Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimo kursai suaugusiems

Sveikos,

Gal jau kuri pradejote lankyti kursus Vilniuje? kaip sekasi, gal galit ka rekomenduoti, kur patinka, ir kaina ne per dideliausia smile.gif LAbai noreciau jau nuo spalio kur nors pradeti lankyti...
Atsakyti
QUOTE(Guanyin @ 2010 09 21, 14:02)
Ten yra jauki, mažytė galerija ( nuotrauka ). Užsiėmimai vyksta skirtingų dailininkų bei stilių paveikslų apsuptyje, kas įkvepia dirbant. Galima atsinešti savo mėgstamos muzikos, atsigerti kavos ar arbatos. Galerija įsikurusi Vilniaus Senamiesty. Puiki vieta maloniai praleisti rudens vakarus smile.gif


Tikrai jauki galerija smile.gif Bet as pasirinkau Margo laiko kluba, nes paprasciausiai yra arciau namu, o iki sanemiescio man reketu dviem autobusais vaziuot.
Jau uzsiregistravau, pirmadieni keliausiu i pirma pamoka smile.gif galesiu pasidalinti ispudziais..
Atsakyti
Taigi pirmadieni buvau pirmoje dailes pamokoje Margo laiko klube. Buvome keturiese, tapeme natiurmorta (zvake, sena nuotrauka, pliusinis meskiukas). Svarbiausia buvo tapyti maisant spalvas, potepiais, laikytis kompozicijos principu. Man labai patiko mokytojas, is pradziu papasakoja siek tiek dailes istorijos, paskui tapoma. Netapo uz mokinius, bet man nelabai sekesi, todel padejo vienu kitu potepiu smile.gif pabaigus natiurmorta geriant arbata buvo aptarimas: aptarem technines detales (fonas vaikiskas, nesumaisytos spalvos, nedrasu) ir meninius dalykus (nebutinai natiurmortas turi buti tikroviskas, gali atsirasti spalvu, kuriu nera realiame gyvenime, galima nefiksuoti kai kuriu smulkmenu..). Tai va. Man patiko, labai jaukiai ir prasmingai praleidau viena bjauru rudenio vakara smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeine_eir @ 2010 09 29, 10:18)
Taigi pirmadieni buvau pirmoje dailes pamokoje Margo laiko klube. Buvome keturiese, tapeme natiurmorta (zvake, sena nuotrauka, pliusinis meskiukas). Svarbiausia buvo tapyti maisant spalvas, potepiais, laikytis kompozicijos principu. Man labai patiko mokytojas, is pradziu papasakoja siek tiek dailes istorijos, paskui tapoma. Netapo uz mokinius, bet man nelabai sekesi, todel padejo vienu kitu potepiu smile.gif pabaigus natiurmorta geriant arbata buvo aptarimas: aptarem technines detales (fonas vaikiskas, nesumaisytos spalvos, nedrasu) ir meninius dalykus (nebutinai natiurmortas turi buti tikroviskas, gali atsirasti spalvu, kuriu nera realiame gyvenime, galima nefiksuoti kai kuriu smulkmenu..). Tai va. Man patiko, labai jaukiai ir prasmingai praleidau viena bjauru rudenio vakara smile.gif


Kaip smagu smile.gif O as irgi jau uzsirasiau, kur cia auksciau buvo mineta, senamiestyje, tai pirmadieni irgi eisiu smile.gif Laukiu nesulaukiu, tik as piesiu piestuku, o paskui gal isbandysiu ir akvarele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NinaAtina @ 2010 09 29, 10:20)
Kaip smagu smile.gif O as irgi jau uzsirasiau, kur cia auksciau buvo mineta, senamiestyje, tai pirmadieni irgi eisiu smile.gif Laukiu nesulaukiu, tik as piesiu piestuku, o paskui gal isbandysiu ir akvarele smile.gif


Po to butinai pasidalink ispudziais! smile.gif
Atsakyti
Galbūt yra kur Kaune kas veda piešimo, tapybos, kompozicijos užsiėmimus? Lankiau pernai VDA Kauno fakultete paruošiamuosiuose, viskas gerai, tik kad aš senokai piešusi buvau, o ten nemažai lankančių... Man norėtųsi truputį jaukesnės aplinkos, kad tikrai prisiminčiau viską...
Atsakyti
QUOTE(Chloris @ 2010 11 04, 13:36)
Galbūt yra kur Kaune kas veda piešimo, tapybos, kompozicijos užsiėmimus? Lankiau pernai VDA Kauno fakultete paruošiamuosiuose, viskas gerai, tik kad aš senokai piešusi buvau, o ten nemažai lankančių... Man norėtųsi truputį jaukesnės aplinkos, kad tikrai prisiminčiau viską...


jauciu teks kraustytis i kauna smile.gif
Atsakyti
kas zinot ka nors api piesimo kursus telsiuose, kad paruostu stojamiesiems ???? laaaabai reikia informacijos!
Atsakyti
QUOTE(tomeisn @ 2011 01 01, 22:32)
kas zinot ka nors api piesimo kursus telsiuose, kad paruostu stojamiesiems ???? laaaabai reikia informacijos!

jei gerai pamenu tai telsiuose yra mokymo istaiga tai ten turetu buti ruosemieji kursai stojimam.
Atsakyti
Sveiki, mane labai domintų piešimas pieštuku (spalvotais pieštukais), vėliau galbūt akvarelė. Piešimo pagrindus ir šiokį tokį talentą manau turiu (kas gi pakels šuniui uodegą jei ne pats biggrin.gif ), gal kas lankot, žinot, galit parekomenduot ar norit kooperuotis ar panašiai? Lankyti norėčiau/galėčiau kokį kartą per savaitę vakarais... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2011 02 25, 15:25)
Sveiki, mane labai domintų piešimas pieštuku (spalvotais pieštukais), vėliau galbūt akvarelė. Piešimo pagrindus ir šiokį tokį talentą manau turiu (kas gi pakels šuniui uodegą jei ne pats biggrin.gif ), gal kas lankot, žinot, galit parekomenduot ar norit kooperuotis ar panašiai? Lankyti norėčiau/galėčiau kokį kartą per savaitę vakarais... smile.gif

Sveiki. Aš taip pat mielai jungčiausi į kompaniją ir taip pat lankyčiau kartą per savaitę. Deja, talento neturiu. Noro turėtų užtekti.
Atrodo, kad.. ieškotis teks patiems smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Jasper @ 2011 02 25, 23:21)
Sveiki. Aš taip pat mielai jungčiausi į kompaniją ir taip pat lankyčiau kartą per savaitę. Deja, talento neturiu. Noro turėtų užtekti.
Atrodo, kad.. ieškotis teks patiems smile.gif))


manau kad jum problemu isvis neturetu buti, juk vilnius, tu dailes pamoku siulytoju ant kiekvieno kampo tik pirmyn, ir talento nereikia reikia tik ideti darbo ir noro ir pamatysite kas gausis smile.gif
http://www.artoteka...._dirbtuves.html paziurekite viena galimybe siame saite. gal susidomesite
http://skelbimai.dra...e...w&Id=240688 ir cia dar kontaktai
sekmes beieskant smile.gif ir sekmes kuryboje
Atsakyti