Įkraunama...
Įkraunama...

Nedirbanti moteris.Požiūris į ją...

Aš dirbau UK, praeitą birželį - grįžau į Lietuvą. Čia nedirbu, nes galiu tai sau leisti - turiu pajamų pati nemažai (iš buto nuomos), veiklų pas mane ir be darbo iki kaklo. Pasiūlymų darbui - netrūksta. Tiesiog kolkas turiu ir taip veiklų, plius esu nestuke.gif Na žinoma ir vyras labai gerai uždirba, bet vien iš jo sąskaitos negyvename mirksiukas.gif

UK irgi dirbau beveik kaip sau. Kiek dirbau tiek ir uždirbau. Darbu nei kiek nesiskundžiau, labai gerai uždirbau, patiko. Atostogas galėjau leisti kada noriu, kadangi grafiko nėra. Į darbą - kaip į šventę. O toks darbas kur aš ''vergauju'' kažkam ir dirbu nustatytom valandom - sorry, ne man. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nastya: 10 balandžio 2015 - 13:33
Turiu pavyzdį savo šeimoje,kai moteris (mano mama) nedirba visà gyvenimà, nes vyro darbas suteikia tokia galimybę,BET - ne tik piniguose esmė. Žiūriu į savo mamà ir galvoju odieve kad tik man taip neatsitiktu schmoll.gif socialinio gyvenimo nulls, draugu nulis, kiekvienos kapeikos prašai iš vyro. Žiūri pro langa ir depresuoja koks blogas oras ir gyvenimas š apskritai :/
Atsakyti

aš už tai, kad moteris auginanti vaikus, jei yra galimybe nedirba,  nes užleidžia darbo vietą bedarbiams, sutaupo valstybės lėšas skirtas darželiams, gydymuisi, mažiau ima biuletenių ir daug kitų pliusų, ypač vaikams koks gėris - mažiau streso patiria, neserga, o kas galvoja kad draugų neturi ir tik per langą žiūri (matyt knygų nemėgsta), tai čia nesąmone, ir dirbantis gali neturėt draugų, čia ne nuo to priklauso, o darbe kaip tik greičiau galima galą gauti nuo streso ir sveikatą susigadinti

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo letuciukas: 31 kovo 2018 - 21:03

aš už tai, kad moteris auginanti vaikus, jei yra galimybe nedirba,  nes užleidžia darbo vietą bedarbiams, sutaupo valstybės lėšas skirtas darželiams, gydymuisi, mažiau ima biuletenių ir daug kitų pliusų, ypač vaikams koks gėris - mažiau streso patiria, neserga, o kas galvoja kad draugų neturi ir tik per langą žiūri (matyt knygų nemėgsta), tai čia nesąmone, ir dirbantis gali neturėt draugų, čia ne nuo to priklauso, o darbe kaip tik greičiau galima galą gauti nuo streso ir sveikatą susigadinti

O senatvėje verks, kokia pensija maža? 

Atsakyti
Tai ir taip pensija priklauso nuo buvusio uzdarbio , jei jis mazas, maza bus ir pensija smile.gif As pvz netikiu, kad bus mums kas pensija moka, jei ir sulauksim senatves. Aisku, nedirbanti moteris labiau socialiai pazeidziama - netektu vyro, netektu saugumo, tik cia jau asmeninis vyro ir moters susitarimas.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2018 04 12, 19:31)
O senatvėje verks, kokia pensija maža? </p>

jei nedirbo, tai pensijos visai negaus. Gaus tik pasalpa. Plius vaikai greiciausiai tures padet mamai finansiskai, nes kitaip neisgyvens.
Atsakyti