Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis blakstienų dažymas

Dažau tik vasaros sezonu, labai patogu ir praktiška thumbup.gif
Atsakyti
retkarciais pasidazau pati, iskart geresnis vaizdelis biggrin.gif
Atsakyti
As vasara visada dazau, tikrai praktiska thumbup.gif
Atsakyti
As taip pat dazausi chemiskai blakstienas vasaros sezonu, geras efektas, akys ryskiau atrodo, maziau vargo thumbup.gif
Atsakyti
Siandien pirma kart nusidaziau blakstienas taip , tai tikrai thumbup.gif tikrai visad darysiesiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IImona @ 2011 01 08, 20:05)
Siandien pirma kart nusidaziau blakstienas taip , tai tikrai  thumbup.gif  tikrai visad darysiesiu  smile.gif


o kokiais dazais dazot, yra specialus ar tais kur antakiu?
idomu pats procesas, paskui paaikiai juodi nelieka ?
Atsakyti
Man salone daze smile.gif Bet zinau, kad daze atskirais dazai, specialiai blakstienom.
Padaze, 5min laikem. Vateles nuemus, bisky pati kosmetologe pavale, poto visa kita pati nusivaliau uzsimerkus smile.gif Nelieka paakiai pajuode. Svarbu neatsimerkti. Ir cia miesteli pas mus tik 4Lt kainuoja. 3-4 savaites laiko 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Mano blakstienos super sviesios, tai vasara man tai nepakeiciama wub.gif
Atsakyti
Viena karta daziausi blakstienas kirpykloj, patogu, bet man geriau su tusu - pastorina, pailgina smile.gif
Atsakyti
kadangi mano blakstienos labai sviesios, tai visad dazau. nepamainomas dalykas, nes nudazo iki pat saknu. akys visai kitaip atrodo. O jei jau kur nors prabangiau einu, tai pasidazau su tusu dar. akys atrodo daug geriau, nes tusas nepadengia taip arti akies, kaip kad nudazius...

Atsakyti
Mano blakstienos šviesios, tai vasarą nepamainomas dalykas, cheminis blakstienų dažymas.
Atsakyti
sveikos ax.gif rekomenduokit koki grozio salona kaune(laisves alejoje butu idealu), kur kokybiskai blakstienas dazytu ir antakius 4u.gif blakstienas noriu kad ryyskiai nudazytu, o antakius siek tiek:)

labai aciu! 4u.gif
Atsakyti