Įkraunama...
Įkraunama...

Ar galima maudytis karštoje vonioje/ pirtyje?

oj, kaip norėčiau į karštą, garuojačią vonią... mmm... bet negaliu, nes po operacijos ir kažkaip bijočiau dėl leliaus... sad.gif na, bet reikės ir man ginės pasiklausti, ar galiu mėgautis tokiu malonumu, nes mėgstu ypač karštą vonią (kai išlipu, būnu raudona, kaip vėžys) biggrin.gif
Atsakyti
Nelįskit į labai karštą vonią nono.gif .Vardan to mažo stebuklėlio,pakentėkit be šio malonumo,nerizikuokit...Tegul viskas būna gerai! wub.gif
Atsakyti
Tai va, kad ir kaip megciau karsta vonia, bet sio malonumo atsisakau ax.gif ir viskas del mazo vaikiuko, kuris uz viska brangesnis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(miksy @ 2011 01 21, 23:35)
Man gine irgi sake kad galiu eiti tiek i pirti, teik i vonia...kaip ji sake juk nestumas ne liga, galima naudotis viskuo kaip lyg siol, tik viska daryti su saiku ir ziureti nepersikaitinti!... Pasisyldyti - taip, bet kaitintis schmoll.gif



Man gydytoja irgi leido į pirtį, irgi pasakė, kad pasišildyti galima, bet ne kaitintis. O šiaip, kai pastuojau ir kol nebuvau dar apsilankiusi pas gydytoja ir nežinojau, kad negalima į pirtį (iki kokios 6 savaitės), tai eidavau kartą per savaitę į pirtį ir kaitindavausi ir labai gerai jausdavausi po pirties ir nieko nenutiko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fifachka: 25 sausio 2011 - 09:36
Del ramybes geriau neiti, schmoll.gif as pati megstu pirtis, bet ne per daug, karstas vonias su saiku, bet po paskutiniu maudyniu vonioje (apie 15 min, 7 sav.nestumo), kita diena pasirode gausus kraujavimas. Aciu D zirniukas issaugotas, vaistai ir lovos rezimas dabar. Neasku ar butent tai paskatino kraujavima, bet geriau saugotis.
Atsakyti
QUOTE(baby_girl @ 2011 03 08, 19:03)
Del ramybes geriau neiti, schmoll.gif  as pati megstu pirtis, bet ne per daug, karstas vonias su saiku, bet po paskutiniu maudyniu vonioje (apie 15 min, 7 sav.nestumo), kita diena pasirode gausus kraujavimas. Aciu D zirniukas issaugotas, vaistai ir lovos rezimas dabar. Neasku ar butent tai paskatino kraujavima, bet geriau saugotis.


Labai saugok save 4u.gif 4u.gif Bet taip atsitiko tikrai ne dėl gulėjimo vonioje, o greičiausiai dėl to, kad žirniukas buvo dar gerai neprisitvirtinęs. Aš buvau irgi prisiskaičius pasakų visokių ir į vonią neidavau, beje, šiame forume, tačiau kai tai pasakiau savo ginei tai ji gražiai nusišypsojo smile.gif Žodžiu, lelių mūsų pilvelyje supa vandenys, todėl gulėjimas vonioje niekaip negali jam pakenkti. Negalima gulėti vonioje tik nėštumo pabaigoje, bet ne dėl pavojaus leliui, o dėl to, kad gali nubėgti vandenys ir to nepajusi. Aišku, stipriai karštoje vonioje nereiktų gulėt, bet ir ne nėščiai gulėt žiauriai karštoje vonioje nesveika. Man leido ir vonioje gulėt ir į pirtelę nueiti. Todėl aš sėkmingai toliau mėgaujuosi vonios malonumais thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
visą laiką dievinau karštą vonią, bet keik žinau negalima sad.gif atradau kompromisą- šiltą vonią smile.gif geriau negu nieko biggrin.gif o į pirtį, kad ir kaip ją mėgstu, vis dėl to neeinu, manau, galima pakentėti smile.gif
Atsakyti
Aš su pirmu nėštumu nei į vonią nei į pirtį nėjau. Saugojau lialių. Nors ir gydytoja patarė vengti. o dabar kai pastojau ir net nežinojau kad laukiuosi tai apie kokią 5 savaitę buvau pirtį ir kaitinausi gerai, nes karštį mėgstu, ir į šaltą prūdelį lindau, na ir nieko nenutiko, tik aišku kai jau sužinojau tai iškart atsisakiau ir vonių ir pirčių, kad ir kaip mėgčiau ir va dabar jau 32 savaitėlė.
Atsakyti
QUOTE(svaajoonee @ 2011 03 23, 22:47)
visą laiką dievinau karštą vonią, bet keik žinau negalima sad.gif atradau kompromisą- šiltą vonią smile.gif geriau negu nieko biggrin.gif o į pirtį, kad ir kaip ją mėgstu, vis dėl to neeinu, manau, galima pakentėti smile.gif


Va va, as irgi siuo kompromisu naudojuos. drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sokrate @ 2011 04 15, 15:13)
Aš su pirmu nėštumu nei į vonią nei į pirtį nėjau. Saugojau lialių. Nors ir gydytoja patarė vengti. o dabar kai pastojau ir net nežinojau kad laukiuosi tai apie kokią 5 savaitę buvau pirtį ir kaitinausi gerai, nes karštį mėgstu, ir į šaltą prūdelį lindau, na ir nieko nenutiko, tik aišku kai jau sužinojau tai iškart atsisakiau ir vonių ir pirčių, kad ir kaip mėgčiau ir va dabar jau 32 savaitėlė.


Jei nestumas ne komplikuotas silta vonia (bet nekarsta) tikrai nepakenks, aisku trupmesni laika gulineti reiktu ir vandenuka vesesni pasirinkti, as ir i pirti nuejus buvau, neilgam ir dar neperstipriai ikaitusia, palepinau oda kauke,pilingu ir skuodziau po dusu , ir vonioje pagulinedavau, viskas buvo tvarkoje, aisku viskam ir saiko reik tureti 4u.gif
Atsakyti
Labai megstu maudytis vonioje, bet visu nestumu metu atsisakau sio malonumo, uztenka ir duso ax.gif . Geriau jau zinoti, kad viska padarai del mazojo zmogucio. Nors gydytojo paklausus tai kartais i vonia ilisti galima tik ne i karsta...
Atsakyti
Bet kuriuo atveju, viskas turi būti proto ribose. Kiek esu girdėjusi, jog į nėštumo pabaigą ypač nerekomenduojama jokių karštų procedūrų (nors gal ir nuo pačio nėštumo priklauso). Draugė likus mėnesiui dar vaikščioti su pilveliu - pagimdė, nes... Išvakarėse puikiai pasimaudė karštoje vonioje, kas išprovokavo gimdymą.
Atsakyti