Įkraunama...
Įkraunama...

Kontaktiniai lęšiai

QUOTE(GrazinaIva @ 2008 08 27, 17:53)
o tai krepselyje neleidzia pakeisti kieki i viena dezute  g.gif nes man tai viskas normaliai  ax.gif

Na jei nurodau viena desines akies pribumbasus, poto kairies akies pribumbasus, tai krepselyje rodo dvi dezutes. Jei nustatau pvz desines akies tik, tada rodo viena dezute, tai gal taip ir reikia dayti? Beja, jei nesunku pakartotinai imesk nuoroda del lesiu uzsakymo ax.gif Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, gal galite vilnietes rekomenduoti kokia vietele kur butu galima pasitikrinti akis ir gerai parinktu kontaktinius lesius? 4u.gif Turejau probelmu su akiu uzdegimu, negalejau nesioti lesiu, tad noriu suzinoti kaip situacija dabar...
Atsakyti
QUOTE(nicolle_ @ 2008 08 27, 18:16)
Sveiki, gal galite vilnietes rekomenduoti kokia vietele kur butu galima pasitikrinti akis ir gerai parinktu kontaktinius lesius? 4u.gif Turejau probelmu su akiu uzdegimu, negalejau nesioti lesiu, tad noriu suzinoti kaip situacija dabar...


man geros gydytojos Akropolio Eagle vision 4u.gif Nemokamai konsultuoja, apziuri kiek reikia kartu, jei perki lesius ten.
Atsakyti
Kokius spalvotus kontaktinius lesius su dioptrijom rekomenduotumet? Ka manote apie freshlook dimentions?
Atsakyti
na as naudoju day&night ir jokiu nusiskundimu - ir diena ir nakti regejimas puikus thumbup.gif
pirma dienele paperstejo kiek akis, bet paskui pasaka rolleyes.gif
tik kartais i toli ziurint vaizdas kiek susilieja g.gif reiks pabandyt nueit su lesiais i optika ir paziuret regejima.kazkada taip jau dariau, kai maniau, kad persilpnus nusipirkau ar regejimas suprastejo smile.gif bet pasirodo lesiai levi buvo.
siaip nemazai isbandziau - ir kol kas day&night patiko labiausiai. jau vien del to, kad nereikia issiiminet rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(akviliukas9650 @ 2008 08 28, 21:40)
siaip nemazai isbandziau - ir kol kas day&night patiko labiausiai. jau vien del to, kad nereikia issiiminet  rolleyes.gif


Aš juos taip pat nešioju, bet dienos bėgy man jau norisi juos išsiimti, parausta, jaučiasi svetimkūnis g.gif
Atsakyti
QUOTE(milky @ 2008 08 26, 17:47)
zvirble,o kur parduoda ir kiek vienas vnt kainuoja? smile.gif


as pirkau tokioj mazoj optikoj, kuri yra gatvelej issukus is vokieciu g, pries salomejos mokykla i desine (atsiprasau, neprisimenu tos g. pavadinimo blush2.gif ). Tai ten jos dvi yra, tai is vok g. einant ne pirmoji, o da biski paeini ir dar viena yra smile.gif oi, nu ir paaiskinau lotuliukas.gif o mokejau uz pora 52lt.

Papildyta:
QUOTE(GrazinaIva @ 2008 08 26, 22:57)
as irgi naudoju Acuvue oasys - man sios linzes siuo metu geriausios, taikrai taip nesauseja akys. O siunciuosi as jas per tarpininkes is JAV, tai man dezute, kurioje yra 6  kontaktiniai lesiai, t.y. 3 poros (pas mane vienodos abieju akiu dioptrijos) sumokejau nepilnai 80 Lt  thumbup.gif

o kaip cia siustis?gal galetum smulkiau parasyti? bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zvible @ 2008 08 29, 09:03)
as pirkau tokioj mazoj optikoj, kuri yra gatvelej issukus is vokieciu g, pries salomejos mokykla i desine (atsiprasau, neprisimenu tos g. pavadinimo blush2.gif ). Tai ten jos dvi yra, tai is vok g. einant ne pirmoji, o da biski paeini ir dar viena yra smile.gif oi, nu ir paaiskinau lotuliukas.gif  o mokejau uz pora 52lt.

Papildyta:

o kaip cia siustis?gal galetum smulkiau parasyti? bigsmile.gif  4u.gif

Kam dar jas is kazkur siusti, Acuvue Oasis yra "Optikos pasauly", telefonu sake, kad pakuote (6vnt) 77lt kainuoja, plius duoda viena nemokama pora pabandymui mirksiukas.gif Siandien vaziuosiu ten ir bandysiu nusipirkt, paziuresiu kaip man jos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(nicolle_ @ 2008 08 30, 10:36)
Kam dar jas is kazkur siusti, Acuvue Oasis yra "Optikos pasauly", telefonu sake, kad pakuote (6vnt) 77lt kainuoja, plius duoda viena nemokama pora pabandymui mirksiukas.gif  Siandien vaziuosiu ten ir bandysiu nusipirkt, paziuresiu kaip man jos rolleyes.gif

Oi, apsimelavau, ne 77lt.,o 177lt. blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zvible @ 2008 08 29, 09:03)
as pirkau tokioj mazoj optikoj, kuri yra gatvelej issukus is vokieciu g, pries salomejos mokykla i desine (atsiprasau, neprisimenu tos g. pavadinimo blush2.gif ). Tai ten jos dvi yra, tai is vok g. einant ne pirmoji, o da biski paeini ir dar viena yra smile.gif oi, nu ir paaiskinau lotuliukas.gif  o mokejau uz pora 52lt.

Papildyta:

o kaip cia siustis?gal galetum smulkiau parasyti? bigsmile.gif  4u.gif

O kokiam laikui tie kontaktiniai lesiai? Tai yra vienai porai koks laikas?
As pvz., jau trylika metu perku tos pacios firmos lesius, anksciau juos gamindavo metams, o dabar pusei metu. Bet kazko man jos pradejo nebepatikti, nezinau gal akys jautresnes pasidare, o gal su kitos firmos lesiais jausciausi geriau g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti