Įkraunama...
Įkraunama...

Organizmo valymas

Mes ne daktarai. Bet derink maista. Sveikai gyvenk. Tada gal ir valytis nereikes. Stebuklu nuo tu valymu tikrai nesulauksi mirksiukas.gif Kiti tik prisizaidzia. Ypac po mechaninio valymo. Sutrikdo visa zarnyno veikla.
Atsakyti
kad oda taptu svelnesne eik i vakuminius masazus, naikina celiulita ir labai svelni oda tampa ir yra isvedami toksinai. Man labai padeda.
Atsakyti
Vartojau siuos lasiukus pries kokius 8 metus. del veido odos buvo liepta. Poveikis nerealus thumbup.gif Ne tik odai, bet bendrai savijautai taipogi - zarnynas, virskinimas, nebeskaudejo tulzies pusles. Jauciausi tokia issivaliusi ax.gif Dabar vel liepia pagert, ginekologe. Net neabejoju, kad pirksiu. As homeopatija tikiu. Vaika isgydem nuo alergiju.
Atsakyti
Merginos nepamirskit, kad mineralinis turi buti be burbuliuku. As irgi naudojau. Man tiko ir patiko. Pries kelis metus pakuote kainavi 41 lt. Kai geri daug skysciu, tai valgyti taip nesinori. Mane ramino,zymiai pagerejo miegas. Man rekomendavo gydytoja. Ji ir pati pastoviai naudoja. Sekmes. 4u.gif
Atsakyti
Ka tik nusipirkau Eurovaistinej - 44 lt su centais. Cia su Norfos nuolaidu kortele. Nezinau kokio dydzio ta nuolaida g.gif Nu ka, dabar kasdien i darba su mineralinio buteliu pedinsiu hihihi.gif
Atsakyti
Sveikos, aš irgi pradėjau gerti Detox Kit, nes labai kamuoja alergijos.
Kiek žinau vartojant homeopatinius vaistus reikia atsisakyti mėtos (kramt. gumos, mėtų arbatos), valant dantis dantų pastos dėti mažiau, nes mėta neutralizuoja vaistų poveikį. Ir vaistus reikėtų laikyti apie 1 metrą nuo įjungtų elektros įrenginių ir mobilaus tel.
Šiuos vaistus galima vartoti ir geriant kitus vaistus.
Kai baigsiu gerti, parašysiu kokie rezultatai smile.gif
Atsakyti
g.gif susidomejau ir as detox-kit..nu man su slapimo sistema ne kas ir siaip imuniteto neturiu.norisi issivalyti.. smile.gif
Atsakyti
mano manymu, kad geriausia derinti maista ir organizmas atsistatys i savo vezes. Ir pinigeliu metyti nereikes. Rezultas geras tik tuo metu. Kas is to tabletes geri ir tuo metu kemsi viska is eiles. O vandens du litrus per diena geriant ir taip aisku, kad oda pagrazes. As pati tai isbandziau.
Atsakyti
Pritariu Reidai. Svarbiausia yra gerti daug vandens, kitaip visai niekas nepadės. man irgi padeda tik padidintios vandens dozės, o ne visokie preparatai... Jau porą metu kaip visur su savimi nešiojuosi vandens buteliuką ir jaučiuosi daug geriau nei prieš tai ir svoris neauga.
Atsakyti
Mamytes, gerkite berzo sula, puikiai isvalysite organizma ir dar ka nors pataisysite. Dabar kaip tik tinkamas laikas
Atsakyti
Sveikutes.Siandien nutariau siek tiek apsivalyti ax.gif Pasiskaitinejau cia, bet niekas mano metodu nera bandes.As bandysiu siandien valgyti tik agurkelius su trupuciu medaus.Galvoju, parasysiu, nes tai daugiau ipareigos.As nieko pries vaistinese siulomus produktus, taciau manau, kad svarbiausia ka mes valgome.Yra daug liaudisku metodu praktiskai nieko nekainuojanciu.Na siandien as viena isbandysiu...gal istversiu g.gif
Pasiziurejau, tema uzmirsta, bet galime atgaivinti tuo labiau, kad vasara - tinkamiausias laikas apsivalymams 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssilva: 09 rugpjūčio 2006 - 10:08
Labutes merginos.Va skaitau as cia apie organizmo valyma ir nutariau isiterpti.Paprasciausias ir pigiausias budas issivalyti organizma:nusipirkit varnalesu saknu ir pelyno vaistazoliu,uzsiplikom ir geriam kas ryta nevalgius ir pries miega nuo 21 iki 23 val po stikline, tai efektyvus ir kur gas pigesnis budas,nei suploti dideles babkes ir laukt rezultato. Ti wa ax.gif
Atsakyti