Įkraunama...
Įkraunama...

Mozaika

QUOTE(LINUTUKĖ @ 2007 04 16, 22:42)
o cia akiu paganymui, nu kokie man tie apvalus staliukai mieli  bigsmile.gif


mmmm.... grožis. thumbup.gif Ypač vidurinis. wub.gif
Atsakyti
tikrai gražu, telieka pasižiūrėjus kokį vieną sukurti mirksiukas.gif
[/quote]

nu tai jau planuoju planuoju ax.gif bet tik vasaro, pas bobute kaime, pirma blyna svilinsiu biggrin.gif , plyteliu jau turiu, plaktuka irgi, ideja fiks irgi yra blush2.gif tai jei ka ir padarysiu tai dar negreitai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LINUTUKĖ: 17 balandžio 2007 - 07:33
Tęsiant LINUTUKĖS pradėtą staliukų rubriką... biggrin.gif


Man panašu į tikrus lapus (ar kokius plastmasinius, guminius) g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 17 balandžio 2007 - 08:43
[quote=irmulia,2007 04 17, 09:09]
Tęsiant LINUTĖS pradėtą staliukų rubriką... biggrin.gif

tai gi kad ir ruosiuosi staliuka daryti blush2.gif blush2.gif , tai ir staliuku rubrika susiveikiau biggrin.gif
Atsakyti
Kas turi kokių idėjų minčių dėl staliuko su tikroviškais lapais?
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2007 04 16, 23:09)
Laukiam pasirodymo su savo darbeliais mirksiukas.gif, foto labai mėgstam  biggrin.gif

blush2.gif Tai kazkaip man nelabai namuose tinka mozaika prie daiktu unsure.gif Tai viska dovanoju 4u.gif ir man smagu nes patinka procesas, ir zmones patenkinti thumbup.gif Nes kitaip buciau apsikrovus jau iki ausu doh.gif O fotkint nefotkinau kazkaip.... g.gif
O irankius tai nezinau kokius pirkau, nes buvo seniai, ismeciau susinervavus viska. Ir jau ilgai naudoju plaktuka cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju-Ju @ 2007 04 17, 08:51)
blush2.gif Tai kazkaip man nelabai namuose tinka mozaika prie daiktu  unsure.gif Tai viska dovanoju  4u.gif ir man smagu nes patinka procesas, ir zmones patenkinti  thumbup.gif Nes kitaip buciau apsikrovus jau iki ausu  doh.gif O fotkint nefotkinau kazkaip.... g.gif
O irankius tai nezinau kokius pirkau, nes buvo seniai, ismeciau susinervavus viska. Ir jau ilgai naudoju plaktuka  cool.gif



Manau, mozaiką galima pritaikyti bet kokio stiliaus interjere mirksiukas.gif
O dėl darbų foto, seniau pati niekada nefotografuodavau savųjų, bet greitai supratau kad tai didelė klaida tai dabar įamžinu viską: ir esamus darbus ir mažas kūrinio užuomazgas. biggrin.gif Labai smagu po kažkiek laiko peržiūrėti savo darbus ir iš jų semtis idėjų kitiems būsimiems. biggrin.gif
Atsakyti
Oaš labai norėčiau balkono vieną sieną išklijuot akmenukais. Bet kokį pagrindą naudot? g.gif Nes kai klijavau akmenukais vazoną, su plytelių klijais, tai tie klijai slenka žemyn. Gal reiktų užtept klijų ant sienos ir biskį palaukus klijuot g.gif Gal kuri žinot?
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
QUOTE(furyy @ 2007 04 17, 10:20)
Oaš labai norėčiau balkono vieną sieną išklijuot akmenukais. Bet kokį pagrindą naudot? g.gif  Nes kai klijavau akmenukais vazoną, su plytelių klijais, tai tie klijai slenka žemyn. Gal reiktų užtept klijų ant sienos ir biskį palaukus klijuot g.gif Gal kuri žinot?


Gal per skytą masę padarei, todėl slnko žemyn, nes šiaip tai klijai labai greitai stingsta, dar priklauso kokius klijus naudojai g.gif
Klijuojant ant sienos, pasitarnautų plytelių klijavimo principas.

Plytelių klijavimo eiga

Klijai grindų ir sienų plytelėms klijuoti (su aprašymu)

Čia truputis info
Iš čia galima išsirankioti naudingą info.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 17 balandžio 2007 - 11:12
QUOTE(irmulia @ 2007 04 17, 11:41)
user posted image
Papildyta:
Gal per skytą masę padarei, todėl slnko žemyn, nes šiaip tai klijai labai greitai stingsta, dar priklauso kokius klijus naudojai  g.gif
Klijuojant ant sienos, pasitarnautų plytelių klijavimo principas.

Plytelių klijavimo eiga

Klijai grindų ir sienų plytelėms klijuoti (su aprašymu)

Iš ča galima išsirankioti naudingą info.

Na gal per skysta buvo g.gif Matai kai klijuoji plyteles,tai pirmiausia prisitvirtini lentą, o tada virš jų klijuoji plyteles, todėl jos neslenka. Žinau, nes pati išklijavau ir vonią ir tualetą smile.gif Bet čia turbūt toks principas netinka g.gif
Gal reiks pradėt klijuot nuo apačios ir palaukt kol pirma eilė išdžius, tada gal prilaikys ir kitus...ir taip po eilutę g.gif
Kaži kaip atrodytų jei tarpuose tarp akmenukų priklijuočiau diskų g.gif
Papildyta:
Nes man labai balkone norisi senovės, viduramžių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2007 04 17, 09:51)
Kas turi kokių idėjų minčių dėl staliuko su tikroviškais lapais?

čia labai tiktų epoksidiniai klijai arba skystas akrilas. Su epoksidine derva buvau ''užkonservavus'' stikiniame inde žibutes,galia neturiu foto,tokiu pat būdu užpiltos kriauklės ir gintarėliaiuser posted image viena bėda tai labai brangu.-200 ml klijų kainuoja ~13lt verysad.gif šiam reikalui tinka skystas akrilas,mačiau akrilu užpiltas plyteles (virtuvei),su kavos pupelėm,citrinos grežinėliais ,įvairiom žolelėm fantastiškai atrodo.Tai va reikėtų pasidomėti apie skystą akrilą gal būtų pigiau.
Atsakyti
Tokia epoksidinė derva?
Araldite
polimerinė derva "Araldite 2020" ką naudoja restauratoriai
Poliesterinės dervos
Epoksidinės dervos ir ne tik
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 17 balandžio 2007 - 13:11