Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums jūsų draugas pasipiršo?

Kaip noreciau kad ir man pasipirstu...tokios grazios istorijos..bet mus dar ankstoka, dar abu jauni unsure.gif wub.gif bet sveikinu labai visas sulaukusias sio grazaus momento clap.gif yahoo.gif
Atsakyti
Romantiška rolleyes.gif Gražu rolleyes.gif

Atsakyti
Noriu pasidalinti ir savo pasakojimu smile.gif

o buvo taip:
viena diena susirinkome visi pas mano sese kepti saslyku , draugai , seimos nariai...
mano berniukas nusprende ateiti kiek vieliau , nutare issimaudyti .
Tai gi ieina jis - visas toks issipuoses thumbup.gif
kiek pabuna ir papraso visu demesio.
Ateina iki manes atsiklaupia ant keliu ir istiesia dezute su nuostabiausiu ziedu blush2.gif
Jis paprase mano rankos , o as negalvodama atsakiau taip!
Buvo tarsi serialuose lotuliukas.gif
Visi nesitikejom ir visi nustebom , po to jau kelemes pas mus y namus , gerem sampana dar kelias dienas po to visi nese geles lotuliukas.gif
tai gi dabar planuojame savo vestuves , kurios yvyks sia vasara drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nesipiršo doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mūsų istorija ilgoka, nes manasis pirma sugalvojo man šiek tiek nervus pagadint... bigsmile.gif bet... viskas baigėsi pasiplaukiojimu jachta Trakuose su šampanu, gėlėmis... pasakė tiek daug gražių žodžių, o aš sėdėjau, klausiausi ir drebėjau kaip lapelis iš džiaugsmo blush2.gif wub.gif paklausė ar noriu būti jo žmona, atsakiau taip ir užmovė man žieduką. Niekada to nepamiršiu rolleyes.gif
Ir iš tikrųjų po sužieduotuvių, bent jau man asmeniškai, santykiai pasidarė žymiai tvirtesni. Gal pati labiau stengiuosi, nusilaužau ragus, kur jų nereikia... Jausmas nuostabus. Visoms linkiu jį patirti smile.gif
Atsakyti
Pasipiršo per šiuos Naujuosius Metus smile.gif Ant kalno, nuo kurio matosi viso miesto panorama žiūrėjom fejerverkus su keliais draugais. Jis paprašė vieno draugo mus nufotografuoti... Aš taisiausi pozuoti ir pajaučiau, kad mano vaikinas kažkoks pažemėjęs pasidarė ar ką... Atsisuku pažiūrėti - ogi priklaupęs ir su atidaryta dėžute rankoje, o joje - žiedas smile.gif Per fejerverkų sprogimus net neišgirdau, ko klausia, bet to ir nereikėjo... Ir taip viskas aišku buvo... biggrin.gif Aišku, šoką gavau, kol atsakiau, net nežinau kiek laiko praėjo, vėliau dar klausė - ko tiek ilgai dvejojai? Chi chi :> Nedvejojau nė kiek, bet kol atgavau žadą... biggrin.gif Labai nustebino, labai gražiai suorganizavo, dar ir nuotraukų iš viso to momento smagių turime, nes draugas fotografavo... smile.gif (draugaut pradėję buvom prieš 3 m.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little_Miss: 14 sausio 2012 - 00:18
Buvo Sv.Valentino diena jis is pacio ryto padovanojo man meskuti kuris turejo pilvuke kisene o kiseneje buvo dezute su ziedu 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Idomu butu sizinoti ar esate kuris vyras kaip graziai pasipirse moteriai?romantiskai ar dar kaipnors? smile.gif
draugei parodziau sita video tai net asara isbego,ir paciam patiko smile.gif

http://www.youtube.c...feature=related

Atsakyti
http://www.youtube.c...h?v=YgArB-RTPFo

http://www.youtube.c...feature=related

Atsakyti
Kam daryti iš piršlybų cirką? Man pasipiršo labai paprastai, bet vien tai yra pakankamai stebinantis, jaudinantis ir visus jausmus sukutenantis įvykis, kad jokių papildomų atributų nebereikia smile.gif
Atsakyti
ma isvis pirstis?
juk puse poru issiskirs. netgi daugiau nei puse.
Atsakyti
Sveiki, mano manymu nėra didelio skirtumo kokios yra piršlybos, ar romantiškos kuklioje aplinkoje ar didelės "išrėkiant" tai visam pasauliui, svarbu kad jausmai būtu tikri ir kad viskas vyktu nuoširdžiai wink.gif
Atsakyti