Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis blakstienų dažymas

As tai vasara chemiskai pasidazau,labai gerai maudytis
Atsakyti
Sveikos. Pritariu cia kai kurioms pasisakiusioms, kad sis budas saunus sviesiablakstienems. Nes as asmeniskai savo chemiskai padazytomis blakstienomis niekuo nesiskiriu nuo draugiu, kurios tiesiog yra ryskesniu bruozu (na esme kad tamsiom blakstienom) smile.gif Juk dazai nepatankina, neuzriecia ir nepailgina blakstienu kaip tusas ax.gif Bet va pas mane kai sviesus antakiai, sviesios blakstienos..tai vasara labiausiai megstu nueit ir antakius, ir blakstienas nusidazyt. ir tada tokia laiminga vaikstau, kaip su tona spakliaus biggrin.gif baisiai gera buna...
Na man kosmetologe dazo su naturaliais dazais, sako kad neturetu kenkti ax.gif tikiuosi tai tiesa! nes pamesti blakstienu po 10 meteliu nesinoretu smile.gif
Atsakyti
vat as irgi galvoju vasarai dabar nusidazyt antakius seip tai visada piestuka naudodavau bet jau manau laikas pereiti prie cheminio dazymo nes kiekviena diena jas dazyt nusibodo baisiai dar del blakstienu kazkaip susimasciau kai paryskinu tusu tai mano ilgos labai uzriestos (tinka beveik visi tusai) bet vat nepasidaius blakstienos sviesios akys kaip be remu tai manau chemiskai nudazyt jas puiki iseitis blakstienos bus tamsesnes ir akys pagrazes rytais neatrodysiu kaip pelyte kokia tik as irgi noreciau su naturaliais dazais nes bijau kad ta chemija nenusilpnintu blakstienu...na bandysiu manau liksiu patenkinta
Atsakyti
nu as cia gal visai ne i tema, bet esu girdejusi, kad yra tokie specialus piestukai antakiams, kurie ilgam nudazo(nu ten savaitei, dviem) ir su jais galima namu salygomis dazytis. ar tokiu is tikruju yra? nes jau atsibodo kas ryta su paprastu tepliot, o i kirpykla tai kas menesi neprilakstysiu...

oi dabar paskaitinejau pamaciau, kad kai kurios mergaites namuose pacios antakius dazot chemiskai blush2.gif o kaip tai darot ir su kokiais dazais? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taram-param: 19 liepos 2008 - 14:15
alio? ax.gif tai kaip tuos antakius man paciai nusidazyt? pagelbekit kas nors blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandruciux @ 2008 06 03, 23:31)
Na man kosmetologe dazo su naturaliais dazais, sako kad neturetu kenkti ax.gif tikiuosi tai tiesa! nes pamesti blakstienu po 10 meteliu nesinoretu smile.gif


o kokiam grozio salone dazo su anturaliais dazais?
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2008 07 22, 16:55)
alio? ax.gif tai kaip tuos antakius man paciai nusidazyt? pagelbekit kas nors blush2.gif


Aš taip pat norėčiau pamėginti, bet irgi nelabau žinau.Mačiau, kad yra parduodami dažai, skirti antakiams.....
Atsakyti
o kur tu juos matei ir kokia kaina. manau ten vistiek kokia instrukcija tai yra kaip juos dazyt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taram-param: 23 liepos 2008 - 09:18
as tai tik UZ thumbup.gif aisku ne pee daznai, bet vasara liuks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2008 07 23, 09:59)
o kokiam grozio salone dazo su anturaliais dazais?


kokie tie naturalus dazai? kiek laiko ir kiek dazymas kainuoja? 4u.gif
o Klaipedoje kazin ar dazo? g.gif
Atsakyti
Aš labai mėgstu pasidažyti blakstienas, tuomet netepu tušu. Man kai jas padažo tai bent savaitę virš akių dar tokia plona juostelė būna, atrodo, kad pieštuku dar vokai būtų padažyti, ir gražiai atrodo, ir puikiai jaučiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lahja @ 2008 04 22, 21:04)
As tai vasara chemiskai pasidazau,labai gerai maudytis

drinks_cheers.gif
vasarą visada dažau chemiškai (salone)..na dar jei žiemą į šiltus kraštus išsiruošiam irgi dažausi drinks_cheers.gif o žiemą tik antakius dažau ax.gif
Atsakyti