Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimo kursai suaugusiems

Sveikos, mamytes!

Gal žinote, kur galima pasimokyt piešti arba tapyti? Gal kur nors yra kokių grupių suaugusiems - ir pasimokyt, ir pabendraut? Kur radau, yra tik pažintinės pamokos ir jos trunka po 3-4 valandas. O su mažamečiu vaiku pačios suprantat, kur ištruksi tokiam laikui.

Labai labai ačiū!
Atsakyti
As lankau dizainogalerija.com nuo spalio smile.gif
Atsakyti
Kaune suaugusius moko dailininkė senamiestyje Daukšos 8. Ji moko ir vaikus, paruošia į dailės gimnazijas.Gerai tuo, kad moko po 1,2.ar 3 piešėjus.Išmano gerai ir nebrangininkė. Turiu kažkur jos telefoną.
Papildyta:
Prisimenu jos telefoną 864338204, o dirba savo galerijoj Kauno senam. Daukšos 8.Interneto pusl www.erikosgalerija.lt.Ji ir parodas rengia ,ir moko, kada jums patogu, nes dirba kasdien.
Atsakyti
Sveikos, gal patarsit 4u.gif
Mano sesė 12-okė ir per vasarą sugalvojo, kad bandys stot į architektūrą. Kiek suprantu, jai reikia kuo greičiau susiimt ir pradėt lankyti piešimą, kompoziciją ir tapybą( ar jos reikia?). Tik kaip surast kur? Ėjau lengviausiu keliu ( skelbiu.lt) ir radau šiuos mokytojus:
piešimas: http://www.skelbiu.l...s-11888518.html
tapyba: http://www.skelbiu.l...s-12050651.html
kompozicija: ?

Gal žinot ką nors apie juos? O kaip kainos? Ar už 40 akademinių valandų 250lt daug? Normalu? Nieko nežinau apie kainas smile.gif

Lauksim patarimų/ nuomonių.
Atsakyti
Na taip, sesei reikia pradėti lankyti kompoziciją vda arch. katedroj, taip pat piešimą ir kompoziciją.
Dėl piešimo tai Vilniuj yra tų privačių mokytojų - A.Jonikas, G.Žuklys, tavo linke Š.Surblys, tik neseniai pamačiau kad jis pradėjo mokyti privačiai, žinau jį iš akademijos, buvo tikrai geras piešėjas, kartais ateidavo piešti aktų kai paišydavom architektai, pamenu būdavo labai idomu stebėti - tad aš neabėjočiau dėl to skelbimo, be to ir iš darbų skelbime matos kad išmano reikalą.
Aš pats lankiau pas Žūklį porą mėnėsių bei Joniką, tai Žūklio tikrai nerekomenduočiau - silpnokai, ir šiaip visokių buitinių nesamonių pasitaikydavo, nes moko namie... ima jis 10 lt už valandą - tad gaunas 360 per mėnėsį.Jonikas patiko, griežtas, nepatikdavo tiktai, kad labai didelės grupės ir prastokos salygos, bet aš lankiau, kai kaina dar buvo 210 lt, o dabar kas lankė sakė jau 510 per mėnėsį, doh.gif Tad 250 lt yra perpus mažiau smile.gif
Tapybą tai lankiau pas Šociką, patiko irgi, dabar man rodos kainuoja pas jį ar 300 ar 400 per mėnėsį.Dėl to Jurgelio tavo linke tai suabejočiau, nors darbai ir atrodo visai nieko, bet kai paskaitai kad baigęs pedagoginį tai kažkaip nei šis nei tas, puslapis tai irgi kažkokią meno blevyzga ir prirašyta kad moko ir tapybos ir piešimo ir visokio ten ugdymo, - jei jau mokytojas rašo kad moko visko tai reiškias kad jis nemoko nieko... be to man tai negirdėtas visiškai, nerizikuočiau.Gal dar kas parašys dėl tapybos, kas lankė pas ką nors kitą g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lapetras: 31 rugpjūčio 2011 - 07:30
QUOTE(Lapetras @ 2011 08 31, 07:29)
Na taip, sesei reikia pradėti lankyti kompoziciją vda arch. katedroj, taip pat piešimą ir kompoziciją.
Dėl piešimo tai Vilniuj yra tų privačių mokytojų - A.Jonikas, G.Žuklys, tavo linke Š.Surblys, tik neseniai pamačiau kad jis pradėjo mokyti privačiai, žinau jį iš akademijos, buvo tikrai geras piešėjas, kartais ateidavo piešti aktų kai paišydavom architektai, pamenu būdavo labai idomu stebėti - tad aš neabėjočiau dėl to skelbimo, be to ir iš darbų skelbime matos kad išmano reikalą.
Aš pats lankiau pas Žūklį  porą mėnėsių bei Joniką, tai Žūklio tikrai nerekomenduočiau - silpnokai, ir šiaip visokių buitinių nesamonių pasitaikydavo, nes moko namie... ima jis 10 lt už valandą - tad gaunas 360 per mėnėsį.Jonikas patiko, griežtas, nepatikdavo tiktai, kad labai didelės grupės ir prastokos salygos, bet aš lankiau, kai kaina dar buvo 210 lt, o dabar kas lankė sakė jau 510 per mėnėsį,    doh.gif Tad 250 lt yra  perpus mažiau smile.gif
Tapybą tai lankiau pas Šociką, patiko irgi, dabar man rodos kainuoja pas jį ar 300 ar 400 per mėnėsį.Dėl to Jurgelio tavo linke tai suabejočiau, nors darbai ir atrodo visai nieko, bet kai paskaitai kad baigęs pedagoginį tai kažkaip nei šis nei tas, puslapis tai irgi kažkokią meno blevyzga ir prirašyta kad moko ir tapybos ir piešimo ir visokio ten ugdymo, - jei jau mokytojas rašo kad moko visko tai reiškias kad jis nemoko nieko... be to man tai negirdėtas visiškai, nerizikuočiau.Gal dar kas parašys dėl tapybos, kas lankė pas ką nors kitą  g.gif


Ačiū 4u.gif Aukso vertės info.
Atsakyti
nu nezinau del suaugusiu, galiu pasiulyti tik vaikams ir jaunimui http://www.klubaslak....vilnius.lm.lt/

Papildyta:
superiniai yra destytojai Jonikas ir Socikas
Atsakyti
Kaune dailės centre moko vaikus ir suaugusius piešimo, tapybos, vitražų - mozaikos kūrimo, meninio metalo apdirbimo, taip pat vyksta paruošiamieji kursai stojantiems į aukštąsias mokyklas.

tel. 8 681 30897

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo allile: 30 rugsėjo 2011 - 21:22
QUOTE(allile @ 2011 09 30, 19:22)

Už šitą info labai Ačiū.
Atsakyti
Laba diena
Jei norit privataus dailes mokytojo Vilniuje, tai galiu pasidalinti kontaktais. Mano pusesere lanke, tai nelogai paruose stojimui i Dailes akedemija. Jis daugiau vyresnius vaikus ir suaugusius mokina. Aisku, galima pasiklaust ir del jaunesniu vaiku ax.gif . Jei norit, rasykit i az 4u.gif
Atsakyti
reikes kraustytis i kauna ar vilniu, ziuriu Klaipedoj pasirinkimo beveik nera, radau tik Guboja ir Dailes galerijos studija, jei neklystu. Gal kas ka zinot placiau?
Atsakyti
Žinau vieną tapytoją, kuris veda užsiėmimus Algirdo g. Vilniuje, jeigu kam reikia galėčiau duoti kontaktus. Tik pas jį patalpos tokios šiaip sau, nors gal menui netrugdo nzn biggrin.gif
Atsakyti