Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos lopšeliai-darželiai

Sveiki O man nepatiko kai Goda buvo vyriausia grupėj schmoll.gif Namuose tai aiškiai pasijuto pradėjo elgtis ir kalbėt kaip mažiukai nebenorėjo rengtis doh.gif
Atsakyti
Užrašiau praeitą savaitę savo dukrytę į Alksniuką, gal kas kokių atsiliepimų girdėjot? Susitvarkysim medicininę ir keliausim po truputį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2007 03 16, 09:15)
... Žodžiu, veikla idealiai pritaikyta 2-3 metų vaikui. Net namie tas jų "priemones" nusikopijavus pasidariau.

kokios priemonės ?
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2007 03 16, 09:37)
1. Grupes pas mus skirsto pagal amžių - į vieną keliauja tie, kuriems treji sukanka iki vasaros galo maždaug, į kitą - tie, kuriems vėliau. Manau, kad vaikui geriausia su bendraamžiais, tad jūsų vietoje specialiai į kažkokią grupę nesiprašyčiau. Tuo labiau, kad pagrindinės auklėtojos ir "Skruzdėliukų", ir "Boružiukų" (spėju, kad tai bus antroji grupė) tikrai geros.
2. Beje, būdama tarp lopšelinukų pastebėjau, kad būtent grupės vyriausieji, mokėdami kalbėti ir paprašyti, ko nori, be vargo (net būdami lėti ir tylūs) pasiima daugiausia auklėtojų dėmesio - darželyje, ypač tarp vyresnių, jie tikrai nei penktadalio to dėmesio negautų.

1. Tai tada mes palauksim ir pasižiūrėsim. biggrin.gif
2. Ir aš tą patį pastebėjau. Ir su mažiukais išmoksta elgtis, švelnesni su jais, globėjiški.

QUOTE(krika @ 2007 03 16, 10:04)
Kiek Liepa palankė lopšelio grupę ir dabar darželinę. tai galiu pasakyti, kad su užsiėmimu darželyje daugiau veiklos. ir piešia, ir lipdo ir sportuoja ir šoka. o lopšelyje - toks jausmas "ai jūs maži, nieko nemokat, nieko nereikia"

aš džiaugiuosi  biggrin.gif

Baltikė jau pasakė tai, ką norėjau pasakyti. biggrin.gif

QUOTE(Baltike @ 2007 03 16, 10:15)
Mūsų lopšelyje veiklos nei kiek nemažiau, nei darželyje - ir piešia, ir lipdo, ir dainuoti, šokti, vaidinti bando. Na, neina lopšelinukai kas rytą mankštintis į salę (tik grupėje patupinėja, kaip kam išeina), bet užtai mokosi sagutes užsisegti, batelius susivarstyti, kam darželyje jau laiko nėra... Žodžiu, veikla idealiai pritaikyta 2-3 metų vaikui. Net namie tas jų "priemones" nusikopijavus pasidariau. Bet grįšiu prie čia dažnai minimos frazės, kad viskas labiausiai priklauso nuo auklėtojų.

Vat ir aš labai džiaugiuosi mūsų lopšeliu, ir neskubėjau jos išgrūsti į darželį. Labai džiaugiuosi savo sprendimu. Niekada nepastebėjau, kad būtų požymiai mažylių elgesio. Daug kas gali pasakyti, kad ji nesiskiria nuo savo bendraamžių, lankančių darželį. Dėkui auklėtojoms. Aišku, ir mano vaikas toks šaunus ir nuostabus. mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
manęs auklėtoja prašė atspausdinti knygą kažkokios programos. lyg su regėjimu problemos - nepamenu. tai ir Liepai kelis psl. atšviečiau: ten nuo baliono siūlą nupiešti reikia; pačius balionus piešti ir t.t. bet ten daug užduočių - linijų brėžimas, apskritimų ir t.t.
Atsakyti
Sveikos

bandysiu aš savąjį leist į lopšelį..g.gif ..jam bus 2m 4 mėn..eis į lopšelio grupę...3m. sueis lapkritį...tai vadinas nuo rugsėjo perves į darželį... g.gif ..o darželį bus mažiausias...kadangi , kaip suprantu grupės formuojams 2004 m. gimimo... g.gif . Vat ,,dabar ir mąstau..kaži ar gerai,kai vaikas bus mažiausias grupėj...na nesinori,kad tie vyresnieji-1m-ar pusmečiu amžium vyresni, bet priklausantys 2004 gim...imtų ir ten šnekėtų-va tu mažas tai nemoki to ar ano... doh.gif , taip ir kompleksą vaikui galima įvaryti.. :kaip Baltike sako -mažiaus dėmesio ir pan
oh ..bet likti..lopšelio grupėje su mažiukais nuo 1.5 metų ...irgi nesinori, o ir nepaliktų manau...
ai čia toks mano pamąstymas...nors dar ir nė nepradėjom eit unsure.gif

ezra -o nuo kada pradėjot daržiuką lankyt?

Papildyta:
QUOTE(Baltike @ 2007 03 16, 08:37)
Grupes pas mus skirsto pagal amžių - į vieną keliauja tie, kuriems treji sukanka iki vasaros galo maždaug, į kitą - tie, kuriems vėliau.  Manau, kad vaikui geriausia su bendraamžiais...

Todėl esu 100% įsitikinus, kad geriau jau didžiausias lopšyje, bet "pats pačiausias". Vaikui galimybė būti lyderiu tokiame amžiuje reiškia be galo daug. Beje, būdama tarp lopšelinukų pastebėjau, kad būtent grupės vyriausieji, mokėdami kalbėti ir paprašyti, ko nori, be vargo (net būdami lėti ir tylūs) pasiima daugiausia auklėtojų dėmesio - darželyje, ypač tarp vyresnių, jie tikrai nei penktadalio to dėmesio negautų.

Baltike - ar skirstymas į tokias grupes -tik jūsų darželyje..ar ir kituose taip....aš būčiau laabai laiminga,kad manasis pakliūtų tai antrai amžiaus grupei , nes gimęs metų gale... g.gif tai eitų prie tų mažesniųju, jei mūsų daržiuke irgi būtų taip skirstoma.. ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunėlė*: 16 kovo 2007 - 22:45
Niu, Ramunėle, lotuliukas.gif drinks_cheers.gif mirksiukas.gif



Manieji abu gimę metų gale, ir abu išėjo tiesiai į darželį. Niu, apie Gustės grupę nieko negaliu pasakyt - tn dauguma gimusių lapkričio mėnesį biggrin.gif . O pas Paulių buvo visokių, bet nepasakyčiau, kad jis ten jautėsi mažiausias schmoll.gif . Žinoma, kai kurie mokėjimai ir sugebėjimai skyrėsi nuo gimusiųjų metų pradžioje, bet tikrai ne tiek, kad vaikas jaustų nepilnavertiškumą ar pan. Aš už darželį, o ne už lopšį 4u.gif . Nors viskas labai priklauso vaiko, nuo jo temperamento, įgūdžių ir pan. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 16 kovo 2007 - 22:25
aciuks.gif friends.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunėlė*: 16 kovo 2007 - 22:29
Tai dabar dar kartelį pratrink mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunėlė* @ 2007 03 16, 23:10)
ezra -o nuo kada pradėjot daržiuką lankyt?


Mes į lopšį išėjom 1 m. ir 5 mėn. Ir viskas buvo labai liuks.
Atsakyti
Sveikutes,mano vaikui dar tik 11 men, bet as jau pradedu dairytis lopsio. Aukle-atkrito,nenoriu. Tai va,klausiu, saukiuosi pagalbos ir prasau patarimu biggrin.gif gal galit parasyti kokie lopseliai yra pietineje miesto dalyje? mes gyvenam mogiliovo gatvej.
Lauksiu jusu atsakymu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(buciux @ 2007 03 16, 18:09)
kokios priemonės ?

Sagoms segioti vienoje medžiagos skiautėje įsiūtos nemažos sagos, o kitoje padarytos skylutės, tokios, kad tos sagos gana lengvai lįstų. "Pažengusiems" yra skiautės su kelių dydžių sagomis. O batams varstyti įkirptoje odos skiautėje skylamušiu išmuštos skylės ir įvertas batraištis, kurį per tas skyles, kaip batuke suvarstai.

QUOTE(Ramunėlė* @ 2007 03 16, 22:10)
Baltike - ar skirstymas į tokias grupes -tik jūsų darželyje..ar ir kituose taip....aš būčiau laabai laiminga,kad manasis pakliūtų tai antrai amžiaus grupei , nes gimęs metų gale... g.gif tai eitų prie tų mažesniųju, jei mūsų daržiuke irgi būtų taip skirstoma.. ax.gif

Girdėjau apie tokį skirstymą jau ne viename darželyje, bet nežinau, ar visuose taip.
Atsakyti