Įkraunama...
Įkraunama...

Apie nuotraukas

Labuciukas smile.gif . Tiesiog pasidare smalsu ar kuri nors is jusu naudojates eurokosfoto.lt paslaugomis? Siandien sumaniau isbandyti naujove ir nieko gero nepavyko doh.gif . Susikuriau albuma, po nuotraukomis esantys taskeliai rodo kad: "kokybe tinka tik perziurai kompiuteriu" arba "kokybe tik 9x13 cm. nuotrauku gamybai". verysad.gif Taip iseitu kad as negaliu pas juos uzsisakyti nuotrauku. Kame cia galetu buti beda, ka reiketu tose foto pakeisti, kad jos butu tinkamos spausdinti? Gal kuri nors susidurete su panasia beda?
Atsakyti
gal kuri mama zinos, kaip istrinti nuotraukas is cyber-shot viewer albumo. niekaip neiseina. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Invincible @ 2007 07 20, 14:58)
Merginos, kaip padaryti kad visa nuotrauka papilkinus pvz. puokste liktu spalvota?
arb aislieti visa nuotrauka, o zmones palikti neislietus?


o cia kalba eina kaip tai padaryti su photoshop programa ?
Atsakyti
sveiki,o man neiseina padaryti to kokliazo su picaso2 doh.gif ,gal turiu bloga versija,nes man ismeta nuotraukas ir staigiai pradangina,tai antros nuotraukos niekai nesugebu ikelt verysad.gif ,gal kas pades neismanelei blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(@@@@@ @ 2007 08 02, 14:26)
sveiki,o man neiseina padaryti to kokliazo su picaso2 doh.gif ,gal turiu bloga versija,nes man ismeta nuotraukas ir staigiai pradangina,tai antros nuotraukos niekai nesugebu ikelt verysad.gif ,gal kas pades neismanelei blush2.gif

Apie pikasą yra atskira tema. O darant koliažą reik pasižymėti iškart kokias 6 nuotraukas ir tada spaust koliažas.
Atsakyti
Sveikos,

Gal kas man galetu padeti ir paaiskinti, kaip ir is kur gauti nemokama Photoshop'a? blush2.gif

ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(v&g&d @ 2007 08 07, 15:28)
Sveikos,

Gal kas man galetu padeti ir paaiskinti, kaip ir is kur gauti nemokama Photoshop'a? blush2.gif

ACIU 4u.gif



jei turi galimybę prisijungti prie www.torrents.lt, tai gali ir parsisiusti čia
Atsakyti
Xe, xe... Nemokamą :] 700 dolerių biggrin.gif O šiaip, ieškok FTP serveriuose ar Emulėje, Apex ar DC++ :]
Atsakyti
O aš visai nemoku skenuoti blush2.gif Na suprantu, kur dėti tą objektą, kurį noriu nuskenuot, bet daugiau nieko nežinau absoliučiai. Kaip čia ką daryti? Su kokia programa reikia valdyti nuskenuotus dokumentus? Išsamiai man prašau, nes jau net baisu kokia aš nemokša šiuose dalykuose blush2.gif doh.gif Iš anksto dėkoju už suteiktą informaciją mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
nezinau kur klausti,tai klausiu cia. gal kas zino kokia programa,su kuria galima sudeti fotografijas,protaikyti joms efektus,prideti muzika ir gaunasi toks video. kazkada turejau tokia programa,bet dabar nepamenu jos pavadinimo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Freedom @ 2007 08 17, 18:23)
nezinau kur  klausti,tai klausiu cia. gal kas zino kokia programa,su kuria galima sudeti fotografijas,protaikyti joms efektus,prideti muzika ir gaunasi toks video. kazkada turejau tokia programa,bet dabar nepamenu jos pavadinimo  blush2.gif

Man atrodo, tai galima padaryti su kompiuteryje esančia Movie Maker programa, tikslesnio pavadinimo dabar nepasakysiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mona187: 17 rugpjūčio 2007 - 18:34
QUOTE(Freedom @ 2007 08 17, 18:23)
nezinau kur  klausti,tai klausiu cia. gal kas zino kokia programa,su kuria galima sudeti fotografijas,protaikyti joms efektus,prideti muzika ir gaunasi toks video. kazkada turejau tokia programa,bet dabar nepamenu jos pavadinimo  blush2.gif

Yra dar nemokama ir man labai patinkanti programa Photo Story 3 for Windows 4u.gif
Atsakyti