Įkraunama...
Įkraunama...

Apie nuotraukas

Mona187 zinau sita ir visi sako,kad kompiuteryje yra,ieskojau,bet neradau blink.gif

Makalius aciu,va katik atsisiunciau,pabandysiu wink.gif siaip nera skirtumo,mokama ar ne..
Atsakyti
na bandziau instaliuoti ta Photo Story 3 for Windows,bet nelabai sekesi blush2.gif
praso 10 Windows Media Player,taciau pas mane 9... bandziau updatint,kad naujesni duotu,bet neleido,raso,kad klaida kazkokia doh.gif
Atsakyti
Gal galite padeti, kaip sumazinti fotke iki :plotis 200 pixeliu, aukstis 200-270 pixeliu.Mazinu su ACDSee 7.0.Jei nustatau ploti 200, tai aukstis is karto automatiskai nustato 150 .Jei nustatau auksti 200, tai plotis nusistato automatiskai 267.Nu niekaip netelpu i tuos remus kur reikia.Gal kas zinot, ka daryti? g.gif
Atsakyti
Programa parenka tokį nuotraukos dydį, kad ją mažinant, išeitų normalus vaizdas, o ne sutrauktas, ar platus ištemptas. Siūlau taip pat pabandyti Microsoft Office Picture Manager. Paprastutė programa.
Atsakyti
Sveikos ir sveiki! smile.gif
Čia daug ka klausia, kaip užrašyt tekstą ant foto. Aš naudoju nemokamą IrfanView:
→Atsidarau foto
→paspaudusi kairį klavišą ir jį laikydama apsibrėžiu norimo dydžio laukelį
→Edit
→Insert text into selection
→išmes lentelę, kur galima pasirinkti šriftą, įrašyti tekstą ir OK

O dabar jūs man patarkit 4u.gif
Esu savo klasės.lt admin ax.gif Anksčiau (senesnėje klase.lt versijoje) mano įkelta klasės foto atrodė visai normaliai. O po "reformų" (kas jungiasi-žino)— labai neryški. Bandžiau kelt iš naujo, keist dydžius— tas pats verysad.gif
Rašiau jiems patiems- atsako: "...nuotraukų dydis, formatas..." Bėda ta, kad foto— senoviška, didoka ir dar vertikali. Tas vertikalumas, ko gero, ir gadina visą reikalą verysad.gif Su Pikasa bandžiau apkarpyt — apkirpta ji tik išsiplečia iki buvusio formato.
Kitos nuotraukos, deja, neturiu...
Gal kas susidūrėt su panašia problema? Galėčiau ar foto įkelt (bet nemoku unsure.gif ) ar nurodyt, kaip klase.lt ją surast, jei tik kas apsiimtų padėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Freedom @ 2007 08 18, 14:22)
Mona187 zinau sita ir visi sako,kad kompiuteryje yra,ieskojau,bet neradau  blink.gif

Makalius aciu,va katik atsisiunciau,pabandysiu  wink.gif siaip nera skirtumo,mokama ar ne..

Tiksliai vadinasi Windows Movie Maker. Tikrai turi būti, jei Windows XP g.gif Paieška: Start - Programs - (išskleisti visas programas) ir Windows Movie Maker mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ir vėl aš biggrin.gif Nu nemoku nors tu ką įsidėt nuotraukų į savo susikurtą albumą. Rašo, kad per didelis failas. Gal ir teisybė, 351KB. O buvo 800. Nebežinau kiek dar mažint. Iki kiek procentų? Ai, žodžiu, nemoku aš čia nieko verysad.gif Padėkit mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal galit pasakyt kokiu programeliu reikia, kad galima butu persimest fotkes is fotiko arba telefono?Pas mane Windows XP, sako, kad jau ten turetu viskas but ko reik, bet kazkaip nesigauna blush2.gif Darbe persimesdavaui be problemu, o namie nesigauna, gal ko truksta g.gif Kompas naujas, gal ko nedainstaliavo. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žiogienė: 23 rugpjūčio 2007 - 15:14
QUOTE(Makalius @ 2007 08 17, 21:23)
Yra dar nemokama ir man labai patinkanti programa Photo Story 3 for Windows  4u.gif

Sveiki, is kur galima atsiusti sia programa?
Atsakyti
Prasau man patarti kaip is nuotraukos galeciau graziai iskirpti objekta?
Atsakyti
QUOTE(Ribosiuke @ 2007 08 29, 13:02)
Prasau man patarti kaip is nuotraukos galeciau graziai iskirpti objekta?

manyčiau-tik su photochopu smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti