Įkraunama...
Įkraunama...

Nuojauta dėl mažiaus lyties

nuo pat nestumo pradzios nerealiai tvirtai jauciu, kad bus berniukas. kiek dare echo, niekad per daug i lyti nesigilino, o as ir neprasiau, tad kolkas teturiu ta savo nuojauta. bet ji tokia stipri, kad kai apie maziuka pasakau "jis", o vyras sako - nu nediskriminuok, gal panele?, as tik pasisypsau... mergytes noreciau nerealiai, bet jauciu, kad bus tikrai ne ji.
Mamytes, pasidalinkit patirtim apie tokias nuojautas - ar ji pasitvirtina?
Atsakyti
Papasakojai kaip apie mane biggrin.gif Ir mano nuojauta pasitvirtino - turiu berniuką smile.gif Gaila, dabar mano nuojauta kažkaip tyli.
Atsakyti
pas mane irgi tokia stipri nuojauta, kad berniukas bus rolleyes.gif bet as ir pries nestuma labai norejau berniuko, na tiesiog jauciua, kad berniukas turi pas mane ateiti.. ir kai drabuzelius ziurineju, na paimu i rankas koki mergaitiska ir jauciu, kad netinka, ne tas. ir sneket lygiai taip pat norisi - sakyti jis, sunus.. tik save valdau, nu kas cia zino, gal ta nuojauta tokia shposus krecia, tai nereik mergaites nuignoruot jei ka.. bet siaip tai laukiu berniuko.. jauciu esu pasiruosus jam..
bet man dar anksti labai apie lyti sneket, dar pas mane tik pati pradzia nestumo biggrin.gif dabar tik noriu, kad viskas ten gerai butu wink.gif o as nuojauta pasitvirtins, matysim rolleyes.gif
Atsakyti
Na man pasitvirtino abu kart, nors su pirmu iki paskutines savaites visi echoskopai teige, kad mergaite, o su antru sake , kad berniukas, taciau pati jauciau , kad bernai 100 proc. biggrin.gif
Atsakyti
Vilkes, ir man nelimpa ruzavi drabuziukai unsure.gif tai ir susipirkau beveik viska berniukiska, tik vezima su vyru toki neutralu nupirkom g.gif as pries pastojant labai norejau mergytes, o dabar man tas pats, kas bus, bet nuojauta........
Atsakyti
na tada tikekimes, kad nuojauta neapgauna wink.gif
as tai ir pries pastojant norejau berniuko...ir kai kalbedavom su vyru apie vaikus, tai kazkaip vis sunus sunus sakydavau rolleyes.gif ir dabar jauciu berniuka.. jauciu ir pirksiu daugiau berniukiskus drabuzelius arba neutralius, siaip ar taip man tie ruzavi labai ir iskaspinuoti visoki drabuzeliai nepatinka is principo, as ir mergaites taip nerengciau tongue.gif per saldu man. cia gi vaikas, o ne koks vestuvinis tortas biggrin.gif
o vat apie drabuzelius prakalbot, as va kitoj temoj klausiau, bet dar niekas neatsake, tai gal cia pasakysit - ar radot kur nors parduotuviu, kad kudikiu rubeliai butu isvis be sintetikos??? as trejose parduotuvese ieskojau ir neradau sad.gif na vienoj keletas buvo, bet man nepatiko sad.gif
Atsakyti
Pas mane irgi nuojauta yra, kad bus berniukas smile.gif Net nezinau kodel, be to dar visi aplinkiniai choru tvirtina, kad berniukas. Mums is tiesu jokio skirtumo, nes ir berniuka ir mergaite norim tureti, o kas pirmas- tas pirmas smile.gif
Sako, kad jei mergaite gali atsirasti spuogeliu ant veido nestukei... siryt kazkokie lyg ir pasimate, bet vis tiek berniukas smile.gif
Ber mergaite lygiai taip pat laukiama heart.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zylyte: 02 gruodžio 2004 - 17:53
Kai pirma karta dare echo, tai pasake, kad didele tikimybe berniukas , bet ji negarantavo 100%, tai va, nuo tada tvirtai tikejau ,kad bus berniukas. Mergaites visiskai nelaukiau, visai nelipo rubeliu ruzava spalva, na ir dabar turiu suneli clap_1.gif Vis delto nuojauta pasitvirtino clap.gif
Atsakyti
As tai kol nesilaukiau norejau berniuko, kai pradejau lauktis kazkas pasikeite... Pradejau labai noret mergaites, ir va kai dare echo sake, kad mergaite... Nezinau ar cia nuojauta,bet...
Atsakyti
QUOTE (Rucelie @ 2004 12 02, 13:50)

Mamytes, pasidalinkit patirtim apie tokias nuojautas - ar ji pasitvirtina?

nuo pat nėštumo pradžios tiesiog žinojau,kad bus mergaitė.tai net nebuvo nuojauta.žinojau ir tiek.nors nebuvo tokio didelio skirtumo kas gims,bet jau labai labai norėjom mergaitės.kai laukaiusi dar vienas toks nuojautos požymis buvo biggrin.gif ,kad visiškai negalėjau žiūrėti į mėlyną ar žydrą spalvą blink.gif labai erzino ta spalva. nors iki neštumo nieko panašaus nebuvo. o dar kaip tyčia,anyta atnešė melynus vaikiškus pataliukus nupirkus,nes visi šventai tikėjo,kad berniuką turėsim bet kiek man tada pykčio buvo,tik aišku niekam to neparodžiau biggrin.gif
o kiek visiem nuostabos buvo kai gimė mergaitė,visi gi galvojo,kad berniukas bus,o aš gi šventai žinojau bus mergaitė ir viskas biggrin.gif
nuojauta yra dalykas rimtas,tik kai ta nuojauta yra pagrįsta.
kai nesi įsitikinęs tai negalima vadinti nuojauta.
tikros nuojautos nesumaišysi su nieko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo $kristina$: 02 gruodžio 2004 - 18:59
tai as taip i ruzava spakva negaliu ziuret tongue.gif laugh.gif siandien jau du svarkelisu zydrus nupirkau wub.gif
as irgi zinau, kad berniukas. bet apie tai garsiai nenoriu kazkaip kalbeti..palauksiu - o tada jau karksesiu, kad va, o as zinojau, as zinojau laugh.gif kas tik neprisikarkseciau blush-anim-cl.gif laugh.gif
Atsakyti
Na as tai laikausi nuostatos, jog kas bus, ta ir krikstysim biggrin.gif (t.y kas bus, tas gerai) smile.gif . Be to niekada nelaikiau saves zmogum, turinciu nuojauta. O vat mano vyras atvirksciai, sakosi turis stipria nuojauta ir intuicija, kuri pasitvirtina.
Taigi autoritetingai pareiske...bus mergaite, jis tai zino. wink.gif Na as juo sventai tikejau. Uzeidavau i parduotuve, drabuzeliu paziuret ir is kart prie berniuku ar melsvu kokiu patraukiu. Beziurint susigrizbu, ach taigi reik mergaiciu paziuret. O priejus prie mergaitisku is kart interesas dingdavo ir iseidavau su mintimi, kad ai, dar spesiu nusipirkt. smile.gif O kai judesius pajutau, tai kai tik mazylis duodavo apie save zinoti is kart vizija berniuko iskildavo ir is vis, buvau nusprendus, jog labai jau vyriskai spardosi. Nezinau net pagal ka as taip nustaciau, bet vyriskai ir viskas. laugh.gif
Na, kai pasidariau echo, tai pasirodo mano nuojauta pasitvirtino. Po to dariausi dar karta, ligonineje ir tas pats...berniukas. Tuoj jau suzinosiu is tiesu, kas gi ten... wink.gif
Atsakyti