Įkraunama...
Įkraunama...

Bibliotekos

Bibliotekose nepakarojama atmosfera. Niekur kitur tokios nerasi. Nebekalbant jau ape interneta
Atsakyti
MAN PATINKA ELEKTRENU BIBLIOTEKA
Atsakyti
O aš buvau Jeruzalės bibliotekoj thumbup.gif Labai mielai priėmė, knygas aišku galima išsinešti namo, jokių dokumentų nereikalavo, išskyrus pasą. Laiko daug neturėjau, bet kiek apžiūrėjau, yra ką paskaityti.
Atsakyti
Aš lankausi Kauno viešojoj bibliotekoj.... nu bet jau ta jų "sistema" mane nervuoja.... visokios kontrolės ir pan. atrodo, kad čia visi tik knygas ir vagia doh.gif
O dar kol užpildai tuos lapelius, kol nuneši iki 3 aukšto doh.gif poto pusvalandi pralauki ir tik tada gauni knygą... o jei dar tai ne ta knyga kurios norėjai.... ir vėl istorija kartojasi... vėl eini į antra aukšta vel pildai užsakymo lapuka, tad grįžti i 3 aukšta ir vėl pusvalandi lauki kol knygą tau atneš doh.gif
Bet ačiū Dievui, kad jau ir internetu galima užsisakyt knygų cool.gif
Atsakyti
Gal kas žinot biblioteką Kaune, kur galima rast daugiau ezoterinės literatūros? Viešojoj bibliotekoj pvz., L. Hay knyga buvo viena, o ir tą esu skaičiusi. Kitas siūlo skaityt skaitykloj.
Atsakyti
man patinka Šeškinės biblioteka esanti Musninkų gatvėj, lankausi ten jau 16metų, mane ten gerai pažįsta tai duoda daug ir naujų knygų. Ir dar iki šiol ilgas neskaitytų knygų sarašas, nes nuolat gauna naujų ir gerų knygų. Svarbiausia politika, nevėluot gražint knygų, ir apskritai gražint smile.gif
Atsakyti
[B][I][SIZE=14][COLOR=fuchsia]
mielos mamytes ;D* o kokie atsiliepimai apie Jeruzales biblioteka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(HIPE ;]* @ 2008 06 27, 16:38)
[B][I][SIZE=14][COLOR=fuchsia]
mielos mamytes ;D* o kokie atsiliepimai apie Jeruzales biblioteka blush2.gif



sveikutes o gal kas nors buvote pavilnio bibliotekoj ir zinote ar yra ten kas nors gero??????????
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2008 01 10, 12:09)
Gal kas žinot biblioteką Kaune, kur galima rast daugiau ezoterinės literatūros?

Gal KMU bibliotekoje būtų? g.gif
Paieškok informacijos jų internetiniame kataloge.
Atsakyti
Gal kam nors būtų nesunku, papasakoti, kaip Kauno viešojoje bibliotekoje užsisakyti knygą internetu? Kosmosas man ta jų sistema lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(haris @ 2006 03 31, 17:39)
Bibliotekose nepakarojama atmosfera. Niekur kitur tokios nerasi. Nebekalbant jau ape interneta


Tai jau tikrai...
o atsakant i klausima, tai man labiausiai mickeviciaus irgi.
Atsakyti
Ar lankotes Antakalnio bibliotekoje? Kada ja atidaro po remonto?
Atsakyti