Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galvojate apie šį vardą- Elektra?

Pasiduoti tokiai vyro nuomonei yra nesąmonė. Kodėl tada nepavadinus taburete, užuolaida ar čiurkšle? Kas per daug, tas nesveika ...
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 03 05, 12:02)
kai knygų mugėje 2005 m. nusipirkau vardų žodyną ir a.a. Kuzavinis man autografą rašė, tai sakė, kad į šį žodyną naujai įdėtas senas graikiškas vardas Elektra. jis atitinka liet. Gintarė.
vėliau šį vardą aptarėme su drauge. mums, baigusioms filologijos studijas, vardas geras, bet plačiajai visuomenei gal ir sukeltų šoką.

tikra tiesa,sis vardas graikiskas,pazystu moteri vardu Elektra ir jis jai labai tinka,nerikia ieskoti tiesiogines prasmes
Atsakyti
na man asmeniskai iskart asocijuojasi su komunaliniais mokesciais. biggrin.gif tas pats kaip dujos.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(agne.za @ 2009 07 24, 22:38)
na man asmeniskai iskart asocijuojasi su komunaliniais mokesciais. biggrin.gif  tas pats kaip dujos.. rolleyes.gif

Pritariu blink.gif
Atsakyti
Tai gal vertetu pagalvoti ir apie varda Batareika,Laidas,Skydine,Jungtukas.Arba dar buitiskesniu sugalvojam Mazgote,Sauktas.Ziurekim kas graziai skamba...Pvz: Mazgote.labai aristokratiskai.Arba Runkelis-sakyciau vyriskai thumbup.gif .Mielos mamos,nenusivaziuokime su vaikuciu vardais i lankas.Yra tikrai graziu vardu.Sekmes!
Atsakyti
Nieko blogo Elektra rolleyes.gif Pažystu suaugusią damą vardu Šviesa, nu absurdas....
tai gal geriau tada uždedam vardą Rozetė, bus originaliau, arba Knopkė, Tačka, Bonka, Tamsa ir t.t. cool.gif

Kur žengia pasaulis doh.gif unsure.gif Gėda klausytis net tokių nesąmonių, kaip dar tokios mintys galvon gali šaut doh.gif
Atsakyti
man tai Dujos labiau patinka - ir berniukui, ir mergaitei tinka lotuliukas.gif
Atsakyti
Tavo vyrui patarciau pasitikrinti svedikata hihihi.gif Nes toks vaizdas,kad gerokai atsisuke varzteliai lotuliukas.gif Vargsas vaikas...Nusisauciau turedama toki varda doh.gif jau geriau tada Kabeline ar Dujos biggrin.gif
Atsakyti
jei norite kad pastoviai is jusu vaiko tyciotusi tai pirmyn -puikus vardas patyciom bus mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(NimfeO @ 2009 08 10, 00:21)
Tavo vyrui patarciau pasitikrinti svedikata  hihihi.gif Nes toks vaizdas,kad gerokai atsisuke varzteliai  lotuliukas.gif Vargsas vaikas...Nusisauciau turedama toki varda  doh.gif jau geriau tada Kabeline ar Dujos biggrin.gif



Arba- Komunalines Paslaugos biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Kita mergaite Lempute sugalvos pavadinti doh.gif
Atsakyti
doh.gif blink.gif nu jo!!! o kaip jums vardas sviesa? rankena? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ar čia kaip Karmen Elektra?

Bet Elektra Graikiškas ar ne? variantas. O tenais tai jau tikrai Elektra nesusijusi su tuom, kuom vadinama Lietuvoje.
Kažkaip tai renkant vardelį gal reikėtų pagalvoti kaip vaikas jausis...


Atsakyti