Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepas nuo tuberkuliozės

sveikutes 4u.gif
norejau paklausti gal kas susiduret , mum raudonuoja ta vieta kur gimdymo namuose skiepino (tuberkuliozes skiepuku ) ir toks zirnio dydzio guziukas blink.gif blink.gif pradejau nerimauti gal kas negerai mum verysad.gif verysad.gif

gal kas turit gera vaiku daktare kaune pasiulyti ,noreciau nusivesti savo mazajy kad jy apziuretu 4u.gif
busiu labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daisy: 03 balandžio 2007 - 06:39
QUOTE(zirzile @ 2007 03 06, 16:36)
sveikutes  4u.gif
norejau paklausti gal kas susiduret , mum raudonuoja ta vieta kur gimdymo namuose skiepino (tuberkuliozes  skiepuku ) ir toks zirnio dydzio guziukas  blink.gif  blink.gif pradejau nerimauti gal kas negerai mum  verysad.gif  verysad.gif



Viskas gerai, nepergyvenk - taip turi būti. Tai rodo kad susidarė imunitetas smile.gif
Atsakyti
Tikrai viskas gerai, vėliau susidarys šašiukas, kuris nukris ir liks mažytis nežymus randelis.
Atsakyti
oi aciu merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzile @ 2007 03 06, 16:36)
sveikutes  4u.gif
norejau paklausti gal kas susiduret , mum raudonuoja ta vieta kur gimdymo namuose skiepino (tuberkuliozes  skiepuku ) ir toks zirnio dydzio guziukas  blink.gif  blink.gif pradejau nerimauti gal kas negerai mum  verysad.gif  verysad.gif

Tikrai nieko tokio, taip turi buti. Kai kuriem pradeda net puliuoti, bet tai tik organizmo reakcija 4u.gif
Atsakyti
nebijokit viskas gerai,kaip jau rašė kitos mamytės tai parodo,kad skiepas "tapo kūnu" žodžiu antrą kartą nebereikės skiepyti.Tik mane stebina medikai kurie neperspėja mamų.Man tai pasakė,kad jei randelio nebus tai nreiks skiepą kartoti taip pat papasakojo ir apie tai kas gali darytis po skiepo jo vietoje.Sėkmės wub.gif
Atsakyti
BET YDOMIAI MANO PIRMAJAM NIEKO PANASAUS NEBUVO NET g.gif TAI GAL JY REIKIA PERSKIEPYTI ? g.gif
Atsakyti
mano maziukei labai puliavo skiepas tai daktare sake kuo didesne reakcija i ji tuo geriau. o pakartotinai tbc skiepa tikrina man atrodo 11men,( bet bijau nusisneketi) . drauge turejo bedu tai kazka pasakojo apie tuos 11men. manau pasiklausk daktares ir bus aisku
Atsakyti
Pas mus irgi guziukas pasidarė, kai pamačiau galvojau rodysiu gydytojai kas čia daros, ir man net nespėjus išsižiot gydytoja paklausė ar yra guziukas sakau yra, tai tada sako viskas gerai tongue.gif
Atsakyti
as buvau irgi issigandus kai pradejo raudonuoti ta vieta ir net pasakiau gydytojai, bet sako cia tai turi buti, as net pasimeciau tada blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzile @ 2007 03 06, 16:36)
sveikutes  4u.gif
norejau paklausti gal kas susiduret , mum raudonuoja ta vieta kur gimdymo namuose skiepino (tuberkuliozes  skiepuku ) ir toks zirnio dydzio guziukas  blink.gif  blink.gif pradejau nerimauti gal kas negerai mum 

kuo baisiau ten išbujos išraudonuos tuo geriau skiepas prisiėmė 4u.gif
blogai jei niekas ten nesidaro doh.gif
Atsakyti
oi aciu mamytes uz patarimus thumbup.gif , sasikas nukrito bet va siandien po maudyniu pamaciau lyk puliuoja blink.gif ir vel baisu man doh.gif
Atsakyti