Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

Yra tokia žolė, mano tėvai ją vadina karpažole,bet internete tokio pavadinimo neradau,turbūt ji kitaip vadinasi...kaip tik dabar ją galima rasti...perlaužus išsiskiria baltas pienelis,kuriuo reikia patepti karpas,maždaug per 2 savaites karpos išnyksta.
Jeigu rasiu tą žolę pas tėvus-būtinai nufotkinsiu ir įkelsiu nuotrauką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 09 01, 15:38)
Sudominai,butu gerai zinoti pavadinima  4u.gif Turiu karpa ant delno prie nykscio,kuri nepasisalina jokiais budais,o eit salint nenoriu,nes labai jautrioj vietoj ir dirbti trukdys kol sugis,be to,man dar ir randai darosi.


Sveiksos,pabandykit tepaliuka "DUOFILM"vaistinese kai pirkau kainavo 20.00lt daugoka bet padejo blush2.gif Siaip as ji dar turiu ir jis man kaip ir nereikalingas dar dalioja iki 2009 metu galeciau uz 10 lt parduoti 4u.gif jei kam pinigai nesimeto.Kaune.rasykit i az.
Atsakyti
Na va, pries keleta savaiciu dar sitoj temoj klausiau, kaip isnaikinti karpas su sermuksniu, o dabar jau ju nebeturiu! Kas vakara ant pirsto pleistru privyniodavau po uoga - ja perspaudavau per puse ir minstimo puse dedavau prie karpos. Po pirmu kartu lyg ir nieko nesimate, po to pradejo po truputi juoduoti. Ta sudziuvusi juoda sluoksniuka nukirpdavau, po to vel sermuksnio ir....isnyko! Net pati netikejau savo akim. Pries tai tas pacias karpas naikinau tuo azoto purskalu, bet nieko nepadejo. O sermuksniai - nemokama ir efektyvi priemone! Ju pilna dabar, tai nieko nekainuoja pabandyt. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(žariene @ 2008 09 14, 10:40)
Sveiksos,pabandykit tepaliuka "DUOFILM"vaistinese kai pirkau kainavo 20.00lt daugoka bet padejo blush2.gif Siaip as ji dar turiu ir jis man kaip ir nereikalingas dar dalioja iki 2009 metu galeciau uz 10 lt parduoti 4u.gif jei kam pinigai nesimeto.Kaune.rasykit i az.


Naudojau gana ilgai Duofilm,bet man nepadejo,irgi dar kazkur namie voliojasi smile.gif Siaip tikriausias budas butu nueiti ir pasalinti ja,bet man labai sunkiai gyja ir randai darosi tai nesinori kazkaip...
Eisiu sermuksniu ismegint...
Atsakyti
Tai, matai kaip buna,o as maniau kad labai geras daiktas doh.gif aisku girdejau toki dalyka,kad juo tepantis nepadejo,o tok po kiek laiko savaime isnyko,zodziu gal mistika ar sutapimas blink.gif
Atsakyti
Na as turejau skaudzia karpa ant pado ji neissokstanti su tokiais kaip spygliukais...
Labai skaudejo vaiksciojant,ir pradejau tuos spygliukus traukinet,nes draugei padejo,bet neturejau tiek kantrybes,reikejo traukt dantis sukandus is skausmo...
Padeginau kelis kartus bet nieko, kaip tik tada mociute pastebejo ir pasake: Nusiskink smilga ir nusilupk nu ta apacia tokia kaip lapa, tad pabadyk ir sakyk dink karpa ir pan.ir neziuredama per kairi peti permesk (per nugaros puse) ir neziurek i ja... Nezinau gal cia tik atsitiktinumas, bet net nepastebejau kaip praejo...

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(žariene @ 2008 09 14, 23:59)
Tai, matai kaip buna,o as maniau kad labai geras daiktas doh.gif aisku girdejau toki dalyka,kad juo tepantis nepadejo,o tok po kiek laiko savaime isnyko,zodziu gal mistika ar sutapimas blink.gif

na savaime neisnyksta, tai vis tik tepalas matyt padejo. jis gi leto veikimo. bet dabar to Duofilmo nebeveza...siaip greitesne ir efektyvesne priemone Acetocaustin smile.gif
Atsakyti
Karpos gali dingti ir savaime sustiprejus imuninei sistemai.Jos yra virusines kilmes ir ivairiu rusiu,uztat ir tie padejimo budai skirtingi visom.As turiu tokia kurios nieks neima,vienintelis tikrai efektyvus budas-salinti elektra (kauteriu),nuo azoto ir visokiu tepaliuku tik dar labiau isbujoja ir pleciasi.Kazkada is dukrytes gavau sita dziaugsma,o ji is darzelio parsinese kai maza buvo doh.gif
Atsakyti
As isbandziau Wartner purskikli, bet neisnaikino nei vienos karpos (visos karpos ant pedu). Gal kas zino kaip vadinasi toks tepaliukas, kur su teptuku lakuoji, kaip nagu lako buteliukas, ir po to pradeda luptis? girdejau veiksmingas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žariene @ 2008 09 14, 10:40)
Sveiksos,pabandykit tepaliuka "DUOFILM"vaistinese kai pirkau kainavo 20.00lt daugoka bet padejo blush2.gif Siaip as ji dar turiu ir jis man kaip ir nereikalingas dar dalioja iki 2009 metu galeciau uz 10 lt parduoti 4u.gif jei kam pinigai nesimeto.Kaune.rasykit i az.


mums labai, labai reiketu to tepaliuko, ar dar vis ji turit. Mano vyras turi karpu, po sesiu metu gyvenimoi siemet jau ir man ju kliuvo...nelabai dar moku naudotis siuo tinklalapiu, jei dar turit, praneskit kaip su jumis susisiekti....
Atsakyti
QUOTE(Angeliuke_ @ 2008 10 06, 14:01)
As isbandziau Wartner purskikli, bet neisnaikino nei vienos karpos (visos karpos ant pedu). Gal kas zino kaip vadinasi toks tepaliukas, kur su teptuku lakuoji, kaip nagu lako buteliukas, ir po to pradeda luptis? girdejau veiksmingas. smile.gif

Yra toks skystis Alpina. Jis lyg ir nuo nuospaudu, bet ir karpoms tinka. Kasvakar teptis reikia. Sluoksnis po sluoksnio ir islenda saknis. Tik laiko uztruks...
Atsakyti
Nusipirkau Wartner.. o dabar skaitau komentarus kad nelabai kas is jo... O kainavo 53Lt.. Gaila bus pinigu jei nepades.

Kazkada naikinau su cesnako sultimis, padejo, bet labai nusideginau aplinkui oda. Po puses metu vel atsirado toje pacioje vietoje, todel nusprendziau bandyti ka kita.. Na o jei Wartner nera toks geras - tikrai gaila unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etainy: 08 spalio 2008 - 17:34