Įkraunama...
Įkraunama...

Organizmo valymas

QUOTE(tetarima @ 2006 08 17, 08:13)
Tai kad nera skirtumo kokia gerti ar silta ar salta ax.gif


Nu nors tai gerai smile.gif Dabar atrodo jau viskas aišku doh.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
pradejau vartoti detox kit'a, tai labai spuogai list pradejo...cia taip turi but?
Atsakyti
QUOTE(laura13 @ 2006 08 18, 09:54)
pradejau vartoti detox kit'a, tai labai spuogai list pradejo...cia taip turi but?


Tai reiškia,kad organizmas jau valosi.Kitaip kur tiems spuogams pasidėti,jei jau užsimezgę buvo-atgal gi nesulys blink.gif .Beje,Detox kit labai geras komplektas,tik skysčių daug gerk ir geriau kavos ir alkoholio atsisakyti.Ai ką aš čia-tu turbūt viską šitą informaciją įsigydama tos lašus jau girdėjai ... 4u.gif
Atsakyti
sveikos as truputeli ir i ne i tema taciau neseniai atradau naujus preparatus is mirra liuks:) rusu kosmetika ir maisto papildai tiesiog man jie labai patiko, daugiau inf. www.mirra.lt as naudojau (cituoju) MKC-LAMINARIJA“. Biosorbentų kompleksas su fitoncidais ir jodu
Paskirtis:
Aterosklerozės profilaktikai ir svoriui reguliuoti.
Veikimas:
Gerina medžiagų apykaitą, normalizuoja cholesterolio kiekį kraujyje.
Skatina žarnyno motoriką. Turi antimikrobinį ir detoksikuojamąjį poveikį.
Sudėtis:
susmulkintos laminarijos, mikrokristalinė celiuliozė; gintaro rūgštis; sėjamieji česnakai, maistinis chitozanas.
ir kartu„MIRANDA-4“. Žarnyno valomasis kompleksas
Veikimas:
Atkuria skrandžio ir žarnyno florą, neleidžia vystytis disbakteriozei.
Normalizuoja žarnyno peristaltiką. Padeda pasisavinti maisto medžiagas
(baltymus, angliavandenius, mikro- ir makroelementus, vitaminus).
Greitina organizmui kenksmingų medžiagų šalinimą.
Sudėtis:
suraugintų laktobakterijų išdžiovintas sultis: kopūstų, burokų, morkų;
bifidobakterijų filtratas; laktuliozė, pektinas.

ir 10 kg kaip nebuta ir is vidaus buvau labai labai svari, oda pagrazejo spuogai isnyko, jauciausi is vidaus svari, nors mano pazystamoms ir nepadejo:( svoris liko toks mat tik liko svaresnes biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmire @ 2006 08 18, 21:16)
Tai reiškia,kad organizmas jau valosi.Kitaip kur tiems spuogams pasidėti,jei jau užsimezgę buvo-atgal gi nesulys blink.gif .Beje,Detox kit labai geras komplektas,tik skysčių daug gerk ir geriau kavos ir alkoholio atsisakyti.Ai ką aš čia-tu turbūt viską šitą informaciją įsigydama tos lašus jau girdėjai ...  4u.gif

bet gal baigsis kada? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laura13 @ 2006 08 20, 14:58)
bet gal baigsis kada? doh.gif


Kursas yra du komplektai,t.y.6 savaitės,per tą laiką ne tik išsivalys oda ir visas organizmas, bet ir pamirši,kad spuogų apskritai buvo ax.gif (iki kol per naują prikaupsi toksinų bigsmile.gif )
Gėriau ir aš prieš kokius 3metus,bet dabar jau labai reiktų prisirengti per naują save valyti,nes tikrai buvau patenkinta tada mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Proza @ 2005 07 27, 13:41)
Ar naudojote hemaopatinį preparatą "Detox-kit"? Ar pastebėjote kokių nors teigiamų pokyčių? Nusipirkau prisiskaičiusi info, kad jis išvalo organizmą. Į jį įeina trys skirtingos bonkutės, bet vaistinėje neturėjo komplekto, todėl man jas surinko atskirai, pasakė kad reikia pradėti gerti per delčią. Kas pirko komplekltą, gal yra parašyta kiek lašų reikia lašinti? Nes ant ant vienos bonkutės parašyta 15 lašų, ant kitų po 10 lašų.


naudoju siuo metu ir rezultato dar nepastebiu... bet dar net puse kurso neisgeriau. smile.gif
Atsakyti
mes su mama sakėm mėginsim tą kankurą gerti, nes ji prisiskaitė istorijų, kaip moterys svorio numetė su šita arbata. Aš kažkada vieną vakarą išgėriau, tai nespėjau į WC lakstyt biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Pradėjau ir aš vartoti detox kit. Norėjau paklausti po kiek laiko pasirodo šautinis poveikis.t.y. pradeda lįsti spuogai ir visa kita. Geriu tik 4 dienas, bet dar nieko nejaučiu. Tiesa, kartais suskausta keliom sekundėm galvą ir viskas vėl praeina, nežinau ar tai su tuo susiję ar ne g.gif Kokie dar požymiai liudija, kad organizmas valosi?
Atsakyti
QUOTE(Joliuke @ 2006 09 18, 11:42)
Sveikos 4u.gif Pradėjau ir aš vartoti detox kit. Norėjau paklausti po kiek laiko pasirodo šautinis poveikis.t.y. pradeda lįsti spuogai ir visa kita. Geriu tik 4 dienas, bet dar nieko nejaučiu. Tiesa, kartais suskausta keliom sekundėm galvą ir viskas vėl praeina, nežinau ar tai su tuo susiję ar ne g.gif Kokie dar požymiai liudija, kad organizmas valosi?

Negi niekas neatsakys unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Joliuke @ 2006 09 21, 11:08)
Negi niekas neatsakys unsure.gif

verysad.gif
Atsakyti
Nelabai ir žinom, ką atsakyti... Aš nematau jokių neigiamų požymių...
Atsakyti