Įkraunama...
Įkraunama...

Kontaktiniai lęšiai

QUOTE(milky @ 2008 07 29, 00:47)
mikaja,tiesiog reikia lb nusiteikt ir noret!ir galvot,kad jei kitiems lengvai pavyksta,pavyks ir man! uzsidedi lesi ant pirsto,tada kita ranka prapleti aki ir tiesiog pries veidrodi ziuri i toli.aki padarai tokia nejautria,negalvoji,kas bus,kad issidursi ir kad kazkas prie jos liesis,tiesiog ziuri i toli ir priglaudi lesi prie akies.jis pats atlips nuo pirsto,kai ji staigiai patrauksi,svarbiausia priglaust,kad lesis priliptu! ir neuzsimerki,o pasukioji akies obuoli,kad lesis priliptu tvirtai! ir viskas!svarbiausia atsipalaiduoti ir negalvoti baisybiu.ir pavyks lengvai!




ačiū Milky, jau pavyko thumbup.gif smartass.gif lens.gif
Atsakyti
o jus jauciate lesiukus aky? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, aš neseniai įsigyjau silikoninius lęšius day&night, kurių galiu neišimti visą mėnesį, o jei išimu galima nešioti 3 mėnesius. Dabar aš juos išiminėju, nes reikia išmokti juos įsidėti ir išimti. Pastebėjau, kad man labai nepatogu su jais skaityti ir dirbti kompiuteriu. Jie mano regėjimą padaro 1,0, to reikia jei vairuoji mašiną. Kai žiūriu į tolį - vaizdas ryškus, viskas super, bet kai arti liejasi ir greit pradeda skaudėti akis. Pradedu mirkčioti, tada viskas trumpam vėl gerai. Kame gali būti problema? Ar dėl stiprumo ar šiaip gal akys kol kas nepriprato? Nešioju gal porą savaičių.
Atsakyti
QUOTE(BitterSweet~ @ 2008 08 19, 19:51)
Sveikos, aš neseniai įsigyjau silikoninius lęšius day&night, kurių galiu neišimti visą mėnesį, o jei išimu galima nešioti 3 mėnesius. Dabar aš juos išiminėju, nes reikia išmokti juos įsidėti ir išimti. Pastebėjau, kad man labai nepatogu su jais skaityti ir dirbti kompiuteriu. Jie mano regėjimą padaro 1,0, to reikia jei vairuoji mašiną. Kai žiūriu į tolį - vaizdas ryškus, viskas super, bet kai arti liejasi ir greit pradeda skaudėti akis. Pradedu mirkčioti, tada viskas trumpam vėl gerai. Kame gali būti problema? Ar dėl stiprumo ar šiaip gal akys kol kas nepriprato? Nešioju gal porą savaičių.


man irgi taip buvo. kaip suprantu taip ir turi but, nes tavo lesiai skirti pagerint regejima kai ziuri i toli, tad kai is labai arti - vaizdas susilieja. beje, turejau ir as tuos lesius, tai po ju panesiojimo puse metu vien tik akinius nesiojau - gal tiesiog jie man netiko, o tau visas bus gerai.kiekvienas zmogaus akys skirtingai reaguoja. be to, nezinau ar tai tiesa, bet kita okuliste sake, kad sitie lesiai nera geri, o skirti treciojo pasaulio salim.Ir nors ju atceit gali ir neissiimti, bet man jau link vakaro noredavos kuo greiciau juos issitraukt.
Atsakyti
O aš maniau, kad jie kaip tik geriausi. Ir žinok dabar žmogau...
Atsakyti
as trumparege ir man su visais lesiais nemalonu skaityti, pvz parduotuveje ant prekiu ta smulku teksta labai bjauru skaityt, bet as ir siaip visada be lesiu ir be akiniu knygas skaitau
Atsakyti
Man irgi patogiau skaityti be lęšių. Bet jeigu įsidedu, tai neišsiiminėsiu kaskart. Gal pripras akys su laiku.
Atsakyti
Tai kokius lęšius, panos, nešiojat? Kurie geresni? g.gif
Atsakyti
mano oasis silikoniniai su UV filtru ir dideliu pralaidumu, nebeatsimenu tiksliai kiek
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2008 08 21, 09:03)
mano oasis silikoniniai su UV filtru ir dideliu pralaidumu, nebeatsimenu tiksliai kiek



mano medifelx ar kokie ten, nes visai netinka turintys silikono..
Atsakyti
QUOTE(sindii @ 2008 08 21, 11:29)
mano medifelx ar kokie ten, nes visai netinka turintys silikono..


as irgi mediflex nesioju, hydrogelinius taip vadinamus, bet dabar jau ne dazniau nei kas antra diena, ir bandysiu kokius pagerintus silikoninius kada, situ jauciu isvis atsisakysiu. Pradejo kraujagysles iauginet i ragena man su jais...
Siaip silikoninius pabandziau isidet optikoj pries kelis metus, tai is karto akis jautes tragiskai, tai net baisu pagalvot, kaip jaustus ilgiau nei kelias minutes pabuvus. Bet dabar sako, jau daug toliau pazenge tie silikoniniai lesiai, visgi ju oro pralaidumas daug didesnis nei hydrogeliniu.
Atsakyti
as ilgai nesiojau hidrogelinius, bet viena akis eme ju netoleruot, tai pakeiciau i silikoninius tai situacija geresne. bet dabar pagrinde su akiniais bunu tai ir tie lesiai nespeja nuvarginti
Atsakyti