Įkraunama...
Įkraunama...

Bibliotekos

Jurga, kolege ??? ;D
Atsakyti
oi, aš tai baisiai nemėgstu bibliotekų, na, aišku, aš gaunu nemokamai žurnalų, darbe paskaitau dienraščius, o jei kokia knyga labai rūpi-nusiperku ar perskaitau Akropolyje ant suoliuko atsisėdusi, kol vaikai kambariuke žaidžia  :smile.gif ;D, daug ką ir inete galima perskaityt, kam dėl to kelt koją iš namų  ???Na, dėl mokslų, tai jei reikia, tai reikia-čia kitokio pobūdžio literatūra  ;), bet, pamenu, mokydamasi bakalaurą, visą literatūrą arba iš Univerkės bibliotekos ėmiau, arba...savo namuose, ar pas tėvus, ar pas drauges kaip tik atatinkamų knygų radau  :smile.gif biggrin.gif, nuskilo  :P
Atsakyti
Aga  ;D
neseniai sugrizau prie specialybinio darbo ir esu laaabai patenkinta  ;) Manau, tai viena is specialybiu nereikalaujanti daug streso  :)
Atsakyti
.....ir maziausiai vertinama (ir ivertinama sad.gif) ;D
Atsakyti
o kame ten įdomumas ir privalumai?Būdama maža kažką panašaus irgi buvau prisigalvojusi  :smile.gif
Atsakyti
man tiesiog idomu dirbti su knygom, ziniasklaida. Lbai nemonotoniskas darbas - yra ir kruopstumo reikalaujanciu darbu (pvz.katalogavimas), yra ir kurybiniu darbu (bibliotekininku savaites organizavimas ir pan), daug darbo su zmonem (aptarnavimas). Ir faina, kad gali (tiksliau privalai) sviestis kasdien... toks intelektualus darbas.
tai ar parodziau bent kiek privalumu?  ;D
Atsakyti
QUOTE
man tiesiog idomu dirbti su knygom, ziniasklaida. Lbai nemonotoniskas darbas - yra ir kruopstumo reikalaujanciu darbu (pvz.katalogavimas), yra ir kurybiniu darbu (bibliotekininku savaites organizavimas ir pan), daug darbo su zmonem (aptarnavimas). Ir faina, kad gali (tiksliau privalai) sviestis kasdien... toks intelektualus darbas.
tai ar parodziau bent kiek privalumu?  ;D



[smiley=taip.gif] ačiū  ;D
Atsakyti
QUOTE
Viksreli, kiek zinau, Mazvyde tikrai turi buti. Nacionaline biblioteka - joje saugoma VISA literatura. Ten yra tokia zurnalu skaitykla - joje laisvai gali sau sedeti ir skaityti visokius mamu zurnalus. Jie tik issinesti namo neleidzia.



Tai man ir nereikia issinesti - uztenka tik turinius nusirasyti ir viskas ;D.

O Kaune viesojoj bibliotekoj yra zurnalu ???
Atsakyti
Taip, vioksreli, Kaune Viesojoje yra zurnalu ;D
Praktiskai visu kokiu nori
Atsakyti
QUOTE
Norejau paklaust: ar bibliotekose (skaityklose) yra zurnalu mamoms (kaip "Mazylis" ir pan)? Nes jau visai apleidau savo "Zurnalu rodykle mamoms"  :smile.gif Jau ir nebeperku siu zurnalu, o atnaujint tai norisi ;D

Tai tu, Vikšreli, sakyk kokių ten tau trūksta, aš pvz turiu tubrūt visus nuo to laiko kai pastojau, tai nufotkinsiu tau tą turinį ir atsiusiu. Gi šventas reikalas ta žurnalų rodyklė  ;) smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Tai tu, Vikšreli, sakyk kokių ten tau trūksta, aš pvz turiu tubrūt visus nuo to laiko kai pastojau, tai nufotkinsiu tau tą turinį ir atsiusiu. Gi šventas reikalas ta žurnalų rodyklė  ;) smile.gif



Oi, kaip padetu tavo pagalba wink.gif! Siuo metu truksta siu nr:
"Mazylis" 2003 6, 8 ir 9 nr;
"Tavo vaikas" 2003 7, 8, 9 nr;
"Mamos zurnalas" 2003 8 ir 9 nr.

Man reikia tik turinio psl ;D. Ir aciu [img]http://linksforum.net/lf/images/smilies/thanks.gif[/img] labai labai
Atsakyti
Ačiū tau, Laiva, kad atsiuntei man turinius [img]http://www.mainzelahr.de/smile/froehlich/blume_2.gif[/img].

Beveik jau visus patalpinau savo puslapiuke "Žurnalų mamoms straipsnių rodyklėje"
Atsakyti