Įkraunama...
Įkraunama...

Taksi paslaugos

QUOTE(kissa666 @ 2012 01 08, 23:28)
ziurint koks taksi... bet dauguma pabrangino iki 1,8Lt  4u.gif  nes vakar pati vaziavau...
o uzmiesti gali buti ir daugiau  unsure.gif

ir dar turbūt kažkoks mokestis yra įsėdimo. aš kai dažnai sergu tai važiuoju taksi į polikliniką, bet kiek ten moku 6-7lt, jei į ligoninę reikia tai truputį daugiau, na bet vakar 30lt ir išsiaiškinau kad iš ten apie 12-13km ax.gif
nemėgstu tokių švenčių, gimtadienių ir balių kurie užmiesty vyksta, tai ieškok kas nuveš naktį nepatogu prašyt kad kas parvežtų tai taksu grįšt reikia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkrose @ 2012 01 09, 00:41)
nemėgstu tokių švenčių, gimtadienių ir balių kurie užmiesty vyksta, tai ieškok kas nuveš naktį nepatogu prašyt kad kas parvežtų tai taksu grįšt reikia verysad.gif

o tai kas draudzia paciai vairuoti?
Neprisimenu, kada naudojausi taksi paslaugomis - jeigu jau kur vaziuojam, tai tik masina ir taremes kas negers.
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2012 01 09, 08:51)
o tai kas draudzia paciai vairuoti?
Neprisimenu, kada naudojausi taksi paslaugomis - jeigu jau kur vaziuojam, tai tik masina ir taremes kas negers.

aš retai vairuoju, vairavimas man stresas papildomas blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes. 4u.gif Pigiausias ir geriausias taksi vilniuje mano manymu 1445, is karto pasako kaina, tarkim nuo fabijoniskiu iki senamiescio 16lt, greitai atvaziuoja, automobiliai nesutriuse, na tik vienas dedukas su mersiuku, su juo vaziuoti nemegstu.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2012 01 09, 08:51)
o tai kas draudzia paciai vairuoti?
Neprisimenu, kada naudojausi taksi paslaugomis - jeigu jau kur vaziuojam, tai tik masina ir taremes kas negers.

lotuliukas.gif neidomu tada

reik ne per firmas kviestis,o turet asmenini vairuotojo nr.geriausia is tokiu,kurie nedirba su racijomis.jie tarkim tik stovi taksi stotelese,ir laukia klientu.susirades tokiu,kurie ji kvieciasi pasiskambine,taksistas stengias islaikyti tokius klientus.todel,sumokame ryskiai maziau,nei kvieciant taksi is firmos,jie jusu laukia,neima uz prastova.na man pvz ne tik patogiau,bet ir daug pigiau

cia matau jau pasiskelbes taksistas,kuris dirba tokiu budu
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2012 01 15, 10:23)
lotuliukas.gif neidomu tada

jeigu nemoki gerai laiko praleisti neprisiliuobdama, tada taip - neidomu.
Man tai problemu nesudaro - galiu praleisti vakara apsribodama taure vyno ar bokalu alaus/sidro ir praleisti vakara taip, kad nebutu neidomu. Idomus ar neidomus vakaras bus priklauso tikrai ne nuo isgerto alkoholio kiekio
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2012 01 16, 21:32)
jeigu nemoki gerai laiko praleisti neprisiliuobdama, tada taip - neidomu.
Man tai problemu nesudaro - galiu praleisti vakara apsribodama taure vyno ar bokalu alaus/sidro ir praleisti vakara taip, kad nebutu neidomu. Idomus ar neidomus vakaras bus priklauso tikrai ne nuo isgerto alkoholio kiekio

Aš už tai, kad išgėrus išvis nevairuoti, o jei jau išgeri taurę vyno, bokalą alaus/sidro, tai jau tikrai nejaukiau jausčiausi sėdėdama mašinoje, kai tas išgėręs žmogus už vairo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Digse @ 2012 01 16, 22:00)
Aš už tai, kad išgėrus išvis nevairuoti, o jei jau išgeri taurę vyno, bokalą alaus/sidro, tai jau tikrai nejaukiau jausčiausi sėdėdama mašinoje, kai tas išgėręs žmogus už vairo  unsure.gif

tai nevairuok, nieks gi sautuvo i smegenine neiremia
Paskutinis pvz balius - tarp devyniu ir desimt isgeriau sidro bokala ir tada iki puses dvieju jau geriau sultis/mineralini. Idomu, ka buciau sugebejusi pripusti praejus tiek laiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2012 01 17, 14:28)
tai nevairuok, nieks gi sautuvo i smegenine neiremia
Paskutinis pvz balius - tarp devyniu ir desimt isgeriau sidro bokala ir tada iki puses dvieju jau geriau sultis/mineralini.  Idomu, ka buciau sugebejusi pripusti praejus tiek laiko  g.gif

Siaip čia diskusija apie taksi firmas, o ne apie tai kas kiek sugeba ar nesugeba "išlakti" ar "prisiliuobti"... pasieškokit sau kitos temos...
Aš pavyzdžiui, keletą metų ištikimai dirbau su 1409, bet paskutiniu metu jų "bardakelis" mane užkniso, išsikvieti taksi ir loterija - vėluos ar tikrai atvažiuos po žadėtų 7 min. Paprastai vėluoja... O paskutinis lašas buvo, kai sutariau su vienu iš jų vairuotoju kad kiekvieną rytą paims mane sutartu laiku. Susitarimas galiojo lygiai 3 d., ketvirtą dieną dieną išeinu, laukiu laukiu... skambinu - sorry, negalėjau... Informuot aišku, nereikėjo...Nusispjoviau, dabar kelintą savaitę kviečiu 1800, kol kas viskas gerai, tikiuosi su jais ir važinėsiu...
Atsakyti
QUOTE(JolkaM @ 2012 01 17, 23:52)
Siaip čia diskusija apie taksi firmas, o ne apie tai kas kiek sugeba ar nesugeba "išlakti" ar "prisiliuobti"... pasieškokit sau kitos temos...
Aš pavyzdžiui, keletą metų ištikimai dirbau su 1409, bet paskutiniu metu jų "bardakelis" mane užkniso, išsikvieti taksi ir loterija - vėluos ar tikrai atvažiuos po žadėtų 7 min. Paprastai vėluoja... O paskutinis lašas buvo, kai sutariau su vienu iš jų vairuotoju kad kiekvieną rytą paims mane sutartu laiku. Susitarimas galiojo lygiai 3 d., ketvirtą dieną dieną išeinu, laukiu laukiu... skambinu - sorry, negalėjau... Informuot aišku, nereikėjo...Nusispjoviau, dabar kelintą savaitę kviečiu 1800, kol kas viskas gerai, tikiuosi su jais ir važinėsiu...

tas pats, kai kelis kartus prastovejau ana ziema lauke prie -20 po 15min keikdama telefonu operatores, daugiau nei karto nesu skambinusi! tuos kartus taip ir neatvaziavo.
o dabar visada kvieciu 1818, jei neturi savu masinu, atsiuncia kitos firmos. tik viena karta buvo nesusipratimas bet ne as laukiau o manes nes pamirso operatore paskambinti biggrin.gif o siaip tvarkingos masinos, malonus vairuotojai ir tam tikrose masinose galima atsiskaityt kortele smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kissa666 @ 2012 01 08, 23:28)
ziurint koks taksi... bet dauguma pabrangino iki 1,8Lt  4u.gif  nes vakar pati vaziavau...
o uzmiesti gali buti ir daugiau  unsure.gif

visi kiek zinau pabrangino iki 1.8
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2012 01 22, 16:20)
tas pats, kai kelis kartus prastovejau ana ziema lauke prie -20 po 15min keikdama telefonu operatores, daugiau nei karto nesu skambinusi! tuos kartus taip ir neatvaziavo.
o dabar visada kvieciu 1818, jei neturi savu masinu, atsiuncia kitos firmos. tik viena karta buvo nesusipratimas bet ne as laukiau o manes nes pamirso operatore paskambinti  biggrin.gif o siaip tvarkingos masinos, malonus vairuotojai ir tam tikrose masinose galima atsiskaityt kortele  smile.gif
Papildyta:

visi kiek zinau pabrangino iki 1.8

na, as 1818 kvieciu, jei 1800 neturi masinu...
o vat kad kortele galima atsiskaityti - man naujiena...
Atsakyti
QUOTE(JolkaM @ 2012 01 22, 23:08)
na, as 1818 kvieciu, jei 1800 neturi masinu...
o vat kad kortele galima atsiskaityti - man naujiena...

tikrai buvo galima bet gal nepasiteisino nes dabar nebeklausia "kortele ar grynais"
Atsakyti