Įkraunama...
Įkraunama...

Naminiai pyragai-2

ARBATINIS PYRAGAS
1 stiklinė labai stiprios mėgstamos arbatos
1 stiklinė cukraus
2 šaukštai aliejaus
1 šaukštelis sodos
žiupsnelis druskos
4 šaukštai uogienės
1,5 stiklinės miltų
sviesto formai patepti
džiūvėsėlių formai pabarstyti

Sodą sudedame į uogiene, išmaišome ir 5 min. paliekame. Paskui į uogienę supilame arbatą,aliejų, cukrų, druską, miltus. Viską labai gerai išmaišome. Formą ištepame sviestu ir pabarstome džiūvėsėliais. Supilame tešlą ir kepame orkaitėje 200C temperatūroje.

Šis pyragas ne visiems gali patikti, mano vyrui jis neskanus schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mutantė: 29 rugsėjo 2005 - 10:49
Arbatinio pyrago negaliu nuotraukos įdet turbut per diele, reiks vyro paprasyt padet mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2005 09 09, 08:07)
nevisai taip wink.gif gali iki paragaut viena gabaleli ir pamatysi. shiek tiek panashu i pudinga, bet ne wink.gif

cia flanas

kaip ikelt nuotraukeles?..niekaip neiseina. blush2.gif ..biskiuka su anglu kalbele dar nelabai.... ax.gif is kur butu lengviausia ir t.t is anksto dekoju....
Atsakyti
QUOTE(vilmike @ 2005 09 29, 10:53)
kaip ikelt nuotraukeles?..niekaip neiseina. blush2.gif ..biskiuka su anglu kalbele dar nelabai.... ax.gif is kur butu lengviausia ir t.t  is anksto dekoju....

Gali tiesiogiai iš kompo kelti šitoje temoje. Bet reikia prieš tai nuotraukytę susimažinti. Paprasčiausia programa mažinti yra "Paint" ir ji yra pas visus. Kai atsidarai Paint'e nuotrauką, viršuje spausk "Image"- "Stretch/skrew" (arba CTRL+W)- tada ten, kur Stretch pasikeisk procentus (pvz.25). sumažintą nuotraukytę keli čia kai skelbi atsakymą. Apačioje, po langu yra "browse" Išsirenki nuotrauką ir įkeli paveikslėlį... Sėkmės 4u.gif. Lauksim nuotraukyčių mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letta: 29 rugsėjo 2005 - 13:09
QUOTE(vilmike @ 2005 09 27, 09:22)
per zema temperatura.... ax.gif

oo tai kokioj temperaturoj reik kepti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mutantė @ 2005 09 29, 11:44)
ARBATINIS PYRAGAS
1 stiklinė labai stiprios mėgstamos arbatos
1 stiklinė cukraus
2 šaukštai aliejaus
1 šaukštelis sodos
žiupsnelis druskos
4 šaukštai uogienės
1,5 stiklinės miltų
sviesto formai patepti
džiūvėsėlių formai pabarstyti

Sodą sudedame į uogiene, išmaišome ir 5 min. paliekame. Paskui į uogienę supilame arbatą,aliejų, cukrų, druską, miltus. Viską labai gerai išmaišome. Formą ištepame sviestu ir pabarstome džiūvėsėliais. Supilame tešlą ir kepame orkaitėje 200C temperatūroje.

Turėtų buti neblogas, ir dar labai panašus į mano kepamą pyragą su arbata ir džiovintais vaisiais. Nežinau ar kas bandė, va čia buvau detaliai aprašius visą procesą siūlau pabandyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 09 29, 19:34)
oo tai kokioj temperaturoj reik kepti? g.gif


jei elektrineje,tai as kepu 160-170 c,matau,jei labai jau kyla,truputi prilengvinu,jei nekyla paaukstinu temp...o paprastoj,as net nezinau ax.gif o kaip tau pirma kart gavosi, iskiles? smile.gif gal ko neidejai?kaip mano draugei buvo nutike,kepe si pyraga ir miltu neidejo doh.gif,ir taip du kartus,sake man nekyla ir viskas!.... biggrin.gif tai juoko buvo!!!! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Letta @ 2005 09 29, 13:06)
Gali tiesiogiai iš kompo kelti šitoje temoje. Bet reikia prieš tai nuotraukytę susimažinti. Paprasčiausia programa mažinti yra "Paint" ir ji yra pas visus. Kai atsidarai Paint'e nuotrauką, viršuje spausk "Image"- "Stretch/skrew" (arba CTRL+W)- tada ten, kur Stretch pasikeisk procentus (pvz.25). sumažintą nuotraukytę keli čia kai skelbi atsakymą. Apačioje, po langu yra "browse" Išsirenki nuotrauką ir įkeli paveikslėlį... Sėkmės 4u.gif. Lauksim nuotraukyčių mirksiukas.gif

dekui...bandysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmike @ 2005 09 30, 07:42)
jei elektrineje,tai as kepu 160-170 c,matau,jei labai jau kyla,truputi prilengvinu,jei nekyla paaukstinu temp...o paprastoj,as net nezinau  ax.gif o kaip tau pirma kart gavosi, iskiles? smile.gif gal ko neidejai?kaip mano draugei buvo nutike,kepe si pyraga ir miltu neidejo doh.gif,ir taip du kartus,sake man nekyla ir viskas!.... biggrin.gif  tai juoko buvo!!!! biggrin.gif

pas mane taip pat elektrine, kepiau 150 g.gif vadiansi per maza tempertauta buvo biggrin.gif nu iekis trecia karta pavyks smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 09 30, 08:18)
pas mane taip pat elektrine, kepiau 150 g.gif vadiansi per maza tempertauta buvo biggrin.gif nu iekis trecia karta pavyks smile.gif  ax.gif

daryk pradziai 170 c,pamatysi kad jau per greit kyla,pamazinsi iki 160 c...turi pavykti!!!ryt vel seimyna uzsisake...reiks kept,bet si kart darysiu dviguba doh.gif kitai neuztenka... biggrin.gif
Atsakyti
Aš elektrinėje visada 180 nustačius būdavau wink.gif ir buvo puiku.
Atsakyti
QUOTE(bea @ 2005 09 30, 15:19)
Aš elektrinėje visada 180 nustačius būdavau wink.gif ir buvo puiku.

man tokioje temp,sutrukineja pyragas... cry.gif
Atsakyti