Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikos mokykla

taip pat užvedžiau ir dar vieną temą, nes jos nemačiau. Ar jūsų vaikai lanko muzios mokyklą? Ar yra kokių sunkumų? 4u.gif
Atsakyti
Lanko. Bet kol kas sunkumų jokių neturi. dar tik trečiokai muzikoje, o savo mokykloje 5 ir 6 kl., manau kai bus vyresni bus sunkiau, nes sunku bus suspėti.
Atsakyti
Lankom pirmus metus ir kol kas jokių sunkumų nėra.Gal dėl to ,kad pati labai norėjo išmokt grot, ir nieks nevertė eit į muzikos mokyklą.Norėčiau ,kad tiek dėmesio skirtu pamokom,kiek skiria grojimui.
Atsakyti
manoji nelanko, ji dramos būrelį save realizuoja, bet draugo mama fortepijono mokytoja ir jai vaikai tikrai nemažai bėdų išsipasakoja, pradedant instrumentais, baigiant slapčiausiom paslaptim. rolleyes.gif
Atsakyti
Mano lanko, muzikos mokykloj ketvirtoke, buna sunkiu dienu kai nebenori lankyti, tada patyliu, manau gal persigalvos ir teisingai ir vel ima noreti ir dziaugtis smile.gif
Atsakyti
Mano dukra lanko [3 kl ] buvo iškile problemų su pianino mokytoja, bet parašėm pareiškimą ir sėkmingai pakeitė.Ji mokosi solinio dainavimo, bet pianinas būtinas tad teko pirkti.Nežinau kaip toliau suderinsim grafikus nes gyvenam kaime o į Kauna reikia važiuoti 30km.Tai ne tik už mokslus reikia mokėti, į mokyklos fondą įnešti, bet dar ir kelionė kainuoja.
Atsakyti

Mano mažoji lanko ketvirtus metus.Tik jų mokykla su sustiprintu muzikiniu išsilavinimu.Jie baigs 8 klases ir turės muzikos mokyklos pažymėjimą.Galės toliau muziką mokytis pereiti į gimnaziją.Grojimo apkrovimas be proto,groja kasdien po 4 valandas.Buvo pavasario atostogos,kaip ir nematė jų. schmoll.gif Davė 2 diena atostogų,o paskui vėl darbas juodas.Aš jos klausiu,gal tu nebenori groti,ne sako-noriu.Kovo pabaigoje važiuoja į Sankt Petrburgą,konkursą,tai pasiruošiamas baisus.Paskui grįžus laukia kitas konkursas. g.gif
Mano abu berniukai baigė muzikos mokyklas,kad ir netapo muzikais,bet daug naudos davė ir tikrai nekeikia mūsų,kad nukreipėme muzikon. mirksiukas.gif Tai jau dainavimo mokytoja atleido nuo choro,ansamblio,dabar,kai ruošiasi konkursams,bet koncertuose turi vistiek dalyvauti. blush2.gif
Atsakyti
manoji tai irgi dabar į ketvirtą klasę eina. krūvis žiaurus. o dabar tai ypač ruošiasi keliamieji egzai...tai nežinau kaip čia bus. svarbiausia, kad ir tikrieji mokslai nebūtų apleisti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maziux2 @ 2007 03 07, 19:04)
manoji tai irgi dabar į ketvirtą klasę eina. krūvis žiaurus. o dabar tai ypač ruošiasi keliamieji egzai...tai nežinau kaip čia bus. svarbiausia, kad ir tikrieji mokslai nebūtų apleisti  smile.gif

Patikėk,muzika tik priduoda naudos.Vakar buvau mažiaus susirinkime,kalbėjau su informatikos mokytoja,nes mažius ir dičkis baigę irgi muzikos mokyklas.Tik priduoda naudos.Lavina atmintį,juk tiek reikia išmokti mintinai natų. doh.gif Matematika sekasi visiems labai gerai ir kiti dalykai.Mažoji vakar 1 vietą užėmė savo amžiaus grupėje matematikos olimpiadoje mokykloje. mirksiukas.gif Aš net negalvoju dar apie keliamuosius egzaminus. mirksiukas.gif
Atsakyti
ačiū už patarimą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2007 03 08, 10:42)
Patikėk,muzika tik priduoda naudos.Vakar buvau mažiaus susirinkime,kalbėjau su informatikos mokytoja,nes mažius ir dičkis baigę irgi muzikos mokyklas.Tik priduoda naudos.Lavina atmintį,juk tiek reikia išmokti mintinai natų. doh.gif Matematika sekasi visiems labai gerai ir kiti dalykai.Mažoji vakar 1 vietą užėmė savo amžiaus grupėje matematikos olimpiadoje mokykloje. mirksiukas.gif Aš net negalvoju dar apie keliamuosius egzaminus. mirksiukas.gif

ir ne tik atminti, bet ir klausą. Muzikaliems vaikams daug lengviau mokytis užsienio kalbų.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2007 03 08, 09:42)
Aš net negalvoju dar apie keliamuosius egzaminus. mirksiukas.gif

Apie kokius egzaminus cia kalbate, ar jie bus muzikos mokykloje?
Atsakyti