Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(kelyje @ 2007 07 10, 23:06)
hm nerealūs fotografai fotkina bičiuliams nerealiai, o visiem kitiem ką aš žinau, kiek mačiau veidukai ir tiek, labiausiai jie brangūs matyt patiems jauniesiems ir artimiesiems, bet daugiau niekam


O tu ką, "našarom" šiaip pabuvus vestuvėse norėtum irgi gražiai nusifotkinti. Tai kai jaunieji užsako fotografą irgi kartu nueik, sumokėk kažkiek... ir fotografas atkreips ir į tave fotiką - anot tavo parašymo - NERAliai, pafotkins, arba bent atkreips dėmesį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kelyje @ 2007 07 10, 23:06)
hm nerealūs fotografai fotkina bičiuliams nerealiai, o visiem kitiem ką aš žinau, kiek mačiau veidukai ir tiek, labiausiai jie brangūs matyt patiems jauniesiems ir artimiesiems, bet daugiau niekam


ką aš žinau...veidukai ir tiek...
negi nesimato pvz. jokio skirtumo tarp
šitos nuotraukos
ir
šitos
??
jeigu kažkam užtenka tokių nuotraukų kaip antroji, nereikia "varyti" ant fotografų, kurie fotkina taip kaip pirmoj....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irėja: 11 liepos 2007 - 11:38
o as zinokit labai didelio skirtumo tarp siu dvieju nuotrauku nelabai ir matau. Nelabai patinka nei viena nei kita.
Antroji - mano komentaras butu: kokie draugai, ar gimines fotografavo. Kad sitokiu nuotrauku tureti nebutina ir fotografa samdyti.
O pirmoji - nu neveza manes toks nuotrauku "apdirbimas" nors tu ka.
Bet velgi, renkames toki fotografa kuris pateisintu musu lukescius. O kiekvieno musu jie skirtingi.
Atsakyti
o man tai pirmoji nuotrauka labai grazi thumbup.gif
net nera ka lyginti su antraja schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 07 11, 17:55)
o man tai pirmoji nuotrauka labai grazi  thumbup.gif
net nera ka lyginti su antraja  schmoll.gif

man irgi.. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(buuuchepaula @ 2007 07 11, 17:30)
o as zinokit labai didelio skirtumo tarp siu dvieju nuotrauku nelabai ir matau. Nelabai patinka nei viena nei kita.
Antroji - mano komentaras butu: kokie draugai, ar gimines fotografavo. Kad sitokiu nuotrauku tureti nebutina ir fotografa samdyti.O pirmoji - nu neveza manes toks nuotrauku "apdirbimas" nors tu ka.
Bet velgi, renkames toki fotografa kuris pateisintu musu lukescius. O kiekvieno musu jie skirtingi.


nesakau, kad man kažkuri ypač patinka, tiesiog paskubom ištraukiau tokias, kur "tik veidai"...
beje, antrąją "pagamino" dabar skelbimuose (ne SM) ypač aktyviai besireklamuojantis fotografas lotuliukas.gif

šiaip čia ne į temą, bet visada truputuką baltai pavydžiu žmonėms, kurių poreikiai minimalūs. taip lengviau gyvenasi. ir mažiau viskas kainuoja smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irėja: 11 liepos 2007 - 20:06
Naują temą rasite čia 4u.gif
Atsakyti