Įkraunama...
Įkraunama...

Mozaika

Reiks į Dvarčionis užsukt, paklaust dėl įdomumo. Nors man kol kas dabar nereikia.
Atsakyti
Grazu... smile.gif
user posted image

Abatžuras smile.gif
user posted image

Raktams pakabinti smile.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 28 kovo 2007 - 21:04
Na kaip žadėjau skubu rodyti jums savo pirmąjį "šedevrą" 4u.gif
user posted image

Nors teisybę pasakius veidrodis iki galo dar nepabaigtas - glaistas "užlipdytas" vos prieš valandėlę ir stikliniai akmenėliai tik šiaip uždėti ir nepriklijuoti blush2.gif nors akmenėlių klijuoti ir neskubu, nes neapsisprendžiu kurie labiau tinka. Dar yra va toks variantas:
user posted image

Nuotraukoje gražesnis lyg ir antrasis, bet tikrovėje man arčiau širdies pirmasis variantas - ten akmenėliai veidrodiniu pagrindu, tai labai pagyvina visa paveikslą smile.gif Tai taip ir neapsisprendžiu lotuliukas.gif

Na gerai, o dabar žygiuoju pasirodyti į "Modelino" temą - visgi darbo pagrindas modelinas smile.gif gal kuriai mamytei patiks ši idėja ir susigundys pati pasidaryti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bugytė: 29 kovo 2007 - 10:35
saunuole smile.gif sveikinu su pirmu darbeliu sioj temoj biggrin.gif nuotraukoj tikrai graziau antras variantas ax.gif o gyvai tik tu matai biggrin.gif nors siaip gal dar kazko paieskociau, gal kazkas butu idomesnes formos g.gif
Atsakyti
Dėkoju už sveikinimą biggrin.gif
drinks_cheers.gif važiuosiu šiandien į "senius" pasikuisti duženų dėžėj, gal ką aptiksiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bugytė: 29 kovo 2007 - 10:37
Bugyte pirmas blynas ir visiskai "neprisviles" thumbup.gif fainai gavosi, man labiau ziurisi antrasis variantas tiesa jei ka nors tamsaus (pvz. kokias juodus taskelius ar spirales ) ikomponuotum ant tu oranziniu trikampeliu kur prie pat veidrodzio tai isryskintum bendra vaizda, nors pirmas irgi turi zavesio wub.gif tai gabaliukai is modelino? zinai akivaizdus spredimas, nes nelabai realiai isivaizdavau biggrin.gif , bet dabar pavyzdys po nosim.
Kalbant apie senukus zirmunuose tai vakar buvau nieko gero is duzenu neradau, keleta spalvu ir tai tokios ne kokios. Gal siendien situacija geresne.
Galvoju kad reikes pabandyti is tikru mozaikos gabaliuku ( brangus velnias bet taip grazu...)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 29 kovo 2007 - 13:22
QUOTE(bugytė @ 2007 03 29, 11:16)
Dėkoju už sveikinimą  biggrin.gif
drinks_cheers.gif  važiuosiu šiandien į "senius" pasikuisti duženų dėžėj, gal ką aptiksiu  lotuliukas.gif

Tikrai labai grazus ir idomus darbeliai. Gal man spalvu gama blush2.gif O pats darbas,turiu omeni tecnika, thumbup.gif
Atsakyti
Pirmiausia tai ačiū už gražius žodžius 4u.gif
Teip, čia iš modelino. Ir be reikalo iš pradžių pergyvenau, kad gabaliukai nevienodo storio - taip gavosi dar žaismingiau bigsmile.gif
O va dėl "senukų" tai galvoju gal tada ir nevažiuoti irnesakyk.gif jei ten nieko gero nėra, o dar be to bišky tingoka blush2.gif
Gundžiausi ir aš tikraisiais mozaikos gabaliukais, bet pagalvojau, kad kiek per brangus šis malonumas rolleyes.gif dar pasipraktikuosiu su paprastomis plytelėmis rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(krita @ 2007 03 29, 14:24)
Tikrai labai grazus ir idomus darbeliai. Gal man spalvu gama  blush2.gif O pats darbas,turiu omeni tecnika, thumbup.gif


Dėkoju dar kartelį, tuoj nosis į viršų riestis pradės smile.gif
Spalvos tikrai akį rėžia, bet man taip patinka - mėgstu ryškias spalvas, o be to jos pagyvins "ligoniniškai" baltas koridoriaus sienas rolleyes.gif
Papildyta:
Tiesa norėjau dar pritvirtinti kabliukus raktams (panašiai kaip irmulia vakar įdėjo nuotrauką), bet po to pagalvojau, kad vis dėlto glaistas gali nubyrėti nuo dažno kabinimo ir judinimo, čia tikriausiai reikėtų tvirtesnės medžiagos imti (gal cemento) g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bugytė: 29 kovo 2007 - 13:31
Šaunuolė, bugyte. 4u.gif Čia tau už pirmą darbą.
Man pirmas gražiau. Teisingai irmulia rašė, kad ko nors reiktų ant tų ugnies liežuvėlių, jei ne juodo, tai ryškesnio ko.
Nors ne schmoll.gif ir taip gerai, darkart pažiūrėjau. Kad tik paskui nebūtų perkrauta. good.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAPO: 29 kovo 2007 - 14:11
Ačiū ačiū ačiū aciuks.gif
Nesitikėjau šitiek pagyrimų sulaukti flirt.gif
Dabar nuotaika yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif assa.gif
Atsakyti
Na merginos, kas dar parodys savo šedevrus ? bigsmile.gif mielai pagirsime mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 29 kovo 2007 - 14:38
Parodyčiau savo vazoną, "stambiamozaikį" doh.gif , bet fotiko neturiu blush2.gif . Antro net pabaigt nesugebu, neapsiprendžiu, gal palikt tokį, koks yra. Grįžtu iš darbo, pasižiūriu į jį - laukiu įkvėpimo lotuliukas.gif. Pradėjau klijuot šukes nuo viršaus ir dabar nepabaigtas, bet gal ir taip gražus. Norisi palikti tokį lyg aptrupėjusį nuo laiko.
Beje klausimukas. Kaip manai, irmulia, ar būtina tarpus užpildyti glaistu, ar kaip jis ten?

Bugyte, čia paskata, dar ko nors imtis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAPO: 29 kovo 2007 - 14:50