervalkoje). Įsitaisėme ant smėlio prie pat marių. Vieta - nepakartojama. Iš vienos pusės švyturys vandenyje, o kitoje jau matosi Mirusios kopos, prieš mus mėlynos marios, o už mūsų besidriekiantys miškai. Taip šilta, tylu ir romantiška  blush2.gif  Ir aplinkui nei vieno žmogaus.


Sveikinu wub.gif Žinau tą vietą, nes prieš kelias dienas ten buvom ir mes wub.gif
Manau ideali vieta pirštis thumbup.gif
Atsakyti
na maniškis tai pasipiršo Palangoje prie jūros kranto biggrin.gif tada buvo jau po 12 nakties, pamenu prieš tai su draugais sėdėjom ir gėrėm kavinėj, tada jis sakė aš šiek tiek atsigersiu, poto tu suprasi dėl ko taip padariau, tada jis pasiėmė mane už rankos ir vedės linko jūros ir prisiminiau tuos žodžius ir iškart supratau kame čia reikalas smile.gif
Atsakyti
Pas mus viskas vyko paprastai rolleyes.gif mat jis tuo metu gyveno ir dirbo uzsienyje, o as studijavau lietuvoje. Jis grizo 2 sav atostogoms per kaledas smile.gif ,visa laika praleidome pas ji vieni du wub.gif . Kazkuri vakara tiesiog ziurejome tv guledami lovoje ir jis is nieko pradejo juoktis unsure.gif o as tuojau pat klausinet kas cia buvo unsure.gif kas tokio juokingo. Po to nurimes pasipirso smile.gif O kai paklausiau kas cia tokio juokingo buvo, sake kad is baimes lotuliukas.gif
Atsakyti
As irgi pasiapasakosiu, nors paspirso paprastai 4u.gif buvom savaitgali pie juros, ir vaziavom dviraciais i klp (apie 25km i viena puse), kelemes i smiltyne dar pasivazinet, todel vakare buvau pavargus kaip cucikas lotuliukas.gif jis man sako, einam vakarieniaut kur nors graziai graziai, nu ok, galvoju, einam. Ir paskui nei is sio nei is to, sako, einam prie juros, vaziuojam i Nemirseta, i toki grazu papludimi saulelydzio ziuret biggrin.gif nu sakau, ne, tingiu, nevarom, einam valgyt biggrin.gif tas vos ikalbejo biggrin.gif nuvarem prie tos juros, ziuriu dar iki pacios juros iet 1,2km, nu jau sakau, as tai neinu, nepavelku koju po tu dviraciu biggrin.gif nu bet vel ikalbino, sako, neburbek biggrin.gif nuejom prie juros, jisai issitrauke dezute supakuota ( gal pries savaite minejau, kad noriu kvepalu tokiu Lanvin), na ka, atsidarau, ziuriu Lanvin kvepalai, bet ne tie kur norejau biggrin.gif sakau, tai ka, sitiem akcija buvo lotuliukas.gif o jis man tyliai sako: skaityk pavadinima blush2.gif paziuriu, vadinasi "Marry me" blush2.gif tada jau supratau kas cia bus, atsidariau,o ten mazutis balto aukso ziedukas su deimanciuku, toks, kokio visada ir norejau wub.gif siaip tikrai nesitiekjau, kad pasipirs, dar tada plaukem i Smiltyne, ir kelte vestuves matem, skaiau MB, kad as tai noriu, kad man dar po kokiu 2ieju metu pasipirstum doh.gif bet viskas ok, sutikau ir tada biggrin.gif
Atsakyti
2008.01.01. 00.01, priklaupe ir paklause ar busiu jo wub.gif poto seke asaros (abieju), ziedukas, asaros (mano), sampanas ir ... wub.gif ir ilgai ir laimingai thumbup.gif
Atsakyti
Kai man pasipiršo, tai nebuvo kažkokia ypatinga diena, taip pat ir nedarėme nieko ypatingo. Tiesiog buvom tada dar vyro nuomojamam bute, plepėjom. Aš jam dar priminiau kaip jis mane apgavo ir kaip man nejuokinga buvo (vieno eilinio pasivaikščiojimo metu ir einant i prekybcentrį jis staiga sustojo, priklaupė, pradėjo kalbėti ir ištiesė ranką, kurioj buvo kažkoks akmenukas. Aš visa nutirpus buvau, o jis mat tik juokavo). Na ir jis tada paklausė, ar noriu, kad jis man pasipirštų. Pasakiau, kad noriu. Jis atsistojo, pasakė tuoj ir pradėjo spintoj kuistis. Galvoju vėl jis čia juokaus, sėdžiu sau rami ir ateina kažką laikydamas rankose. Priklaupė, atgniaužė rankas ir matau žieduką dėžutėje. Sėdžiu ir netikiu, kad jau peršasi biggrin.gif Tada buvo klausimas ar tekėsiu už jo. Aišku pasakiau taip. Bet paskui dar dėl visa ko paklausiau ar tikrai čia viskas vyksta lotuliukas.gif
Atsakyti