Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pasakyt, kad išeini iš darbo?

Situacija tokia: turiu du sefus: su vienu darbas einasi puikiai, ir dirbciau ir dirbciau su juo nematydama problemu.
Yra ir kitas sefas: generolas, kuris atvaziuoja viena-dukartus per savaite, bet kai atvaziuoja tai visa firma stovi ant blakstienu ir viskas jam negerai ir viskas jam netinka,  :-X
Mane tiesa pasakius jau uzknisa toks poziuris i darba ir darbuotojus, todel noriu iseit is darbo. (per daug nervu man kainuoja tas darbas, namo gryztu nervuota ir pikta, kencia vyras ir vaikas, br nebenoriu as tokio gyvenimo.)
Tai va o problema tokia: kaip pasakyt "gerajam sefui" kad viso atleisk bet negaliu as taip dirbt ??? (juolab kad ta sefa pazystu jau 13 metu, ir sia darbo vieta laike spec man kol buvau dekretinese. :smile.gif)
Su "bloguoju" tai viskas aisku: negalim mes kartu dirbt, nesutampa charakteriai ir poziris i darba... Bet kaip pasakyt gerajam??????
Atsakyti
Auges, easy. Pasnekek su gerieciu ir normaliai pasakyk, kad nebegali taip daugiau dirbti. Ir pan duok zmogui suprasti, kad ne del jo iseini. O su blogieciu tai nesukciau sau galvos. Man irgi buves sefas laike darbo vieta, grizau, uzkniso ir isejau. Jokios kaltes nejauciau. Jis pas mus buvo tas "generolas"  ;D
Atsakyti
Pritariu musytei! Man irgi buvo tokia problema. Bet zinojau,kad sefes nepakeis , tai ir isejau. Is "gerietes" , kaip nekeista ir is "blogietes" puses buvo isteriju , alpimu ir panasiu nesamoniu, kai padaviau pareiskima...Bet svarbiausia apsispresti , ar tikrai to nori ir ar tikrai nebepajegi taip dirbti. Nes kitur gali buti toks generolas KIEKVIENA DIENA! Ir kas tada? Vel darba keisti?Jei kolektyvas geras , tai gal galima pakesti tuos retus "generolizmus"?
Atsakyti
Tikrai, Auges, gal galima ir pakesti retus "generolizmus" wink.gif
Kai jis atvaro, visada galvok, kad parekaus ir isvaziuos..
Jeigu siaip visos salygos geros, tai neskubeciau mest to darbo..Juk cia tik sefas, ne vyras tongue.gif..Iseit visada suspesi wink.gif
Atsakyti
:(Tai kad, po velniu pienas dingineja man nuo to sefo...  :-/

Ai va dabar vel nera jo siek tiek tai kaip ir nieko visai, bet gi zinau kad atvaziuos vel, prasides vel bajeriai.
Atsakyti
zinai, Auges, as irgi del panasios priezasties isejau is darbo pries 2 menesius. Per daug streso man buvo darbe. Jie man irgi laike darbo vieta, kol grizau is dekretiniu. Na tai kas? Juk jie privlo ja laikyti. Tikrai nemanau, kad del to turi jaustis skolinga shefui (nei vienam nei kitam). Man buvo svarbiau dukryte, tai daug ir neabejojau. Aisku buvo toks jausmas, kaip cia taip - tik atejau po atostogu ir jau "pavargau". Bet pagalvojau, kad visai musu seimai bus geriau, jei as negrizinesiu namo is darbo "kaip ziezula"  >:( arba visai kaip "zombis" ohmy.gif
iseidama taip ir pasakiau, kad persitempiau, jauciuosi kaip zombis ir kad noriu tureti energijos ir savo mazai dukrytei... Bande siulyti nepilna darbo diena, bet as atsisakiau. Isejau paatostogavau ir atsitiktinai gavau nauja, labai gerom salygom, ramu darba.
Trumpai tariant, norejau pasakyti, kad tokiems, kaip musu, kudikiams labai svarbu tureti "nesusiparinusia" mama.  wink.gif
Atsakyti
QUOTE
Is "gerietes" , kaip nekeista ir is "blogietes" puses buvo isteriju , alpimu ir panasiu nesamoniu, kai padaviau pareiskima...


Jezusmarija, alpimu?! Pasakai, kad iseini, o zmogelis brinkt ir guli???? Geeeeeeras smile.gif
Gal galima smulkiau apie ivyki? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE


Jezusmarija, alpimu?! Pasakai, kad iseini, o zmogelis brinkt ir guli???? Geeeeeeras smile.gif
Gal galima smulkiau apie ivyki? biggrin.gif

Galiu smulkiau apie ivyki kai mano exdarbdavys savaite pyle isgirdes kad iseinu is darbo  ;D
Atsakyti
Musyt, pavaryk, atspalaidavimui

o as nusprendziau truputi pakentet paziuresiu kaip toliau eisis, gal visgi pasikeis (ot viltis-musu motina) wink.gif
Atsakyti
Aha, Musyte, varyk, irgi idomu ;D ;D ;D
Atsakyti
QUOTE

Galiu smulkiau apie ivyki kai mano exdarbdavys savaite pyle isgirdes kad iseinu is darbo  ;D



ei, ir man idomu...
Atsakyti
QUOTE


Jezusmarija, alpimu?! Pasakai, kad iseini, o zmogelis brinkt ir guli???? Geeeeeeras smile.gif
Gal galima smulkiau apie ivyki? biggrin.gif


Zinojau , kad tame darbe buvau vienintele ir nepakartojama... ;D ;D mylima, gerbiama , darbsti ir tolerantiska darbuotoja.(na gero as charakterio , gero  ;D ;D)Pakeldavau zinoma bangas , jei kas nepatikdavo, nes man teisybe ir darbuotoju teises  auksciau visko . Bet siaip tai gyvenom graziai ir laimingai  ;D ;D ;D ir butume taip sulauke zilos senatves, jei ne viena generoliene wink.gif
Na ka , as zmogus ziauriai kantrus , bet laselis po laselio ir perpilde taure  ;D Kaip pagarsejusi zavi darbuotoja turejau kelis pasiulymus ir sulaukusi vieno grazaus , ramaus penktadienio parasiau pareiskima......Ji reikejo paduoti "blogietei"....  ;) na ka , prisedau prie jos stalo ... ir pakisau pareiskima.. Tokios reakcijos nesitikejau! Griebesi uz sirdies , pradejo ziopcioti kaip karpis, akys isvirto ,zandai pabalo ... matau, kad  moteriske prarado kalbos dovana....ir palengva smunka ant kedes....(kaip sako lietuviai , ne gimine , bet vaizdas buvo malionus... ;D). Gerai , kad buvo mineralinio pas ja ant stalo , tai padaviau atsigerti , kad jau nenusigaluotu visiskai......Pirmi zodziai buvo "TU!!!!!! MANO DRAUGE IR SU PEILIU MAN I SIRDI!!!!!!!!! (va cia as ir luzau  ;D ;D ;D).Po to dvi savaites vyko tikra ta zodzio prasme terorizavimas , mynimas ant sazines, isterijos priepuoliai ,sypsenos , premijos(kurias as su ramia sazine emiau uz atidirbtus metus wink.gif wink.gif)  riksmas , pazadai kelti alga , pazadai , kad dirbsiu laisvu grafiku ir visokiu kitokiu bla bla bla..... Bet as buvau apsisprendusi labai tvirtai , ir niekas manes nebeperkalbejo.Nes zinojau , kad jei liksiu , vel viskas bus po senovei....ir dabar jauciuosi labai labai puikiai....
Atsakyti