Įkraunama...
Įkraunama...

Mozaika

aš čia kažkurią dieną eidama Maximoj pro indų lentyną pagalvojau, kad galim gi prisipirkt pigių visokių nukainuotų apdužusių puodelių, o po to porą kartų su plaktuku taukšt bash.gif ir yra mozaikų dalių įvairiausių spalvotų ar net su piešinėliais smile.gif sokiai.gif
Atsakyti
pagalvojau apie tai, bet idomu ar maxima parduoda suduzusius puodelius ar indus? teko su tuo susidurti? g.gif
Papildyta:
QUOTE(krita @ 2007 04 02, 17:33)
Tu sitais akmenukai jau klijavai, ka nors? Nes as bandziau,tai man atsoko,nes slidus pagrindas ju.As lipalu klijavau ir atsoko. ax.gif  ax.gif


klijavau su moment klijais teko kelias minutes prilaikyti stiklo akmenukus, bet atsokti nespejo- uztepiau glaisto biggrin.gif
Atsakyti
štai beveik pabaigtas korpusas, efektas su glaistu visiškai kitas nei tik su užklijuotais akmenukais smile.gif
user posted image
Atsakyti
Irmulia NEREALIAI bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(krita @ 2007 04 02, 18:33)
Tu sitais akmenukai jau klijavai, ka nors? Nes as bandziau,tai man atsoko,nes slidus pagrindas ju.As lipalu klijavau ir atsoko. ax.gif  ax.gif

Tuomet dar galima pabandyti su karštais klijas (na tais kur naudojami floristikoje) mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bugytė: 03 balandžio 2007 - 08:26
Ačiū bugyte blush2.gif , šis mažiau mozaikinis(nenorėjau perkrauti, tokia idėja buvo) , o kitą planuoju pamarginti... biggrin.gif
O su karštais klijais tikrai geriau laikytųsi nei su Momentu mirksiukas.gif
Atsakyti
O mane jau veikia šiltas oras... negaliu niekaip pabaigti savojo veidrodžio, o ką jau bekalbėti apie naująjį darbelį blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2007 04 02, 23:29)
pagalvojau apie tai, bet idomu ar maxima parduoda suduzusius puodelius ar indus? teko su tuo susidurti?  g.gif

visokius apskilusius tikrai parduoda nukainuotus, bent jau Akropoly esu macius. ax.gif

beje, irmulia, labai jau graziai su glaistu ta vaza gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sizike: 03 balandžio 2007 - 09:53
QUOTE(sizike @ 2007 04 03, 10:48)
beje, irmulia, labai jau graziai su glaistu ta vaza gavosi  thumbup.gif

Vaza? lotuliukas.gif lotuliukas.gif ten šviestuvas mirksiukas.gif
Atsakyti
labukas saunuoles!
Bandziau siandien sudauzyt nemegstamus puodelius (dovanu gautus) ir pasidaryt mozaikai "medziagos"- rezultatas- kraujas is pirsto liejas upeliais, o gal net ir suke istrigo blink.gif blink.gif blink.gif reiks apziuret kai apstos...atsargiai, nedarykit taip kaip as schmoll.gif
Atsakyti
blink.gif blink.gif blink.gif kuriuo metu suspjaustei? bedaužiant? Reikėtų puodelį į kokį skarmalą suvynioti ir tuomet daužyti..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bugytė: 03 balandžio 2007 - 11:57
QUOTE(sizike @ 2007 04 03, 09:48)
visokius apskilusius tikrai parduoda nukainuotus, bent jau Akropoly esu macius.  ax.gif

beje, irmulia, labai jau graziai su glaistu ta vaza gavosi  thumbup.gif


Ačiu už komplimentus ir naudingą info sizike, būtinai ja pasinaudosim smile.gif


Papildyta:
QUOTE(b3b @ 2007 04 03, 11:53)
labukas saunuoles!
Bandziau siandien sudauzyt nemegstamus puodelius (dovanu gautus) ir pasidaryt mozaikai "medziagos"- rezultatas- kraujas is pirsto liejas upeliais, o gal net ir suke istrigo blink.gif  blink.gif  blink.gif reiks apziuret kai apstos...atsargiai, nedarykit taip kaip as schmoll.gif



užuojauta dėl piršto matyt kaip bugytė rašė daužei neįvyniojusi į kokį audeklą- taip tai tikrai pavojinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 03 balandžio 2007 - 12:36

Irmulia, labai gražu 4u.gif labai , viskas thumbup.gif , nei ko per daug, nei per mažai.
Atsakyti